Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zaadoptować kolorowy licznik


wladi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko mam a4 z 2003r 1.9TDi, czy ten licznik od kolegi z forum :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/licznik-kolorowy-b6-252063/

podejdzie do mnie ? I jak to jest z tymi pinami licznika, bo ja nie znam, chyba ze jest to gdzies zapisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat, czy licznik RB4 np z dizla pasuje do RB4 benzyny? mam u siebie licznik mono a kupiłem kolor z s4 b6 usa tez rb 4 po wyjęciu mojego licznika i podpięciu tego od s4 , wszystko funkcjonuje poza immobilizerem + świeci się kontrola z kluczykiem od imo wiec trzeba przekodować, potrzebuje tez namiary na kogoś kto już to robił i się na tym zna w okolicach warszawy , i nie uziemi mi auta bo się uczy albo poczyta o tym w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat, czy licznik RB4 np z dizla pasuje do RB4 benzyny? mam u siebie licznik mono a kupiłem kolor z s4 b6 usa tez rb 4 po wyjęciu mojego licznika i podpięciu tego od s4 , wszystko funkcjonuje poza immobilizerem + świeci się kontrola z kluczykiem od imo wiec trzeba przekodować, potrzebuje tez namiary na kogoś kto już to robił i się na tym zna w okolicach warszawy , i nie uziemi mi auta bo się uczy albo poczyta o tym w internecie

Licznik z diesla do benzyny?? :D Przeciez tam jest inny zakres obrotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wyżej napisał ze pasuje tez od dizla wiec pytam? wymienić tarcze nie problem i przekonfigurowac na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to nie wiem, ale cos mnie sie wydawało ze nie bardzo, a wlasnie powiedz mi jak to z tym licznikiem od S4, tam jest inna skala na prędkościomierzu chyba, podłączyłeś do 1.8T rozumiem i co? smiga wszystko? Zastanawialem sie wlasnie nad takim licznikiem, w koncu kupiłem zwykly kolor do benzynki i czeka na montaż ale jakos nie moge sie za to zabrać. Jest kolega z forum we wrocławiu, który oferował mi pomoc przy podłączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wszystko da się zaadoptować i obr i inna skala prędkościomierza to nie problem. IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko na pierwszy rzut oka działa poza imo i przekłamaniem z paliwem, n moim liczniku było pol baku a tu prawie rezerwa

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

ImageShack Album - 4 images

niech ktoś mi to rozgryzie

na naklejce

8E0920931P niżej RB4 data produkcji 12.2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAT oO Dlaczego tarcza obrotomierza i prędkościomierza są od S4 a od paliwa i temperatury od A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowka numeru licznika 931 to oznacza licznik RB8. Musieli w fabryce pomylic na naklejce. Juz mialem taki przypadek.

A licznik z benzyny nie podejdzie do diesla i odwrotnie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

930 tak

8E0-920-900 (24c08) RB4 dashboards

8E0-920-901 (24c08) RB8 dashboards

8E0-920-930 (24c08) RB4 dashboards

8E0-920-931 (24c08) RB8 dashboards

8E0-920-932 (24c08) RB8 dashboards

8E0-920-933 (24c08) RB8 dashboards

8E0-920-950 (24c08) RB4 dashboards

8E0-920-951 (24c08) RB8 dashboards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje ,że ta nalepka to jest złożona z dwóch różnych, wyraźnie kod kreskowy się nie pokrywa na przedarciu.

Raczej w fabryce się nie mylą, to radosna twórczość naszych handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mylą. Ja kupiłem licznik do swojego auta kolor który nie był rozkręcany, jedna naklejka a na nim RB8 a numer licznika jasno określał że jest to RB4, i na vasie w identyfikacji też RB4. i został zadoptowany do B6. I komu tu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest podobno liczniki rb4 do 2002 byly bez crypto? a po 2002 juz z crypto i do takiego licznika nie da sie zaadoptować kluczykow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...