Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no jak nie ma jak jest, integracja połączona z wypasaniem krówek w lokalnym barze (warunek udzielonej nam promocji na apartamenty) :wink::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy plan to spontan :biggrin:

Dokładnie tak :) Zresztą my jedziemy dzień wcześniej to zrobimy rozpoznanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy plan to spontan :biggrin:

Dokładnie tak :) Zresztą my jedziemy dzień wcześniej to zrobimy rozpoznanie :twisted:

tylko zebyscie przezyli ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy plan to spontan

Nienawidzę planować-uwielbiam spontan.

I świetnie się sprawdza na imprach do 5 osób (tylko niech mi dyskusja nie zacznie się rozwijać w kierunku ile osób max jest OK na spontan impre - chodzi o samą zasadę)

Ale mam trochę doświadczenia w organizowaniu ludnych imprez i wiem, że bez zaplanowania przynajmniej głównych punktów, czarny scenariusz może być taki:

- piątek imprezy po pokojach, ile się kto zmieści i awantury z obsługą hotelową

- sobota większość śpi lub jeździ na nartach, w przejeździe przez miasto uczestniczy 1/5 wszystkich autek bo nie wszyscy wiedzą o której, a wszystko kończy się awanturą z policją, wieczorem mamy imprezy w 7 Wiśleńskich knajpach w w jednej się nie mieścimy, a hotel nie chce udostępnic sali, bo były awantury, a poza tym chcemy wnosić własny alkohol.

:evil:

PLS zaplanujmy przynajmniej główne punkty:

- miejsce piątkowej impr ... ehm spotkania wieczornego

- +/- termin przejazdu przez miasto

- miejsce sobotniej impr ... ehm spotkania wieczornego

- ewentualne inne atrakcje/rzeczy (co i mniej więcej kiedy) które wspólnieklubowochcemy robić

Niech to będą ramy, a cała reszta pozostanie spontanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to będą ramy, a cała reszta pozostanie spontanem.

myślę że masz rację będzie nam potrzebna jakaś organizacja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit.s ma rację.

Trzeba dowiedzieć się czy hotel udostępni nam sale i czy będzie trzeba za to dopłacić jak tak to ile.

Ile kosztuje alkohol i czy możemy wnieść coś swojego.

Czy zorganizują nam jakiś bufet, bo przecież z samymi krówkami nie będziemy siedzieć.

Może warto zadzwonić do władz miasta i zapytać co z przejazdem.

Może są tam inne atrakcje, które warto zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze Prezes jakies przemowienie trzasnie na poczatku i koncy zjazdu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie proszę o spokój :rotfl:

we czwartek kiedy zjedzie sie elita wszystko zostanie ustalone i zaplanowane

tak więc w piątek przyjezdni wszystkiego sie dowiedzą

np. jednym z pomysłów zaliczanych do atrakcji będzie info że niestety w hotelu nie ma miejsc :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze Prezes jakies przemowienie trzasnie na poczatku i koncy zjazdu :twisted:

:redface: Ja jestem nieśmiały :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze Prezes jakies przemowienie trzasnie na poczatku i koncy zjazdu :twisted:

:redface: Ja jestem nieśmiały :redface:

z niesmialosca powalczymy :wink: ty sie juz o to nie martw, najwyzej pocwicz dzien wczesniej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niesmialosca powalczymy :wink: ty sie juz o to nie martw, najwyzej pocwicz dzien wczesniej :a4fan:

tak jest Prezes, dzień wcześniej będziesz trenował a reszta będzie oceniała Twoje próbne wystąpienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest Prezes, dzień wcześniej będziesz trenował a reszta będzie oceniała Twoje próbne wystąpienia

nie stresuj chłopaka bo..przyjedzie dzien później :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw, patrze tak na liste gdzie mam imiona do identyfikatorów jakoś nie widze imiona Twojej osoby towarzyszącej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we czwartek kiedy zjedzie sie elita wszystko zostanie ustalone i zaplanowane

Eeeech...

No to moja prośba, niech elita:

- posłucha tego co mówią szaraki

- weźmie pod uwagę realia

- nie myśli, że podczas jednoncnej **** hm spotkania zaplanuje prawie dwudniowe spotkanie dla +/- setki w większości znających się wyłączne z forum osób

- zwróci uwagę, że w piątek większość osób będzie w trasie - jak elita będzie przekazywać informację o tym gdzie i o której się wszyscy chcemy spotkać?

- jak elita w piątek da znać o organizacji rezerwacji. Niektórym nie będzie przeszkadzać jak się znajdą w pokoju z ****, ale niektórzy może chcą wiedzieć jak to będzie zorganizowane.

Jest parę rzeczy, które trzeba ustalić i ogłosić przed przyjazdem "elity" do Wisły, coby szaraki spokojnie jechały.

Przykro mi.

Prezesie.

Zabierz głos w temacie pls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we czwartek kiedy zjedzie sie elita wszystko zostanie ustalone i zaplanowane

Eeeech...

No to moja prośba, niech elita:

- posłucha tego co mówią szaraki

- weźmie pod uwagę realia

- nie myśli, że podczas jednoncnej **** hm spotkania zaplanuje prawie dwudniowe spotkanie dla +/- setki w większości znających się wyłączne z forum osób

- zwróci uwagę, że w piątek większość osób będzie w trasie - jak elita będzie przekazywać informację o tym gdzie i o której się wszyscy chcemy spotkać?

- jak elita w piątek da znać o organizacji rezerwacji. Niektórym nie będzie przeszkadzać jak się znajdą w pokoju z ****, ale niektórzy może chcą wiedzieć jak to będzie zorganizowane.

Jest parę rzeczy, które trzeba ustalić i ogłosić przed przyjazdem "elity" do Wisły, coby szaraki spokojnie jechały.

Przykro mi.

Prezesie.

Zabierz głos w temacie pls.

przyłączam sie do pytan/watpliwosci ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...