Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OFFROAD - ktoś upala w terenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:

są wśród nas może ludziska którzy jeżdżą furkami 4x4 (nie myślę o Q :wink4:)

jakieś wyprawy,javascript:void(0);

Umieść obrazek przeprawy, etc? to zapraszam do dyskusji..

ja dosiadam Toyotę LandCruser LJ70 leciutko dłubniętą :decayed:

to moja TOYKA :evil:

d059f4bd5b152be8med.jpg

http://images30.fotosik.pl/208/d059f4bd5b152be8med.jpg

Opublikowano

Fotka/i nie działają :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

już powinna cykać

nie radzę sobie z tymi fotami :embarrassed:

Opublikowano

Nie działa.Wrzuć fotkę na www.imageshack.us albo www.fotka.pl

Prezes a nie miałeś przypadkiem na mysli www.fotosik.pl :naughty:

Opublikowano

hehe jaja to by były gdyby kolega 12REAL na fotka.pl zaczął majstrować z dodawaniem zdjęć :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja rekreacyjnie też troszkę jeżdżę :) Uaz w wersji HIGHLINE :)

13hp4.jpg

Opublikowano
  • Autor

bullbar S line :decayed:

witam pierwszego amatora błota po klamki :evil:

Opublikowano

Nie ma co sie śmiać bo w Uazie mam kremowe skory, elektrycznie regulowane z Hondy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ja cię....

to zapodaj fotki wnętrza i napisz co jeszcze rezałeś ..

:evil2:

Opublikowano

Witam każdy z nas chyba lubi od czasu do czasu posiedzieć w lesie :decayed:

Tu link do fotek z naszego ”mini-klubu” Rzeszowskiego

http://www.4x4club.pl/

Opublikowano
  • Autor

czarnorzeki rządą :!: :!: :!:

jaką padlinę katujesz?

Opublikowano

Obecnie wypadłem troszeczkę z tematu 4x4 (chroniczny brak czasu) ledwo co z czasem wyrabiam na spoty z a4 :decayed:, ale jeśli już znajdę chwile na wypad to obecnie śmigam samurajem :confused4:[br]Dopisany: 07 Maj 2008, 01:29 _________________________________________________Samuraj 1,3 mały chudy ale wariat :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ten zielony??? :naughty:

mnie też troszki pochłania audi ale wole rezać sztywne mosty :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Sztywne mosty są wdzięczniejsze :> :> :>

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Serwus chlopkai!!

odswieze temat - jak dobrze pojdzie to od niedzieli zaczynam smigac samurajem 413 - mam nadzieje ze rama nie jest zzarta za bardzo - reszta i tak leci w odstawke - wiadomo nadkola przeszkadzaja!! jak macie jakies fajne patenty na przerobienie surowki na extrem to zapodawajcie - szczegolnie mile widziane domowe sposoby na zawieche - od czego amory , jak odsadzic resory itd... jak zakup dojdzie do skutku to zapodam zdjecia a potem moze jakas relacja z przerobki!! a moze ktos ma 413 i moze powrzucac fotki??

Opublikowano

Serwus chlopkai!!

odswieze temat - jak dobrze pojdzie to od niedzieli zaczynam smigac samurajem 413 - mam nadzieje ze rama nie jest zzarta za bardzo - reszta i tak leci w odstawke - wiadomo nadkola przeszkadzaja!! jak macie jakies fajne patenty na przerobienie surowki na extrem to zapodawajcie - szczegolnie mile widziane domowe sposoby na zawieche - od czego amory , jak odsadzic resory itd... jak zakup dojdzie do skutku to zapodam zdjecia a potem moze jakas relacja z przerobki!! a moze ktos ma 413 i moze powrzucac fotki??

rama może nie, ale blachy podejrzewam że raczej tak ( to już przepadłość samuraja) :decayed: 413-ke ma mój szwagier (w wersji limit edition), ale cywila bez większych modów, zrobił mu blacharkę rzucił nowy lakier metalik i szkoda mu go w las :wallbash: [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 18:15_________________________________________________marinero a swoją drogą jeśli masz tylko okazję kupić go po pieniądzach to kupuj a zapewniam że dostarczy wiele niezapomnianych wrażeń. powodzenia :good:

Opublikowano

to ze zabawa jest przednia to malo powiedziane - jest zajefajna. Pod spodem fota z ostatniego rajdu bikla z Klaisza:

dsc5479nu7.jpg

jak uda mi sie to auto zakupic to bedziemy przygotowywac powoli do extremu!! trzymajcie kciuki w niedziele w samo poludnie!!

Opublikowano

trzymajcie kciuki w niedziele w samo poludnie!!

marinero i jak mam gratulować ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.