Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

program by Rogal wykres po wymianie BRD A4 B6 1.9tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turbo przy strojeniu było do wymiany przeładowywało dzisiaj auto zostało sprawdzone na hamowni w Częstochowie po wymianie brd oczywiście pompki AL-ki + BRD standard:decayed:

img0523u.jpg

Uploaded with

Opublikowano

wynik spoko :decayed:

Opublikowano

nie jedzie..

Opublikowano
nie jedzie..

czemu nie jedzie?

wykres i wartości całkiem przyzwoite, moim zdaniem jest ok.

Opublikowano

tymek : "tne jak pocisk" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bo jest ale jak sie ma duże koło i trochę masy to szału na kresce nie bedzie czego dowodem jest ten filmik ja jestem zadowolony założe 15 stke zrobię przelot i bedzie git

Opublikowano

no niestety ta masa..., swoją drogą to 1650kg to dużo jak na b6 bez Q

Opublikowano

1600kg ,bo 20kg to w bagazniku gratow bylo,do tego kola w wzgldem seri 20kg wiecej,jakies fotele ,bose itd i sie robi wiecej kg,zapas...

Opublikowano

teraz sie nie dziwie ze jak daniel1980 wrzucał na forum filmy mówiono ze nie jedzie.... tymka ma 190 KM i jedzie przecietnie

ta moc by robiła szal w Ibizie 6k2 czy max 6l

tak ze tymek z Autem wszystko ok. tylko masa masa i nie ma co sie porównywac do B5 z kubełkami, bez klimy na 15stce

Opublikowano

Seba bo wszyscy myślą ,że jak ma około 200 kucy to fruwa :no4:

Opublikowano

190 km przy takiej masie to zaden szał , wyscigówki sie z tego nie zrobi , ale na normalna jazde , wyprzedzanie na trasie spokojnie wystarczy :)

PS. masz kolego wrzucony drogi smic ?

Opublikowano
teraz sie nie dziwie ze jak daniel1980 wrzucał na forum filmy mówiono ze nie jedzie.... tymka ma 190 KM i jedzie przecietnie

ta moc by robiła szal w Ibizie 6k2 czy max 6l

tak ze tymek z Autem wszystko ok. tylko masa masa i nie ma co sie porównywac do B5 z kubełkami, bez klimy na 15stce

mówił to jeden osobnik z kielc niejaki sajgonn którego z resztą golf 3 WOGÓLE nie przyspiesza ale do powiedzenia miał dużo ... u mnie od tamtego czasu troszkę się zmieniło parę detali w furce...swoją drogą będę chciał kiedyś dobrą rajdówkę to kupię PB ewentualnie 4.2TDI
Opublikowano

PS. masz kolego wrzucony drogi smic ?

odpowiem za niego... FMIC jest

Opublikowano
tymek : "tne jak pocisk" :decayed:

A jakie parametry w/w aut moc/ niuton / masa / koła ??? Mi to bardziej wygląda na laga ,albo reakcje kierowcy ,albo jedno i drugie , bo b5 i ibi poszły jak z procy a b6 w miejscu.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Jak ibi wazy 1200 KG maxto jest ASZ po sofcie + FMIC i wydech. około 175 KM bedzie miała,... B5 1250.... Moc moze niech poda sam wlasciciel :wink: wiec laki tu lag

B5 15 stalowe( najszybsze)

Ibiza 16 stki

taka prawda. masa zabija moc.. takie B6 musi miec z 220-230 Km zeby dorównac.

btw B5 idzie równo jak 3.0 po sofcie w b7 280 KM

i równo jak S3 260 KM. mowa o jezdzie z rolki 30-180

Opublikowano
  • Autor

No laga ma :decayed:

Opublikowano

laga to mialo kiedys...spoko tymciu zobaczymy jak bedzie po tym "pakiecie"

Opublikowano

ja mysle ze lekkie koła , wydech za duzo nie da... sam w sobie ciezki kloc jest:wink:

a no i Tymek... o 5 rano wstajesz i biegasz.... musisz ponizej 100 wazyc:decayed:

Opublikowano
Jak ibi wazy 1200 KG maxto jest ASZ po sofcie + FMIC i wydech. około 175 KM bedzie miała,... B5 1250.... Moc moze niech poda sam wlasciciel :wink: wiec laki tu lag

To ile to B5 ma że jedzie lepiej od Ibi po sofcie na 175 KM?? Pewnie koło 190-200??

Opublikowano
  • Autor

Ma cah

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.