Skocz do zawartości
IGNOROWANY

program by Rogal wykres po wymianie BRD A4 B6 1.9tdi


tymonA4

Rekomendowane odpowiedzi

turbo przy strojeniu było do wymiany przeładowywało dzisiaj auto zostało sprawdzone na hamowni w Częstochowie po wymianie brd oczywiście pompki AL-ki + BRD standard:decayed:

img0523u.jpg

Uploaded with

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest ale jak sie ma duże koło i trochę masy to szału na kresce nie bedzie czego dowodem jest ten filmik ja jestem zadowolony założe 15 stke zrobię przelot i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1600kg ,bo 20kg to w bagazniku gratow bylo,do tego kola w wzgldem seri 20kg wiecej,jakies fotele ,bose itd i sie robi wiecej kg,zapas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sie nie dziwie ze jak daniel1980 wrzucał na forum filmy mówiono ze nie jedzie.... tymka ma 190 KM i jedzie przecietnie

ta moc by robiła szal w Ibizie 6k2 czy max 6l

tak ze tymek z Autem wszystko ok. tylko masa masa i nie ma co sie porównywac do B5 z kubełkami, bez klimy na 15stce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba bo wszyscy myślą ,że jak ma około 200 kucy to fruwa :no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 km przy takiej masie to zaden szał , wyscigówki sie z tego nie zrobi , ale na normalna jazde , wyprzedzanie na trasie spokojnie wystarczy :)

PS. masz kolego wrzucony drogi smic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sie nie dziwie ze jak daniel1980 wrzucał na forum filmy mówiono ze nie jedzie.... tymka ma 190 KM i jedzie przecietnie

ta moc by robiła szal w Ibizie 6k2 czy max 6l

tak ze tymek z Autem wszystko ok. tylko masa masa i nie ma co sie porównywac do B5 z kubełkami, bez klimy na 15stce

mówił to jeden osobnik z kielc niejaki sajgonn którego z resztą golf 3 WOGÓLE nie przyspiesza ale do powiedzenia miał dużo ... u mnie od tamtego czasu troszkę się zmieniło parę detali w furce...swoją drogą będę chciał kiedyś dobrą rajdówkę to kupię PB ewentualnie 4.2TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymek : "tne jak pocisk" :decayed:

A jakie parametry w/w aut moc/ niuton / masa / koła ??? Mi to bardziej wygląda na laga ,albo reakcje kierowcy ,albo jedno i drugie , bo b5 i ibi poszły jak z procy a b6 w miejscu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ibi wazy 1200 KG maxto jest ASZ po sofcie + FMIC i wydech. około 175 KM bedzie miała,... B5 1250.... Moc moze niech poda sam wlasciciel :wink: wiec laki tu lag

B5 15 stalowe( najszybsze)

Ibiza 16 stki

taka prawda. masa zabija moc.. takie B6 musi miec z 220-230 Km zeby dorównac.

btw B5 idzie równo jak 3.0 po sofcie w b7 280 KM

i równo jak S3 260 KM. mowa o jezdzie z rolki 30-180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze lekkie koła , wydech za duzo nie da... sam w sobie ciezki kloc jest:wink:

a no i Tymek... o 5 rano wstajesz i biegasz.... musisz ponizej 100 wazyc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ibi wazy 1200 KG maxto jest ASZ po sofcie + FMIC i wydech. około 175 KM bedzie miała,... B5 1250.... Moc moze niech poda sam wlasciciel :wink: wiec laki tu lag

To ile to B5 ma że jedzie lepiej od Ibi po sofcie na 175 KM?? Pewnie koło 190-200??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...