Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twoje auto przypomina mi pewne inne autko :naughty:

Fela robi robotę, fajnie, że możesz sobie na taki rozmiar pozwolić- ja zdecydowałem się tylko na 17" na lato :kwasny:

BTW: pokaż środek :kox:

Ledy dorezałeś tak jak ja- a na xenon/bixenon się zecydujesz ? :wink:

BTW2: Jestem w stanie uwierzyć w Twoją radość ze spalania BPP, porównując do niego spalanie BRD Q. Biorąc pod uwagę, że BPP to V6, a C6ka mało nie waży to smak na paliwo wychodzi bardzo przyzwoicie, szczególnie na trasie.

BTW3: Nie mogłem się powstrzymać komentarza, który sam nierzadko słyszę: " taki młody człowiek w takim dużym aucie ?? " :grin:

Bezawaryjnej jazdy :thumbup1:

Opublikowano

Ładna tylko te zawiasy s-line są do bani bo tył stoi wysoko. :hi:

Opublikowano

Ładna, powiedz mi Topór ile Ci pali BPP, bo mi przy oponach 235 lekko 9 litrów połyka ostatnio tylko mam małe problemy z silnikiem..

Opublikowano

Mi ostatnio w trasie 1400 km przy spokojnej jeździe 110-120 km/h spalił 6,9 L :wink:

Opublikowano
  • Autor
Twoje auto przypomina mi pewne inne autko :naughty:

Fela robi robotę, fajnie, że możesz sobie na taki rozmiar pozwolić- ja zdecydowałem się tylko na 17" na lato :kwasny:

BTW: pokaż środek :kox:

Ledy dorezałeś tak jak ja- a na xenon/bixenon się zecydujesz ? :wink:

BTW2: Jestem w stanie uwierzyć w Twoją radość ze spalania BPP, porównując do niego spalanie BRD Q. Biorąc pod uwagę, że BPP to V6, a C6ka mało nie waży to smak na paliwo wychodzi bardzo przyzwoicie, szczególnie na trasie.

BTW3: Nie mogłem się powstrzymać komentarza, który sam nierzadko słyszę: " taki młody człowiek w takim dużym aucie ?? " :grin:

Bezawaryjnej jazdy :thumbup1:

co do felg to myslałem też nad 20", ale ze te nie sa nawet brzydkie i trafiły sie w promocyjnej cenie to sie skusiłem, 90% moich tras to niemcy francja i woj lubuskie ktore jak wiadomo ma najlepsze dorgi w polsce.

Środek Audiki wieje niesamowitą biedą, ale myslę, zę niedlugo wpadnie papa w moim ulubionym kolorze.

Jesli chodzi o spalanie to jest ok... porównując gabaryty B7 do C6 to nie ma co narzekać mimo iz to FWD.

Lampy na pewno wpadna tez, Xenon bez zadnych ledów, tak jest najbetter:decayed:

a btw3... nie taki młody i auto tez wielkie nie jest:D :decayed:

Opublikowano

no topor ładna sztuka:wink:

czekam aż na uz nią przyjedziesz:naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzień w dzien stoi pod zielonym;p

Opublikowano

Śliczny kolorek , i fajna furka.Graty! Chyba brakuje blendy w środku tego dyfuzora Audi Sport?

Opublikowano
  • Autor

wprawione oko;)

leży w gdzieś w garazu, musze go kiedys tam załóżyc;):wink:

Opublikowano

Super autko gratuluję zakupu :wink:

Opublikowano

graty zakupu , fajny wozek, fajnie stoi na zawiasie

Opublikowano
jaka max gruba opone mozna dac w a6 przy feldze 19?

producent zaleca 255/35/19

no to lipa troche myslalem ze mozna dac grubsza opone a tu wychodzi ze taka sama jak w a4

Opublikowano
jaka max gruba opone mozna dac w a6 przy feldze 19?

producent zaleca 255/35/19

no to lipa troche myslalem ze mozna dac grubsza opone a tu wychodzi ze taka sama jak w a4

w a4 przeciez nie wejdzie 255/35R19 chyba

w b5 225-235/35R19

w b6/b7 235/35R19 i nie wiem czy wejdzie 245/35R19

ale an 255/35R19 nie ma szans

Opublikowano
jaka max gruba opone mozna dac w a6 przy feldze 19?

producent zaleca 255/35/19

no to lipa troche myslalem ze mozna dac grubsza opone a tu wychodzi ze taka sama jak w a4

w a4 przeciez nie wejdzie 255/35R19 chyba

w b5 225-235/35R19

w b6/b7 235/35R19 i nie wiem czy wejdzie 245/35R19

ale an 255/35R19 nie ma szans

zapominasz o B8 - 255/35/19

Opublikowano

Nowak ale mi chodzi o grubosc opony nie szerokosc...myslalem ze mozna w a6 do kol 19 zapodac np profil 40 albo 45 a tu wychodzi ze czy to w a4 czy w a6 profil to zawsze 35 a to troche malo jak na polskie drogi :kwasny:

Opublikowano

Ale profil opony 35 przy rozmiarze 255/35 R19 to tyle "grubości" opony - jak piszesz - jak przy 225/40 R18.

Bardzo ładny kolor do A6 C6 Avant.

Opublikowano

David jak chcesz to mogę Ci zmierzyć ile to jest cm. ja jeżdżę od miesiąca i nie narzekam :good:

Opublikowano

Mozna zapodac wyzsza opone;) ja przy 20" najpierw miałem rozmiar od a8 czyli 255/35/20 a teraz mam juz odpowiedni rozmiar 265/30/20. Ale przy wyższym profilu bylo wszystko ok

Opublikowano

david 275/35R19 i 225/35R19 to nie to samo :)

35 jest to procent szerokosci opony

stiffi to fakt a8 na pocztatku mialo 255/35R20 ale potem po lifcie w 07r bylo juz 275/35R20 ;) a to juz raczej do a6 nie wejdzie

s8 zawsze mialo jak cos 265/35R20

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.