Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o miejsce to ja drobna jestem, wystarczy mi kawaleczek lozka i podusia i kocyk i jest gitt!

toz to tak samo jak ja albo ono zmiescimy sie w trojke w jednym lozku ewentualnie jeszcze Zólwik nasz przykryje :053: :053: :053:

a czy na liscie bo nie wiem czy mam wysylac zaliczke czy nie?

poczakajmy na Prezesa

o co chodzi z tymi krowkami bo ja nie w temacie

0,7 bialej czystej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamooo, ale przeciez ty z panna jedziesz :P

yyy to dobrze czy zle?

no pewnie ze dobrze :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spokowo..będziemy densować, skakać, śpiewać..jak coś to ja się pisze pierwszy na densing with U :) a z łózkiem to się nie martw będziesz spała z Żółwiem :) on jest miły w dotyku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) jako jedyna klubowiczka będziesz musiała gotować Dzikom obiadki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba nie widziałaś ile Dziki potrafią zjeść :)

Musisz sobie jakoś pomóc i zabrać ze sobą z 10 koleżanek :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykroscia stwierdzam ze moje kolezanki sa dretwe i jedyne auta jakie je interesuja to oklepane BMW, nie widza piekna AUDI a jesli mi nie wierzycie to spytajcie sie Murzyna sam widzial na oczy jedna i moze potwierdzic moje slowa, a co najgorsze reszta jest jeszcze gorsza. One sie wstydza i zachowuja dziwnie w grodzie samych dziewczyn sa inne wiec jak sam widzisz odpada ich towarzystwo!

A jesli chodzi o mnie to nie boj zaby poradze sobie, dotowalam kiedys dla wojska sama i dalam rade wiec paru chlopa mnie nie odstraszy, a ja lubie wyzwania! :diabel:

[ Dodano: 06-01-2007, 20:07 ]

Zdeniu czy to zaproszenie do pokoju ze tak to dziwnie ujme? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff...przeczytałem :P a nie będziesz się czuła źle jak będziesz widziała z 40 dzików siedzących w kątach i obgryzających paznokcie czekając aż wrócą w końcu do domu :(

musisz zabrać ze sobą jakieś miłe koleżanki..w klubie tez mamy paru miłośników bi-em-dablju np.===>Norbi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krówki je rozluźnią

tylko zeby nie tak ze sie ilosc osob w klubie zwiekszy :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi ze na miejscu bedzie masa dziewczyn ja znam te rejony bardzo dobrze!

a jesli chodzi o dziewczyny to ona albo by nie wysiadly z auta albo siedzialy w pokoju wiec po co mi takie cos? :)

je nawet krowki nie wyluzuja, one sie dobrze czuja tylko w swoim towarzystwie, niestety ja tylko taka rozrywkowa jestem! :diabel:

Zdeniu w takim razie jestesmy razem w pokoju i to jest juz moje miejsce wiec trzymaj je dla mnie, pasuje? masz u mnie za to cos dobrego! :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeniu w takim razie jestesmy razem w pokoju i to jest juz moje miejsce wiec trzymaj je dla mnie, pasuje? masz u mnie za to cos dobrego! :564:

o jeesssuuuu ale radość :597: :gitara: :581: :588:

teraz muszę wymyślić co powiem swojej Pani czemu jej nie zabiore :622:

koledzy pomóżcie :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...