Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o pomoc, 1, 9TDI 130km AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

proszę o analizę logów:

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomask2012_81181.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tomask2012_81180.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tomask2012_81497.html

dokonałem wymiany węży podciśnieniowy bo były zepsuty oraz zaworek zwrotny był do wymiany i po tej wymianie chciałbym wiedzieć czy turbo działa poprawnie?

auto zbiera się lepiej ale i tak coś jeszcze jest nie tak bo porównywałem z innym autem o tych samych oznaczeniach i chodzi lepiej niż u mnie, sprawdzałem wtryski są w stanie bdb, turbo mam po regeneracji niecały rok temu , nie posiadam katalizatora, EGR był czyszczony co może powodować jeszcze lekkie zamulenie, bo znajomy ma taki sam silnik turbo z przebiegiem około 300tys. km i lepiej się wkręca niż mój

Z góry dziękuje za pomoc w tej sprawie

Opublikowano

Witaj

No widzisz, Twoj watek zostal przeniesiony z silnikow diesla tu. A to juz znacznie lepiej.

Dobrze ze Ci doradzilam, bo tam umarlby smiercia naturalna.

Logi sa nie za bardzo kompletne, ale to osądzi juz moderator przemik.

Pozdrawiam

Opublikowano

Wykonaj logi dynamiczne.... 001,003,004,008,010 i 011

Opublikowano

rozjechany kąt synchronizacji, grupa 004, ostatnia kolumna, wartości powinny być jak najbliżej zera, na forum najdziesz jak to ustawić

jaką miałeś temp. silnika na blacie podczas robienia logów?

Opublikowano
  • Autor

na blacie temperatura była taka jak powinna podczas logów czyli 90

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

a co do tergo ''rozjechany kąt synchronizacji'' mógł bym prosić jaśniej abym mógł coś poszukać na ten temat

Opublikowano

na lekkie tak ale bez przesady

Opublikowano

w jakim stanie jest wałek rozrządu?

Opublikowano
w jakim stanie jest wałek rozrządu?

No przecież Antonio musiał by zagląda pod pokrywę lepiej zacząć od konta syn

Opublikowano
  • Autor

Mowa o lekkim przymuleni przy wkręcaniu się obrotów bo porównywałem z innym takim samym silnikiem i tamten był żwawszy niż mój

Szczerze mówiąc nie wiem w jakim jest stanie wałek. Jak można sprawdzić w jakim jest stanie? domyślam się ze trzeba odkręcić górna pokrywę i na co tam trzeba zwrócić uwagę?

Opublikowano

ustaw sobie ten kąt synchronizacji i zobacz czy będzie poprawa, jeśli mówisz, że jest lekkie przymulenie to może będzie różnica

Opublikowano

na to czy nie jest wytarty

Opublikowano
  • Autor

okej koledzy jutro zrobię ta synchronizację i dam znać czy jest poprawa

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 21:59 ----------

synchronizacja zakończona sukcesem

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tomask2012_82191.html

Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/tomask2012_82192.html

Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tomask2012_82193.html

ale silnik nadal z deczka przymulony ma ktoś pomysł co może być jeszcze powodem? gdzie szukać przyczyny?

Opublikowano

Nie widać tego przymulenia po logach. Może to tylko Twoje odczucie:wink:

Opublikowano

może tamto auto po chipie jest?

Opublikowano
  • Autor

Różnica jest zauważalna nie tylko przeze mnie, kolega kupił auto niedawno i nic nie wie na temat czy to auto ma chipa, jak mogę to sprawdzić?

Opublikowano

wrzucić jego logi

może ma po prostu lepszy bonus od fabryki, może mniejszy przebieg

Opublikowano
  • Autor

Przebieg na tym samym poziomie tj. 300tys. km rocznik ten sam 2004r. różnica w skrzyniach tj. ja mam manualną 6 biegową a on multitronic i ma EGR z chłodnica spalin a ja bez i ja miałem rok temu regenerowana turbinę, i mowa o wkręcaniu na postoju a nie podczas jazdy

logi kolegi auta które lepiej się wkręca

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/tomask2012_82209.html

Grupy: 011,011,011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tomask2012_82210.htm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.