Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no jeżeli to są 2 doby hotelowe to jednak źle policzyłem

2 doby x 2 osoby x 50 zeta = 400 zeta :)

200 zł raczej :lol:

Eeeeee tam. Skąd wiesz jakie dodatkowe koszty liczy. :mrgreen:

Mam qmpla, który, żeby móc jechać na jakiekoliwek wypady (nawet z kobitką) musiał jej jakiś ciuch zafundować :grin:

Wiem bo byłem a co do ciuchów to naprawde niewiem ile by miał kasy i ile kobitka by chciała to raczej niema gdzie ich wydać bo tam jest 1 sklep i 1 knajpa i 1 kosciół :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez jedna miejscowka. Tylko z kaska Hugo, to poczekasz do weekendu bo mnie nie ma w domciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez jedna miejscowka. Tylko z kaska Hugo, to poczekasz do weekendu bo mnie nie ma w domciu.

Nie ma sprawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozmowach ze swoja Pania na dzien dzisiejszy jedziemy, czyli 2 osoby plus nasze malenstwo, tylko jak ja liczyc ???, mala ma teraz niecale 5 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozmowach ze swoja Pania na dzien dzisiejszy jedziemy, czyli 2 osoby plus nasze malenstwo, tylko jak ja liczyc ???, mala ma teraz niecale 5 miesiecy

Maleństwo ma promocje i jedzie za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozmowach ze swoja Pania na dzien dzisiejszy jedziemy, czyli 2 osoby plus nasze malenstwo, tylko jak ja liczyc ???, mala ma teraz niecale 5 miesiecy

To ja tez swoja zabiore ma 4,5 roku ale jest gites i spi na jednym wyrku oczywiście dopłace za nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he to gites że będą też Wasze maluchy :mrgreen: Nasze kobiety zajmą się dzieciarnią, jedzeniem i porządkiem w pokojach i my oczywiście LANSssss i piwko.. :oops: :mrgreen: indacity :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak na tytułowej liście sztuk dwie a co do synka (5 lat) to pomyśle :mrgreen: kasiurka jutro po druciku poleci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

kurcze a jak to u nich jest z łazienkami? Większość pokoi ma osobne czy mniejsza część? Pytam bo fajnie byłoby mieć własną (np. lubi mnie zmulić po piciu :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty 2 miejsc potrzebujesz a Zakazana tez jest przeciez klubowiczka bez niej to ani rusz kto bedzie napedzal disco

kurcze a jak to u nich jest z łazienkami?

ostatnio byla jedna wspolna na 12 osob i nikt nie narzekal jakos Kaziu te 2 doby sie przemeczysz w mniejszym luksusie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była była żółw tam spał w piątek heheh

Ps. ono prosze pisać z małej litery bo mi sie tak podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

zaliczka poszła razem z wpłatą za polar (170 zeta), pozdrawiam

Ale się szykuje niezły wypas --> biedny ten właściciel pokoi, nie wie co go czeka.... tak na oko ze 40 szaleńców i pewnie coś koło 25-35 samochodów marki wiadomej pod domem.... MAFIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...