Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co zajeli pierwsze miejsca to maja pokoje 2 reszta bedzie sie mieszala w 3 i 4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas....slyszalem ze zakazana na spocik namawiasz

jak Łukaszek jedzie bez kobitki to moze już jakies podchody zaczyna robić :?: :roll: :oops:

a wygląda tak niewinne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wygląda tak niewinne

hamuj bajere Żółw :grin:

lukas....slyszalem ze zakazana na spocik namawiasz

ja tam pokoju 2 osobowego nie rezerwowalem takze bez aluzji nawet ostatnio bylem grzeczny :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbunkrujemy sie wszyscy w najwiekszym pokoju to nas z 8 osob wejdzie takze damy rade

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma pokoji 2 osobowych za duzo bo ja wlasnie taki chce

kto pierwszy ten lepszy :wink:

takich 2 pewnie bedzie chcialo wiekszosc jadacych najwyzej porobi sie trojkaciki albo czworakaty :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zartuj obiecalem kochance ze bedziemy mieli pokój tylko dla siebie :mrgreen: :razz: :lol:

A na liście jest , ze jedziesz sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO niema co dzielić skóry na niedzwiedziu jeszcze nigdzie nie pojechalismy a juz chcecie dzielic pokoje. Przyjedziemy wypijemy i już nikomu niebędzie zależało czy bedzie miał 2 czy 3 czy 5 . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO niema co dzielić skóry na niedzwiedziu jeszcze nigdzie nie pojechalismy a juz chcecie dzielic pokoje. Przyjedziemy wypijemy i już nikomu niebędzie zależało czy bedzie miał 2 czy 3 czy 5 . :mrgreen:

ej dziki z pięknych A czwórek jakaś orgietka się kroi :razz: zasze jakieś nowe doświadzcenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności (wracam do żywych :smile: ) przy okazji pozdrowienia dla wszystkich, właśnie przeczytałem o urodzinkach i oczywiście nie ośmiele się ominąć tej imprezy dla mnie REZERWACJA dla 2 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności (wracam do żywych :smile: ) przy okazji pozdrowienia dla wszystkich, właśnie przeczytałem o urodzinkach i oczywiście nie ośmiele się ominąć tej imprezy dla mnie REZERWACJA dla 2 osób.

bardzo mnie to cieszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo jak tam rozmowy w sprawie rezerwacji ? są już jakieś szczegóły ?

Jeżeli jest potrzebna pomoc w organizacji imprezki to służę pomocą.

Mam tam coprawda 90 km ale znam te tereny, spędzam tam znaczna część zimy tak więc jeżeli będzie potrzeba rozeznania terenu lub konieczność podjechania dla ustalenia jakiś szczegółów to tylko daj cynk.

Jeżeli będzie dużo więcej chętnych niż ilość miejsc w tym pensjonacie to również mogę podjechać i poszukać czegoś w sąsiedztwie lub wogóle poszukać czegaoś o większej ilości noclegów ( a jest tam kilka ciekawych obiektów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...