Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vw mania 2012 -- vw group event -- 27-29.07.2012


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

VWMANIA2012_Plakat.jpg

Witam wszystkich !

24 lipca zjeżdżam do Polski na urlop , mieszkam na pomorzu i planuję się wybrać na VW Manie , wybiera się może ktoś od nas z klubu .

Tutaj jest więcej szczegółów :

http://www.vwmania.pl/index.php?id=vwmania2012

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość grupy pomorskiej jest co roku i niestety co roku da się zauważyć większy syf... kradzieże, dewastowanie aut, rozróby, darcie mordy, kierujący po pijaku wjeżdżający w auta innych uczestników zlotu itp, itd. Byłem w 2010 i 2011 i gdyby nie to, że mieszkam niedaleko to w życiu bym tam nie pojechał. Jeśli ktoś nigdy nie był i chciałby jechać z drugiego końca Polski żeby zobaczyć jak tam jest to odradzam, nie warto. Są lepsze zloty na których panuje większa kultura. Tu jest za dużo ludzi i nikt nad niczym i nikim nie panuje. Prawdziwych fanów grupy VAG jest niewielu, większość to niestety buraki z okolicznych wsi dla których VW Mania jest okazją do zachlania mordy i rozróby. NIE POLECAM :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam, za dużo chamstwa i brak jakiegokolwiek ładu sprowadza co roku ten zlot na dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak mówicie to może jednak zrezygnuje z tej imprezy , chociaż szczerze mówiąc pojechałbym bym obejrzeć ten wiejski tuning . Tak na jeden dzień chociaż . A z tym że robi się tam coraz większa obora to niestety taka jest mentalność dzisiejszej młodzieży napić się wódki , spalić skręta , obrzygać się i do domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było tylko w miarę kulturalne chlanie we własnym gronie, jaranie i rzyganie to jeszcze ujdzie, najgorszy jest brak poszanowania cudzej własności, jazda po pijaku i ogólna chamówa. Jeśli będziesz w okolicy tak czy siak to możesz podjechać zobaczyć, pomorze pewnie będzie :decayed: jeśli nigdy nie byłeś na tak dużej imprezie to z początku będziesz zafascynowany ilością aut i ludzi, takie wielkie "WOOOOW". Ale fajny klimat to tam jest tylko przez pierwsze godziny pierwszego dnia, jak się wszyscy zjeżdżają, rozstawiają i dopiero zaczynają imprezę. Po kilku godzinach jak już większość ludzi jest nawalona to niestety zaczyna się ta gorsza część zlotu, która trwa już do końca :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z racji tego ze nie mam az tak daleko wybieram sie i w tym roku ale tylko w sobote.... obejrzec auta zrobic jakiegos grila i wypad... niedstety prawda jest to co napisane powyzej, niby w tym roku ma byc lepsza ochrona... ale tak jest mowione co roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat,to był w Rusocinie. Teraz niestety zrobił już się spęd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku :facepalm:

i było dokładnie tak jak napisał Maciejo

jednemu gówniarzowi nieźle skopałem torbę

za sciągnie emblematu z mojego auta

dzieci to on juz chyba nie bedzie miec ....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dziś jadę. Zobaczymy jak to w tym roku będzie wyglądać, jak coś to fotorelacje zdam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...