Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zdemontowac schowek zeby dostac sie do parownika?


pisky

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wczoraj postanowilem sam wyczyscic klime w moim B6.

Mowie wam, spedzilem 2 godziny prubojac zdemontowac schowek. Odkrecilemwszystkie sruby i wciaz nie chcial zejsc.

Czy ktos ma pojecie jak sie to cholerstwo demontuje?

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile odkręciłeś śróbek ,może nie wszystkie odkręciłeś,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze jedną śrubkę schowaną nad zmieniarką :) Wyjmij zmieniarkę, odkręć śrubkę i schowek się ślicznie zdemontuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wyciagniesz schowek to najlepiej odgrzybia sie klime przez wyjecie wentylatora jest na 3 srubach z czego jedna tez ciezko odkrecic

w schowku jak dobrze licze to powinno byc 5 srubek [br]Dopisany: 09 Maj 2008, 00:04 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html prawie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze jedną śrubkę schowaną nad zmieniarką :) Wyjmij zmieniarkę, odkręć śrubkę i schowek się ślicznie zdemontuje :)

dokładnie tak - też to przerabiałem - odkręcasz 4 śrubki i schowek dalej twardo siedzi ( trzyma go jedna - ostatnia śruba pod zmieniareczką ) za pierwszym podejście straciłem 1,5 godziny - teraz mam schowek w rękach po jakiś max 4 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po odkręceniu schowka zobaczysz korek gumowy, którego z łatwością wyciągniesz - parownik jak na dłoni... no prawie. Korek ma średnicę ze 3 cm, więc łatwo jest tam zapodać dowolny środek do odgrzybiania klimy.

Metoda sprawdzona i skuteczna !! POLECAM!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...