Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy mogę pomalować wnękę balkonową???


piotr26a4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie posiadam mieszkanie spółdzielcze własnościowe i chciałbym pomalować wnękę balkonową (a w sumie już pomalowałem na kolor jasno brzoskwiniowy) .

Sąsiadka która pracuje w spółdzielni powiedziała że jest za mocny kolor i za mocno się wyróżnia oraz że ludzie już gadają i będę miał problemy z architektem.

Ponadto dzwoniłem do spółdzielni i gościu powiedział mi że można ale w kolorze elewacji czyli elewacja jest jasnoróżowa a wnęka balkonowa biała. Jeżeli ktoś zna się na tym bądź już to przechodził proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często kolor elewacji budynku, jest kreślony w planie zagosposodarowania przestrzennego lub też regulaminie spółdzielni. zapytaj w dziale technicznym spółdzielni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wnęka powinna być zgodna z kolorystyką całego bloku ewentualnie możesz użyć lepszej farby ale w tym samym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej sytuacji radził bym wyjść przed "spółdzielnie" (zanim dostaniesz jakieś pismo od nich, nakazujące zmianę koloru bądź doprowadzenie wnęki do pierwotnego stanu) i napisać do nich wniosek o pozwolenie na malowanie wnęki i w tym wniosku wpisać rodzaj oraz kolor farby jakim "chciałbyś" to malować. Pewnie odpiszą Ci, że kolor im nie odpowiada i zaproponują coś ze swojej strony, ale trzeba być dobrej myśli :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...