Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdeniuwstydnis.gif

aaaaaj tam..do zlotu jest jeszcze od groooma czasu..zacznij robić casting dla dziewczyn:) wybierz kilka a może kilkanaście a może się znajdzie jakaś miłośniczka audi..

a poza tym jestem przekonany że nawet Twoje koleżanki by się świetnie z nami bawiły :a4fan::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja mam Wam wytlumaczyc ze nie da rady zadnych dziewczyn skolowac bo to sa albo studentki bez kasy albo dziewczyny ktore wogole nie interesuja sie autami i nawet twierdza ze to ze pisze na forum i chce Was poznac to glupota zeby nie napisac debilizm bo to nie zajecia dla dziewczyny a jeszcze inne to dziewczynki z dobrego domu ktorych rodzice nie puszcza!

WLASNIE DLATEGO MAM SAMYCH KOLEGOW, BO Z NIMI MOGE SOBIE POROZMAWIAC O SAMOCHODACH ALBO POSIEDZIEC W WARSZTACIE! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko Niunia..przecież żartowaliśmy..cieszymy się że jedziesz i będziesz z nami:)

w razie czego chłopaki będą Ci się żalić po alkoholu i będziesz musiała się do tego przyzwyczaić :-)..Lukas23 bardzo szybko się wzrusza :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas23 bardzo szybko się wzrusza

adas spytaj sie kolezanki czy jak gotuje to moze jeszcze bedzie sprzatać moze CI sie przydać :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to super bo ja nie pije alkoholu

czyli razem sie bedziemy bawili

ja Was bede nagrywac, ale bedzie fajnie

ja tez nagrywalem ostatnio ale kamera wpadla w szau teraz trzeba miec dwie :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to super bo ja nie pije alkoholu, ja Was bede nagrywac, ale bedzie fajnie! :diabel2:

No Niunia musisz się przygotować bo kamerzystą będziesz TY :) i będziesz mnie trzymała zdala od kamery bo ostatnio jak wpadłem w szaU to niestety kamera odmówiła posłuszeństwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepna decyja zapadla

bede ja i moja pani

no spanky dobra decyzja jednak sie udalo oj bedzie sie dzialo za 2 miesiace :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marne z nas będą aktorzyny

oj uwierz ze warto kilka osob wie co wyprodukowalem ostatnio a aktorzy sa zaje...... :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia przypominam że mamy wsród klubowiczów świetnego Barmana ===>Murzyna :)

Więc na jedym drinie się nie skończy.. :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety..filmik jest tylko dla wtajemniczonych :P

jestem gotow przystąpić do sekty :619:

Zdeniu chyba nie wiesz co mówisz..po obglądnięciu filmu, zrezygnowałbyś z wyjazdu..sprzedał wóz..i wyjechał z kraju..

hehe my ledwo to przeżyliśmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...