Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej nieobecności (wracam do żywych :smile: ) przy okazji pozdrowienia dla wszystkich, właśnie przeczytałem o urodzinkach i oczywiście nie ośmiele się ominąć tej imprezy dla mnie REZERWACJA dla 2 osób.

No to chyba tak jak zaproponowałeś , będziesz musiał poszuakać jeszcze jakiegoś pensjonatu w okolicy , bo ja zarezerwowałem już wszystkie miejsca.I widze , że trzeba będzie robić listę rezerwową , bo będzie więcej chętnych na wyjzad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo nie wiem do jakiego stopnia jest posunięta sprawa rezerwacji tego pensjonatu ale jeżeli lepszym wyjściem byłaby rezerwacja czegoś większego a tam jeszcze nie wpłacałeś kasy to mogę poszukać czegoś lepszego ( mam kilka konkretnych miejsc na myśli - korzystałem już z ich usług )

[ Dodano: 23-11-2006, 09:19 ]

chyab niema to jak wszyscy pod jednym dachem :grin: ale oczywiście decyzje zostawiam Tobie - to tylko moje sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja bym sie pisał z miłą chęcia 2 osoby wiadome tylko ze potwierdzic w 100 % moge dopiero po nowym roku :( jak sie da to mozna mnie wpisac

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie również chętnie bym się pisał i teraz zastanawiam się czy w przypadku gdy kolejnych zainteresowanych będzie już niewielu, to nie lepiej będzie jakby Ci właśnie zainteresowanie wynajęli sobie jakieś domki w pobliżu ośrodku (bo myślę że taka opcja powinna być na miejscu dostępna). Oczywiście jeśli chętnych byłoby więcej, wtedy poszukalibyśmy drugiego pensjonatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak jesteście chęni to się zapisujcie - wtedy będę rezerwował coś w pobliżu - tylko potrzebna mi liczba chętnych na dodatkowy pensjonacik ( im szybciej tym lepiej ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie ja zgłaszam chęć.

2 miejsca poproszę :) ---> Ja + dobra znajoma, kto wie, może kiedyś coś więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok REX - tymbardziej się cieszę że kolejne 1.8T przybędzie ( pamiętaj o zaliczce ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dopisałem kolejnych chętenych na liste :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde

ale daleko...

przyjechalbym z zona i z mlodszym smykiem...

nie sugeruj się odległością - na cały wekend myślę że warto - napewno bedzie rewelacyjnie(ekipa , atmosfera i górski krajobraz zrobią swoje :D )

[ Dodano: 28-12-2006, 22:22 ]

jedno mogę zagwarantować - klimat i krajobraz - REWELACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie my Dziki z Wawy was wszystkich zapoznamy :564: no i jeszcze nam pomoze ;)

kurde

ale daleko...

zawsze mozesz jeszcze kogos zabrac zeby taniej wyszlo ale to z wawy wcale nie daleko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie dziewczyna zobaczyla Murzyna i ma juz nas dosc :509: ale tak naprawde to my jestesmy inni niz kolega z pistacji i nikomu sie krzywda nie stanie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odległości, ja uwielbiam jeździć moją audiczką, nawet 1000 km bym się wybrał :D
skoro tak to już ja Ci prześlę mapę dojazdu taką że z noclegiem pojedziesz a 1000 km to Ty będziesz na półmetku :D

[ Dodano: 29-12-2006, 11:59 ]

no panowie my Dziki z Wawy was wszystkich zapoznamy no i jeszcze murzyn nam pomoze

już Ty się nie baw w ZAPOZNAWACZA - wszyscy sobie dają rade :D - lepiej pamiętaj że mnie do tej Waszej Warszawki zapraszałeś - i napewno sie zjawimy ( a z tego co wiem to się więcej chętnych do odwiedzin zgłosiło ) :D

[ Dodano: 29-12-2006, 12:00 ]

sprawdzimy Wasze umiejętności zapoznawcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT :

Murzynem do tej Waszej Warszawki zapraszałeś - i napewno sie zjawimy ( a z tego co wiem to się więcej chętnych do odwiedzin zgłosiło )

jakos przenocujemy was takze nie ma problemu :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...