Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ja nie mam nic na przeciwko rozowemu kolorowi, a Kaczynscy az takiej sily nie maja zeby zamknac nas zlot nawet jesli wszyscy panowie beda na rozowo! :D

Opublikowano
ale ja nie mam nic na przeciwko rozowemu kolorowi, a Kaczynscy az takiej sily nie maja zeby zamknac nas zlot nawet jesli wszyscy panowie beda na rozowo! :D
też myśle że nie mają takiej siły

ale jeśli chodzi o mnie to różowych ubrań nie posiadam :D

Opublikowano
nawet jesli wszyscy panowie beda na rozowo!

Lepiej żeby nie byli - co poniektórzy, będąc w odmiennych stanach świadomości mogą się pomylić :P

Opublikowano

dobrze chlopaki bedzie Wam bardzo twarzowo w tym rozu, a teraz mam pytanie z innej beczki.

moge sie postarac i zagadac z policja o naszym przejezdzie kolumna w Wisle, zaczelabym to juz teraz zalatwiac zeby przejazd byl legalny, tylko teraz tak musze miec konkrety, ile samochodow, o ktorej godzinie itd

lepiej zalatwic to wczesniej bo pozniej moga sie nie zgodzic i beda zdziwieni

a po co mamy byc na ich celowniku a jak beda uprzedzeni to wiecie bedzie to legalne. :D

co Wy na to? :D

Opublikowano

ja jestem za :) jak chłopaki będą wiedzieć wcześniej to może nie będą mieli nic przeciwko :D

Opublikowano

moim zdaniem dobry pomysl...wtedy przynajmiej w wisle mandatu nie zarobie hehe bo trzeba bedzie wolno jechac.. :a4fan:

Opublikowano
2ae76606d47cc327.jpg co do różu :D
Opublikowano

piekne zdjecie ale teraz wrocmy to tematu policji i przejazdu przez Wisle! :D

Opublikowano
piekne zdjecie ale teraz wrocmy to tematu policji i przejazdu przez Wisle!

no mamy Podsiego przecież :D i kila aut z CB :D to co sie martwić na zapas :one:

Opublikowano

Keżor czytales co napisalam wczesniej, chodzi mi o to zeby bylo legalnie, po nam problemy? :D

Opublikowano
chodzi mi o to zeby bylo legalnie, po nam problemy?

popieram wyjedziemy ok 40 :a4fan: to mogą się przyczepića tak jak dogadamy z nimi to legal i bez problemu :D

Opublikowano

niunia a co Ty sie tak spinasz???? :diabelek: daj na luz :one:

Opublikowano
niunia a co Ty sie tak spinasz???? :diabelek: daj na luz :one:

Bo Niunia jest aktywistka :) - jedni to mają, a inni (jak ja) nadaja sietylko do :564: i ...

I ja to popieram. Obiema ręcami się podpisuje.

Niunia. Moje błogosławieństwo masz udzielone :580:

Liczbę autek masz +/- w pierwszym poście (myślę, że nie potrzebujemy znać liczby co do jednego)

Odnośnie harmonogramu to zagadałbym z Hugo na PW - nie wiadomo jakie Prezes niespodzianki szykuje :D

P.S. I na Boga nic nie planujcie przed południem :diabel2:

Opublikowano
P.S. I na Boga nic nie planujcie przed południem

najgorzej jak zaplanuja spozywanie krowek przed poludniem to jestem ciekaw kto pozostalych wieczorem przywita :P ciekawe kto bedzie w stanie :diabelek: :one:

Opublikowano

JA :diabel:

co do pogadania z wladza to wawa tez ma asa w rekawie :one:

Opublikowano
wawa tez ma asa w rekawie

za duzo tu niewiadomych i tajemnic :diabelek:

nie lubie niespodzianek :P

Opublikowano
  • Autor

Nie gadać , tylko wysyłać mi dane do identyfikatorów.Mowa oczywiście o osobach , które nie jadą same :one:

Opublikowano

Narazie może sobie dać spokuj z załatwianiem z glinami.Nie stresujta się tak :)

jak będzie trzeba to się załatwi na miejscu na świeżo ( dzień wcześniej ).Takich spraw się nie załatwia 1,5 miesiaca wcześniej i nie przez telefon.Bedziemy na miejscu - będziemy gadać.

Opublikowano

z doswiadczenia wiem ze takie cos zalatwi sie wczesniej, ale ok! zebym pozniej nie musiala powiedziec "a nie mowilam"! :D

Opublikowano
Nie gadać , tylko wysyłać mi dane do identyfikatorów.Mowa oczywiście o osobach , które nie jadą same :one:

poszło ..... :diabelek:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.