Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie/ Panie pomocy!!! Ukradli Audi a4 avant 1.9 TDI [licho nie śpi]


ssobotka

Rekomendowane odpowiedzi

tak ku przestrodze i troche dobitnie sie wyraze, ze AC tylko od kradziezy jest GOWNO :!: :!: :!: warte. to jest wlasnie wyrzucanie kasy w bloto, bo niby czujesz sie pewnie ze masz, jak ci gwizda autko to dostaniesz jakas kaske, ale wystarczy, ze ci dzwigna niunie a pozniej zrobia sobie z niej grilla i jestes w du...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ku przestrodze i troche dobitnie sie wyraze, ze AC tylko od kradziezy jest GOWNO :!: :!: :!: warte. to jest wlasnie wyrzucanie kasy w bloto, bo niby czujesz sie pewnie ze masz, jak ci gwizda autko to dostaniesz jakas kaske, ale wystarczy, ze ci dzwigna niunie a pozniej zrobia sobie z niej grilla i jestes w du...

Nie masz racji, bo to mini AC w PZU jest nie tylko od kradzieży ale obejmuje również szkodę całkowitą - czyli powyżej 70% wartości auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obaj nie macie racji :tongue4: bo teraz to co sie nazywa miniCASCO w pzu obejmuje wiecej niz kradziez i szkode calkowita.

obejmuje wszystkie szkody powyzje 1000pln, powstale z przyczyn niezaleznych od posiadacza (np. drzewo spadnie na auto, albo wyskoczy zwierzak , ktos podpali itd itp) .

wada jest tylko duzy udzial wlasny w szkodzie ( 20% ) ale za to cena ubezpiecznie bajecznie niska.

tyle doweidzialem sie dwa tygodnie temu od pani w pe zet ju . ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ac tylko od kradziezy czy tez cale nie mialem i juz nie mam na co mieć zdecydowałem ze moja ukochane Audi bede mial tylko na zdjęciach i teraz kupuje auto nie chodliwe a serce bedzie mi sie krajac jak tylko zobacze A4 Bo naprawde jezdzilem audi od pierwszego mojego auta a mialem co 2 lata modsze i zawsze A4 w sumie to bylo 7 lat i zlodzijeje 23.09.2008 wyleczyli mnie z komfortu wole spokojnie spac !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...