Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
HUGO a ile furek jedzie z lublina bo ja jakos nie moe sie zdecydować?

:a4fan::a4fan: :564:

Ja jade w czwartek to znając życie będe leciał sam.A wydaje mi się , że ktoś z Lublina się jeszcze wpisywał , że jedzie.Zapraszam w Niedziele o 13 pod Zamek na spocik to pogadamy :one:

Zamówiłem już identyfikatory i każdy kto przyjedzie dostanie odemnie jedną sztuke.Jak ktoś będzie jechał z kimś , to będzie mi musiał podać jakie imię lub nick ma być wydrukowane na identyfikatorze.Pomoże nam to w komunikacji i będzie nam łatwiej zapamiętać kto jest kto :one: Poniżej przykład zrobony na szybko w paintcie :one:

wizytwka5qs.jpg

Opublikowano

strasza zima od przyszlego tygodnia wiec wszystko idzie w dobrym kierunku i zrobi sie w koncu biało i rozpocznie sie sezon narciarski bo kto to widzial zeby styczen sie konczyl a ja jeszcze nie bylem na nartach :diabelek:

Opublikowano

Hugo super pomysl z plakietkami, moze nareszcie bede wiedziała kto jest kto bo np. chlopaki z Opola sie ze mna drodza i za bardzo ich nie rozpoznaje :D

znima nadchodzi ogromnymi krokami, nie widzis mi sie to za bardzo ale nic sie z tym zrobic nie da! :D

moze nareszcie kros mnie nauczy na nartach jezdzic, hihihi... :D

Opublikowano

niestety zima idzie, nie wiem po co :diabelek: Hugo świetny pomysł :thup:

Opublikowano

identyfikatory git pomysł :!:

Opublikowano

Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Opublikowano
  • Autor
Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Ciesze sie , że się podoba.Imię może być na pw lub maila :one:

Opublikowano

Ludziska Zakopane tonie w sniegu wiec chyba Wisla tez, ma ktos wiesci? :D

Opublikowano

Pewnie tylko piotr1602 :one: ale do imprezy jeszcze 40 dni takze duzo moze sie zmienic :/

Opublikowano

trzeba mysles optymistycznie, jak tak kazdy z nas bedzie chcial snieg to ten snieg bedzie :D

Opublikowano
Zakopane tonie w sniegu wiec chyba Wisla tez, ma ktos wiesci?

Kilka postów wcześniej są kamerki z miejscowości obok Wisły z Ustronia, na razie nie widać śniegu.

kamerki

Opublikowano

dziekuje za informacje, mi te kamerki dzialac nie chca dlatego sie pytalam :D

Opublikowano

identyfikatory dobry pomysł :!:

pycha :one:

do imprezy jeszcze 40 dni takze duzo moze sie zmienic

40 dni to jak post :diabel2:

Opublikowano
Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Ciesze sie , że się podoba.Imię może być na pw lub maila :one:

Do kiedy podajemy imiona osób towarzyszących? Jeszcze nie wiadomo która pojedzie :P:D .

Noo chyba, że weźmiesz puste karteczki i będzie można na miejscu pisaczkiem, ten teges napisać.

Opublikowano
  • Autor
Hugo - super pomysł z tym identyfikatorem :one: Imię osoby towarzyszącej podajemy Tobie na email czy tutaj :?:

Ciesze sie , że się podoba.Imię może być na pw lub maila :one:

Do kiedy podajemy imiona osób towarzyszących? Jeszcze nie wiadomo która pojedzie :P:D .

Noo chyba, że weźmiesz puste karteczki i będzie można na miejscu pisaczkiem, ten teges napisać.

Weme kilka pustych na pewno , ale jak ktoś zmieni partnera do wyjazdu na tydzień przed to też nie będzie problemu z dodrukowaniem :one:

Opublikowano

a czy można by bylo Prezesie dla elity ze stolicy czyt. DZIKÓW wydrukowac te indentyfikatorki w naszych barwach znaczy sie w RÓŻU

Opublikowano

to może lepiej

modzi na zielono

klubowicze różowo

użytkownicy forum na niebiesko

Opublikowano

zapomniales o prezesie Zdeniu

administrator -> korona :one: no albo pomaranczowy :diabel:

Opublikowano

najmocniej przepraszam :oops:

Opublikowano

to ja bym chciał żeby moja Keżorowa była na różowo chociaż :) bo była napewno na większej ilości spotów niz nie jeden klubowicz :diabel2: :a4fan::a4fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.