Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

HUGO a ile furek jedzie z lublina bo ja jakos nie moe sie zdecydować?

:a4fan::a4fan: :564:

Ja jade w czwartek to znając życie będe leciał sam.A wydaje mi się , że ktoś z Lublina się jeszcze wpisywał , że jedzie.Zapraszam w Niedziele o 13 pod Zamek na spocik to pogadamy :one:

Zamówiłem już identyfikatory i każdy kto przyjedzie dostanie odemnie jedną sztuke.Jak ktoś będzie jechał z kimś , to będzie mi musiał podać jakie imię lub nick ma być wydrukowane na identyfikatorze.Pomoże nam to w komunikacji i będzie nam łatwiej zapamiętać kto jest kto :one: Poniżej przykład zrobony na szybko w paintcie :one:

wizytwka5qs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasza zima od przyszlego tygodnia wiec wszystko idzie w dobrym kierunku i zrobi sie w koncu biało i rozpocznie sie sezon narciarski bo kto to widzial zeby styczen sie konczyl a ja jeszcze nie bylem na nartach :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo super pomysl z plakietkami, moze nareszcie bede wiedziała kto jest kto bo np. chlopaki z Opola sie ze mna drodza i za bardzo ich nie rozpoznaje :D

znima nadchodzi ogromnymi krokami, nie widzis mi sie to za bardzo ale nic sie z tym zrobic nie da! :D

moze nareszcie kros mnie nauczy na nartach jezdzic, hihihi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Ciesze sie , że się podoba.Imię może być na pw lub maila :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko piotr1602 :one: ale do imprezy jeszcze 40 dni takze duzo moze sie zmienic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyfikatory dobry pomysł :!:

pycha :one:

do imprezy jeszcze 40 dni takze duzo moze sie zmienic

40 dni to jak post :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Ciesze sie , że się podoba.Imię może być na pw lub maila :one:

Do kiedy podajemy imiona osób towarzyszących? Jeszcze nie wiadomo która pojedzie :P:D .

Noo chyba, że weźmiesz puste karteczki i będzie można na miejscu pisaczkiem, ten teges napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Ciesze sie , że się podoba.Imię może być na pw lub maila :one:

Do kiedy podajemy imiona osób towarzyszących? Jeszcze nie wiadomo która pojedzie :P:D .

Noo chyba, że weźmiesz puste karteczki i będzie można na miejscu pisaczkiem, ten teges napisać.

Weme kilka pustych na pewno , ale jak ktoś zmieni partnera do wyjazdu na tydzień przed to też nie będzie problemu z dodrukowaniem :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy można by bylo Prezesie dla elity ze stolicy czyt. DZIKÓW wydrukowac te indentyfikatorki w naszych barwach znaczy sie w RÓŻU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales o prezesie Zdeniu

administrator -> korona :one: no albo pomaranczowy :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...