Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Hugo, kaske masz juz na koncie :a4fan:

Odnotowane na liście wpłat :cool:

Opublikowano

tyle osób ma S4 i nikt nie jedzie :/ S4 mają: milosz, yezoo, elmody, norbi, mihau_mk, łukasz_S4, jupo, SID, sebkop, moskekr, rogal, seba, snowboarder, mxzibi, TomaV1, uve_solid, gebels i inni (ale inni sie nie odezwali nigdy na forum :bicz: )

Na przykład Keżorowa ma RS4 i jedzie :D ze mną :rotfl:

Opublikowano

Keżor, zapomniales o rysiu RS'em ;)

Opublikowano
Keżor, zapomniales o rysiu RS'em ;)

hehe, ale na spocie był w WWA :rotfl::rotfl:

Opublikowano

Lukas23 - proszę mi nie męcić w obliczeniach :biggrin:

[ Dodano: 02-02-2007, 08:26 ]

stat....poprawione :wink:

Opublikowano

super sie zapowiada tylko qrcze dlaczego nie ma na pierwszej stronie juz odliczania??? :/

doczekac sie juz nie moge, chociaz moj wyjazd wisi na wlosku! :(

caluski! :D

Opublikowano
qrcze dlaczego nie ma na pierwszej stronie juz odliczania??? :/

jak nie ma jak jest :P

Opublikowano

widocznie ten komp jest dziwny bo tutaj nic nie ma :/

Opublikowano
widocznie ten komp jest dziwny bo tutaj nic nie ma :/

to informuje cie ze zostało jeszcze 28 dni :twisted:

Opublikowano

dziekuje, rany jak fajnie :D

Opublikowano
super sie zapowiada tylko qrcze dlaczego nie ma na pierwszej stronie juz odliczania??? :/

a masz tam pasek ogłoszenie :?: może masz kliknięte i sie odliczanie schowało ;)

Opublikowano
  • Autor
super sie zapowiada tylko qrcze dlaczego nie ma na pierwszej stronie juz odliczania??? :/

a masz tam pasek ogłoszenie :?: może masz kliknięte i sie odliczanie schowało ;)

Nic nie ma kliknięte :) Odliczanie ustawiłem tak , że widać je tylko na głównej stronie forum.Zapewne spojrzała jak była w temacie urodzinowym , a tam pupa , odliczania nie ma i rozpacz od razu :biggrin:

Opublikowano

spoko spoko Krówki opanowane :biggrin: Dzieki wit.s

:a4fan: rulezz

Opublikowano
spoko spoko Krówki opanowane

jezusicku :rolleyes: krowki, zanczy sie liczba mnoga...yhh conajmniej 2...podziwiam ja to opanowales sam ;) chyba ze wit naprawde pomogl ;)

Opublikowano

ależ Wam widzę strasznie te krówki głowę zawracają i żyć w spokoju nie dają gdybym wiedział to dla Waszego ulżenia, noclegów bym szukał w jakimś Domu Pielgrzyma albo Domu Parafialnym może choć częściowo by Was to od Krowskich myśli uwolniło :biggrin:

Opublikowano
noclegów bym szukał w jakimś Domu Pielgrzyma albo Domu Parafialnym

he he... :biggrin:

to by było :exclaim:

Ciekawe kto by pierwszy padł.

Ojczulki czy bractwo...

Opublikowano
podziwiam ja to opanowales sam ;) chyba ze wit naprawde pomogl ;)

he he jasne że pomógł;)

Opublikowano

czy ktos juz zamawial sloneczna pogode?? hehe ;)

Opublikowano
  • Autor
czy ktos juz zamawial sloneczna pogode?? hehe ;)

Tak tak , już dzwoniłem w tej sprawie :lol:

Opublikowano
czy ktos juz zamawial sloneczna pogode?? hehe ;)

Tak tak , już dzwoniłem w tej sprawie :lol:

Prezes to pomyślał o wszystkim :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.