Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Filtr paliwa problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam nadzieje ze mi pomożecie. nie wiem jak mam zdjąć zaczepy z filtra paliwa. Próbowałem już na różne sposoby i kupa. Nie chce czegoś urwać dlatego jak możecie to poradźcie co mam z tym fantem zrobić. Poniżej zdjęcie

20120421095154.jpg

20120421100928.jpg

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wciskałeś ten jasny element z boku króćca ? :wink:

Opublikowano

jak wymieniałem w swoim AVJ, to mechanik podważył delikatnie śrubokrętem i zeszło-nic się nie połamało :wink4:

Opublikowano

trzeba wcisnac ten bialy element;) to jest zabezpieczenie;)

Opublikowano
  • Autor

No cholera jasna próbowałem i to podważyć, wcisnąć, ugiąć i co tylko można sobie wyobrazić. Zanim podejdę do tego z większa siła wcześniej zakupie te klipsy w ASO-tak na wszelki wypadek. Naprawdę sa one bardzo delikatne :-(

trzeba wcisnac ten bialy element;) to jest zabezpieczenie;)

Niestety nie da się tego wcisnąć

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja z tym nic nie mogłem zrobić jak wymieniałem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Ja z tym nic nie mogłem zrobić jak wymieniałem :facepalm:

A może napiszesz coś więcej? nie mogłeś nic zrobić a wymieniłeś?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja u siebie wciskałem te jasne elementy a drugim śruborkiem zapierałem i zsuwałem.

Opublikowano

dokladnie Lukasz ja robilem tak samo:D

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję Panowie. Jeszcze raz podejdę do tego ustrojstwa i tak jak piszecie spróbuje to wcisnąć tym razem na chama :)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dziękuję Panowie. Jeszcze raz podejdę do tego ustrojstwa i tak jak piszecie spróbuje to wcisnąć tym razem na chama :)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

No wymieniłem, wyjąłem całkiem te zatrzaski i wstawiłem własne z opasek zaciskowych.

Opublikowano

czyli połamales

Opublikowano

No tak, bo za nic nie mogłem tego wyjąć. Podważałem, wciskałem, robiłem wszystko i tak za nich nie chciało wyjść, ja i kumpel rozłożyliśmy ręce :decayed:

Opublikowano

jezeli chodzi o mnie to poszlo bez problemu :)

Opublikowano

1) WD-40

2) dopychasz lekko kręcąc na boki (w kierunku odwrotnym do ściągania) :wink:

3) wciskasz blokadę

4) ściągasz

no nie ma bata żeby nie zeszło

Opublikowano

Dokładnie tak jak napisał Kichol:whistling: U mnie nie było żadnego problemu... przy jednej tylko użyłem śrubokręta do lekkiego podważenia a reszta poszła w palcach.

Filter od nowości był nie wymieniany i po jego rozcięciu wewnątrz było czyściutko -przelot 180tyś.

Opublikowano

Z mojego to czarna smoła leciała XD

Opublikowano
  • Autor

Kichol dzięki za informację. Na ciebie zawsze można liczyć :thumbup1:

Postaram się jutro jeszcze raz do tego podejść. Skoro piszesz, że nie ma bata - to nie ma :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.