Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no marzec to prawie juz wiosna wiec nie moze byc sniegu! :D

Opublikowano

będzie -45 stopni i 3 metry śniegu jak znam życie

Opublikowano
nie no marzec to prawie juz wiosna wiec nie moze byc sniegu! :D

co ty opowiadasz w kwietniu sie na narty jezdzi do wisly jak dookola juz pełnia wiosny :one:

Opublikowano
  • Autor

Ok , a więc mam już najświeższe informacje.Zmieniamy lokal , bo tamten był za mały , a w pobliżu nie dało się znaleźć nic innego i mamy już zarezerwowany Hotel Krokus w Wiśle -> http://www.krokus.pl/pl/ .Później podam szczegółowe informacje :564:

Opublikowano

fajne pokoje eleganckie dla mnie bomba choc pewnie jest drozej ale co tam raz sie zyje :one:

Opublikowano

o jakie ladne pokoje a jakie balkony bedzie gdzie pooddychac :053:

tylko ta nazwa "hostel" zle mi sie kojarzy ale to nic nagramy parodie Hostela

:one:

Opublikowano

bardzo blisko tego naszego hotelu jest hotel Gołębiowski z za***istymi basenami i saunami a mysle ze przyda sie nam po ciezkiej nocy odrobina relaksu i odprezenia przed kolejna :564: :P takze serdecznie polecam :one:

Opublikowano
z za***istymi basenami i saunami a mysle ze przyda sie nam po ciezkiej nocy odrobina relaksu

nie no chlopaki bardzo lubia plywac po spozyciu w godzinach wczesnorannych tak kolo 3:00 ciekawe czy nam otworza :053:

Opublikowano
  • Autor
fajne pokoje eleganckie dla mnie bomba choc pewnie jest drozej ale co tam raz sie zyje :one:

A własnie , że nie będzie drożej :mikolaj: Cena pozostaje taka jaką ustalaliśmy wcześniej czyli 50zl.Dostaliśmy rabat :one:

Opublikowano

na tyle ludziow i to po sezonie to wcale sie nie dziwie ze rabat dali, zajmiemy połowe tego hostellu :diabel: :a4fan:

Opublikowano
A własnie , że nie będzie drożej Cena pozostaje taka jaką ustalaliśmy wcześniej czyli 50zl.Dostaliśmy rabat

czyli wspaniale Hugo jestes wielki zawsze zaoszczedzi sie na kolejna krówke chocby dla ciebie za zaslugi :one:

[ Dodano: 11-01-2007, 13:54 ]

ps.podoba mi sie ze jest garaz ogrzewany za 20 zł za dobe :053: niunia nie dostanie katarku :one: Ciekawe tylko na ile aut :diabel:

Opublikowano
Ok , a więc mam już najświeższe informacje.Zmieniamy lokal , bo tamten był za mały , a w pobliżu nie dało się znaleźć nic innego i mamy już zarezerwowany Hotel Krokus w Wiśle -> http://www.krokus.pl/pl/ .Później podam szczegółowe informacje :564:

wypas .... :diabelek:

Opublikowano
  • Autor
A własnie , że nie będzie drożej Cena pozostaje taka jaką ustalaliśmy wcześniej czyli 50zl.Dostaliśmy rabat

czyli wspaniale Hugo jestes wielki zawsze zaoszczedzi sie na kolejna krówke chocby dla ciebie za zaslugi :one:

Te podziękowania i nagrody za zasługi to należą się koledze Miron78 , bo to On pojechał dzisiaj w góry , nie mając wcale blisko i wszystko załatwił :mikolaj:

Opublikowano

Miron78 :!:

Chłopie :!:

Tobie też wielkie dzięki.

No jesteś wielki :D :564:

Opublikowano
Te podziękowania i nagrody za zasługi to należą się koledze Miron78 , bo to On pojechał dzisiaj w góry , nie mając wcale blisko i wszystko załatwił

oddamy mu hołd na miejscu :564: :one:

Opublikowano

Miron78 :564: :564: :564:

Opublikowano
  • Autor

Pieniądze zbieram do wtorku 30 stycznia , bo do 31 stycznia musze przelać część pieniedzy na konto hotelu.Także czekam na wpłaty 50zł /osoba za dobę.Wszystkie informacje i numery kont są w pierwszym poście na 1 stronie

Opublikowano

tylko się upewnię: jak przyjadę w piątek wieczorem to do niedzieli są 2 doby??

czyli 2 osoby x 2 doby = 200; - 50 zaliczki = 150 mam dopłacić taak?

Opublikowano

No chłopaki mnie się podobi hostelik :)

Opublikowano
  • Autor
tylko się upewnię: jak przyjadę w piątek wieczorem to do niedzieli są 2 doby??

czyli 2 osoby x 2 doby = 200; - 50 zaliczki = 150 mam dopłacić taak?

Dokładnie tak :one:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.