Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Dość niezły silnik 2.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i pozdrawiam . Moje autko sprowadziłem z Niemiec i szczerze muwiąc jestem zadowolony .Silnik 2.6 bardzo dobrze sie sprawuje w mieście i jest dość mocny w trasie . Po roku frajdy podniosłem nieznacznie moc do 163 km i 255 Nm i to naprawde wystarcza na nasze paskudne drogi .Pozdrawiam !!!!!!!!!

Opublikowano

Witam i pozdrawiam . Moje autko sprowadziłem z Niemiec i szczerze muwiąc jestem zadowolony .Silnik 2.6 bardzo dobrze sie sprawuje w mieście i jest dość mocny w trasie . Po roku frajdy podniosłem nieznacznie moc do 163 km i 255 Nm i to naprawde wystarcza na nasze paskudne drogi .Pozdrawiam !!!!!!!!!

W jaki sposob to zrobiles..? :th:

Opublikowano
  • Autor

mała ingeręcja w kąpa :)

Opublikowano

mała ingeręcja w kąpa :)

Super.. Teraz na pewno duzo lepiej jezdzi.. :th:

Daj jakies fotki autka.

Szkoda ze to nie kąbi.. :)

Opublikowano
  • Autor

niestety niemam zdięć aktualnych ale niebawem zrobie

Opublikowano

Hehe to czekamy na zdjecia ;) A z gazem to pewnie masz 145 koni;]

Opublikowano

mała ingeręcja w kąpa :)

Szkoda ze to nie kąbi.. :)

hahahahaha ykk dobre :polew: :polew: :polew:

ah taka delikatna ironia ;D

kolego grosik0212

pisze sie KOMPUTER wiec skrot bedzie KOMP`a :) a nie KĄPA!

:)

Opublikowano

luz ;)

wiec czekamy na fotki audiczki ;>

kiedy sie mozemy spodziewac ?

Opublikowano
  • Autor

niestety nie jest tak piękna jak na tym zdięciu ale jest dość dobrze wyposarzona a co najwarzniejsze ,mi wystarcza :tongue4:

Opublikowano

no ok ale jaka ingerencja w kompa?? na czym polegała

Opublikowano

wyposarzona a co najwarzniejsze ,

wyposaZona i najwaZniejsze

kolego napisales pare postow i zrobiles tyle bledow co niektorzy robia przez cale zycie ;) jesli masz z tym problemy uzywaj przegladarki ktora automatycznie sprawdza bledy ;)

lub najpierw pisz w wordzie a potem wklejaj tu ;) bo to strasznie razi .....

Opublikowano

Witam i pozdrawiam . Moje autko sprowadziłem z Niemiec i szczerze muwiąc jestem zadowolony .Silnik 2.6 bardzo dobrze sie sprawuje w mieście i jest dość mocny w trasie . Po roku frajdy podniosłem nieznacznie moc do 163 km i 255 Nm i to naprawde wystarcza na nasze paskudne drogi .Pozdrawiam !!!!!!!!!

Siemka

Możesz napisać dokładnie na czym polegało to "podniesienie mocy"? Kto Ci to robił i za ile? Czy to był chip?

Opublikowano

Ja również chętnie się dowiem na czym polega chip tunning wolnossącego silnika :mysli:

Opublikowano

chyba zestresowaliscie chlopaka :decayed:

Opublikowano

no cisza

Opublikowano

wejdzcie na allegro

macie tam takie fajne modne magnetyzery, im wiecej ich kupicie tym wiecej mocy dodaja

mozna tez pojechac grubo po bandzie i kupic "czip" za 300zl

pozdr

Opublikowano

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te magnetyzery.

I niech kolega grosik się pochwali jaki mod został zastosowany, bo sam chętnie skusiłbym się na takie rezanko.

Mocy nigdy nie za mało

P.S. gaz to zło

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

P.S. gaz to zło

Bardzo dobra odpowiedź.

Też mam ochotę podnieść moc w wolnossaku ;)

Opublikowano

Panowie! Kolega się chyba troszkę wyrwał i sam osobiście ironizowałem pytając się o chip tuning wolnossącego. Jest to oczywiście niemożliwe, gdyż skład paliwo/powietrze musi być cały czas stały (14,6:1 o ile się nie myle), a powietrza wleci dokładnie tyle ile jest w powietrzu! Czyli jeżeli moc ma tu zależeć, to tylko od TVNmeteo! A to i tak niewiele zmieni! Profesjonalnie zaprojektowany dolot i wydech może dodać parę % mocy, ale wynalazki z allegro nie, trzeba rezac i obliczac pod konkretny samochód, a ingerencją w "kąpa" moża sobie działanie centralnego zmienić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.