Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do chłodnic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wlalem teraz prestone wiem ze poiwnnem miec czerwony ale niby prestone to jeden z lepszych plynów ale lezał w garazu a przy rozrzadzie musialem wlac:wink:

Opublikowano

ja podjechałem do Skody i kupiłem 1 L koncentratu G12 ++ jak dobrze pamiętam chyba 23 zł :hi:

Opublikowano
  • Autor

Po przemyśleniu na spokojnie wydaje mi się,że nie ma co rozpisywać się na ten temat.Ja uzupełniłem płyn tym TOTALEM w ilości ok.200 ml. tak więc chyb nic się nie skopie.Poza tym pisze,że jest mieszalny z innymi.A tak na marginesie jak bym wymieniał to i tak na ori zakupiony na serwisie.Dzięki. Za zainteresowanie i odpowiedzi.

Opublikowano

Nie ma się co bawić w jakieś no name, G12 albo Prestone.

Opublikowano

cale szczescie mam prestone chodz kolor zielony pisze ze do wszytskich typów no i marka i cena plyny mowi za siebie :)

Opublikowano

nie kombinuj i zalewaj G12++ w salonie skody lub seata kupisz taniej niż aso audi

Opublikowano

A może być Dynagel ?

Opublikowano

Ja leję tylko G12++

Opublikowano

panowie teraz wszystkie płyny są ze sobą mieszalne wiec, co wlejecie to będzie i nic się nie stanie. Ja osobiście używam G12+ od nowości był taki lany, i takim zalewam, lub wymieniam gdy jest taka potrzeba

Opublikowano
  • Autor
nie kombinuj i zalewaj G12++ w salonie skody lub seata kupisz taniej niż aso audi

Dzięki za info bo o tym nie wiedziałem.To lepiej dać za to samo w serwisie Skody mniej niż przepłacać.Audi to trochę się ceni,a bazuje na podobnych a nawet tych samych komponentach co reszta niemieckiej floty.

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

nie kombinuj i zalewaj G12++ w salonie skody lub seata kupisz taniej niż aso audi

Dzięki za info bo o tym nie wiedziałem.To lepiej dać za to samo w serwisie Skody mniej niż przepłacać.Audi to trochę się ceni,a bazuje na podobnych a nawet tych samych komponentach co reszta niemieckiej floty.

Opublikowano

Nie tylko płyn możesz tam kupować. Ja w ASO Skody kupuję wszystkie części bo mam nawet rabat większy :naughty: a i zawsze coś można ponegocjować. Grupa jest ta sama i części też po nr Ci zamawiają więc nie ma problemu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.