Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
to ja moge wcześniej jechać jak coś
ja też, tylko musze wiedzieć co to znaczy wcześniej :D

Wcześniej to znaczy w czwartek , bo tak większość jedzie.Dopisuje Was do listy :one:

Opublikowano

Witam!

Wplacilem 150 - prosze zarezerwowac 3-ke z ladnym widokiem - moze byc parking :)

Sorry NIUNIAA4 - jade z zona i synem - musisz sie z tym pogodzic ;)

Bylem kiedys w Wisle, ten Krokus jakby znajomy, ale tam same kwiatki.

Opublikowano
  • Autor
Witam!

Wplacilem 150 - prosze zarezerwowac 3-ke z ladnym widokiem - moze byc parking :)

.

Ok czyli mam rozumieć przyjeżdżacie w sobote , tak ??

Opublikowano

Hej,

Ma nadzieje że jest możliwość dołączenia, mam w planach wyjazd w góry. Nie wiem czy w tym terminie, ale może prawie się uda Was poznać. Oczywiście nocleg w swoim zakresie :)

Opublikowano

zapraszamy na zlot, zapisac sie prosze bo miejsca jeszcze sa to wtedy na 100% sie poznamy! :D

Opublikowano
zapraszamy na zlot, zapisac sie prosze bo miejsca jeszcze sa to wtedy na 100% sie poznamy! :D

ok ale bedziemy razem wpokoju ?? :053:

Opublikowano
Wplacilem 150 - prosze zarezerwowac 3-ke z ladnym widokiem - moze byc parking

pragnę przypomnieć że należy już wpłacać całość kwoty - już niema wpłat zaliczek ( tylko całośc )- to tak dla wyjaśnienia ;)

Opublikowano
Wplacilem 150 - prosze zarezerwowac 3-ke z ladnym widokiem - moze byc parking
pragnę przypomnieć że należy już wpłacać całość kwoty - już niema wpłat zaliczek ( tylko całośc )- to tak dla wyjaśnienia ;)
Dzieki za wyjasnienie, bo zglupialem. Doplacilem 150. Jade na 2 dni - piatek przyjazd, niedziela wyjazd. Prosze o 3-ke.

Jesli cos mi wypadnie, to mysle, ze bedzie mozna sprzedac miejscowki z niezlym zyskem ;)

Opublikowano
gdzie ja teraz przebywam
ja jade specjalnie z Londynu na ten wypad i jestem tyklo klubowiczem a nie modem ;) powinno byc moderator= obecnosc obowiazkowa :)
Opublikowano

bravo hhacek, dokladnie tak powinno byc! :D w koncu to pierwsze urodziny klubu, ale z drugiej strony jak mus to mus, bedzie nam tylko przykro ze nie poznamy kolegi! :D

Opublikowano

spot obowiązkowy i nie ma co dyskutować :P

Opublikowano

oj zaluje, zaluje calym sercem :(

Opublikowano

już od dłuższego czasu tak sobie czytam i czytam o I urodzinach i mam już ogromną ochotę dołączyć, tylko jeszcze nie wiem co z robotą, najbliższe dni ( 4-5) i będę wiedział, jak na in plus to wpłacę kaskę i wtedy :564: w Wiśle

Opublikowano

doskonała decyzja! :D

Opublikowano

taki wypadzik.... hmmm :a4fan: a ile taki klubowy nocleg by kosztował? tak na cztery osoby?? i gdzie trzeba by było wpłacić kaske?? jestem nowy i troszke nie łapie się jeszcze w tym wszystkim a chętnie bym pogonił do wisełki :diabel:

[ Komentarz dodany przez: T-żółw: 14-01-2007, 22:29 ]

jak sie kolega zapozna z regulaminem forum i poczyta dokładnie temat to bedzie wszystko wiadomo a tak...pościk moze polecieć do kosza :diabelek:

Opublikowano
  • Autor
taki wypadzik.... hmmm :a4fan: a ile taki klubowy nocleg by kosztował? tak na cztery osoby?? i gdzie trzeba by było wpłacić kaske?? jestem nowy i troszke nie łapie się jeszcze w tym wszystkim a chętnie bym pogonił do wisełki :diabel:

Na 1 stronie masz wszystko napisane.Dla 4 osób koszt pobytu z wyżywieniem od piątku do niedzieli to kwota 400zł.Pieniądze zbieram ja do końca stycznia.

A teraz zapraszam do zapoznania się z regulaminem :one:

Opublikowano

hehe będzie wesoło :D to na dniach wysyłam kaske i pędze poczytać regulamin :one:

Opublikowano

kolejny chetny, no ladnie prawie 70 osob oj bedzie sie dzialo bedzie! :D

Opublikowano
oj bedzie sie dzialo bedzie!

ciekawe czy bar zaopatrzy sie w krówki czy bedziemy miec swoje zapasy :diabelek: :one:

Opublikowano
oj bedzie sie dzialo bedzie!

ciekawe czy bar zaopatrzy sie w krówki czy bedziemy miec swoje zapasy :diabelek: :one:

i znowu temat schodzi na alkohol :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.