Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki masz gwint ? Bardzo dobrze wygląda :thumbup1:

Teraz jeszcze czarne relingi i OOOO z przodu.

Opublikowano
  • Autor

Byl supersport a w pon odbieram kw;)

Opublikowano

myslalem ze bedzie duuuzo gorzej, a jes delikatnie sztywniej od 1bv;) jaja;p B5 na gwincie bylo twarde jak kamien;p

inna klasa pojazdu, rocznik tez ma znaczenie
Opublikowano

super A6

Kurde chyba ja musze zrobic jakaś aktualizację :) mojego A6 bo troche porezałem :)

ale jakoś fot nie chce mi sie robić :)

Opublikowano

no Karol widzę zmiana tytułu tematu :wink:

Opublikowano
super A6

Kurde chyba ja musze zrobic jakaś aktualizację :) mojego A6 bo troche porezałem :)

ale jakoś fot nie chce mi sie robić :)

A na :bicz: już dawaj fotki. (oczywiście u siebie w temacie :decayed:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
no Karol widzę zmiana tytułu tematu :wink:

muszę poczynić jakieś zmiany w wątku, niebawem moj znajomy fotograf cyknie jakies pro słit focie;)

Planuję jescze wymianę grilla na inny (moj eslajnowy przedlifoty poszedl do zyda za dobry hajs:decayed:) i koniec rezania A6...;) zajmę się czyms innym.:naughty:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

super A6

Kurde chyba ja musze zrobic jakaś aktualizację :) mojego A6 bo troche porezałem :)

ale jakoś fot nie chce mi sie robić :)

dziekuje Piotr!!

btw;) mam rodzine w Pomiechówku, moja babcia tam mieskzala po wojnie z tego co pamietam z opowiadań:decayed:

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 23:08 ----------

grafitowe łopaty 18" szukaja nowego wlasciciela;)

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 15:12 ----------

grill S-line przedlift juz na ucie;)

100% s-line exterieur nie wspominajac o lotce która wg mnie w s-line jest za mała;)

---------- Post dopisany 26-03-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 23:36 ----------

img2805q.jpg

Opublikowano

ładna z pyska :wink:

Opublikowano

Ale morda :kox:

Opublikowano

na przedliftowym grillu s-line duzo lepiej niz na poliftowym

Opublikowano
  • Autor

tak jest sir Nowak:wink:

Opublikowano

Nie podoba mi się to A6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jutro audik dostaje niesczesna nowa wiązke do tylnego zacisku i intensywnie mysle nad sciema wszytskich szyb:whistling:

Opublikowano

Nie sciemniaj.

Moim zdaniem to juz nie pasuje do powaznych( czytaj: nie golf, civic, astra ) samochodow :grin:

Opublikowano
Nie sciemniaj.

Moim zdaniem to juz nie pasuje do powaznych( czytaj: nie golf, civic, astra ) samochodow :grin:

Mam takie samie zdanie :decayed:

Opublikowano

niby tak, ale w a6 zrobiłbym wyjątek, bez ściemy jest jakaś taka krowiasta :decayed: a czarna szyba ją troszkę wyszczupla, ja bym ściemniał od razu

Opublikowano

Nowak zle nie wyglada ale podtrzymuje, ze to juz nie TRENDY:grin:

Opublikowano
niby tak, ale w a6 zrobiłbym wyjątek, bez ściemy jest jakaś taka krowiasta :decayed: a czarna szyba ją troszkę wyszczupla, ja bym ściemniał od razu

Tutaj mam całkowicie odmienne zdanie:

brak czarnych szyb - nawet delikatnie fabrycznie przyciemnionych sprawia, że duże samochody kombi jak A6 czy SUVy wyglądają zgrabniej - jasne szyby nadają im lekkości i wydają się na trochę mniejsze niż są w rzeczywistości.

Opublikowano
  • Autor

kurde ciezki temat z szybami... jak widze u mnie na wsi jak leci A6 w moim kolorze z ciemnymi szybami to zawsze sie zniechecam:/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.