Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no jak ono pobudzi cala stadnine tych swoich zrebakow to mysle ze damy rade na bajke :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozostali co jadą w piątek to o której planują być w Piotrkowie, bo co chwila się coś zmienia, może będzie ktos przelatywał przez Piotrków ok 16,30

Zerknij tutaj

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5419&postdays=0&postorder=asc&start=30

chociaż 16,30 może być lekko późnawo, ale pewnie można sie dogadać

U mnie niestety coraz gorzej wygląda kwestia urlopu i 16,30 to prawdopodobnie dopiero wyjadę z Wawy (jeszcze wszystko się waży)

P.S. Sorki za OT, ale nie mogę się powstrzymać. Ono powinni zatrudnić przy wymyślaniu imon dla kotów i ksywek. Mnie już dwie zapodał "Pleban/Ksiądz" i wczoraj "Główny Spamer Wątku Urodzinowego" :rotfl::rotfl::rotfl:

Czyżby coś sugerował :wink: :twisted: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie biore kompa więc jak ktoś ma aparacik to brać kabelki sterowniki i jak coś to na płytke i jest gicio :)
]

jasna sprawa wrzuce co trzeba :cool:

w piątek jadę jeszcze na uczelnie :confused: ale spoko może jakąś ekipe dościgne :lol: Wyjazd około 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś zrobić mały FAQ drogi z Wrocławia do Wisły? Pakuję się na A4 i lecę ile tam km i co dalej?

Hejka

Wrocław wylatujesz na A4 jedziesz do końca następnie włączasz się na drogę numer E40/88 na Gliwice nastepnie kierujesz się na drogę nr.44 w kierunku Mikołowa i dobijasz na 81 w kierunku Żor i dalej na Skoczów-> Ustroń->941 WISŁA :biggrin: :a4fan: :exclaim: lub jedziesz dalej drogą 44 na Tychy włączasz się na E75/1 :lol: na Bielsko-Białą i w Bielsku na na Skoczów i jak wyżej :cool:

Jeśli się mylę to prostujcie :wink:

PS. Lecę na Bielsko-Białą tylko z innego kierunku. Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam CB, bo moja furmanka nie rozwija dostatecznie dużych prędkości, żebym musiał się obawiać radarów :wink:

eeeeeeeeee, przesadzasz :biggrin: jam ma inny problem z CB mam taka antenkę która spada z dachu pow 200 km/h, więc mam ,, ciekawy" ogranicznik predkości maksymalnej

ciesz sie, że Ci Tomek nie zrobił elektronicznego ogranicznika w programie :P:bicz::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i drogie koleżanki :)

A może tak byśmy pograli sobie jakiś meczyk w piłeczke, kosza lub siatke :)

Proponuje zabrać ze sobą jakieś spodenki i sportowe buciki :)

Jak nie będzie pogody można troche powalczyć..no wiecie ==>miasto na miasto :a4fan: albo jakieś mieszane składy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to w pilkarzyki :P

pójdzie sie na basen zrelaksowac i do sauny resztki krówek do wypocenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w piłkarzyki to my leszcze jesteśmy ;)

a tak poszlibyśmy na salke po nocnej libacji..szybkie zagranka..pyk pyk pyk..alkohol wyparuje i dalej jedziemy z krówkami ;)

Każdy audimaniak powinien mieć troche kondycji i zgrabne ruchy :redface: troche sportu nie zaszkodzi :biggrin: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100% popieram te inicjatywe :) kierowca A4 to kierowca w doskonałej formie fizycznej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie wymysli,nie ma co teraz organizowac spontan jest najlepszy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...