Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki gumowe - jakie polecacie? zaufany sprzedawca?


dedkam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeszukałem forum w poszukiwaniu informacji o dywanikach gumowych, znalazłem owszem ale już dość przeterminowane informacje. Chciałem więc odświeżyć trochę temat, czy macie jakies dywaniki godne polecenia? Czytałem że najlepsze są firmy PETEX, aczkolwiek na allegro pokazują się również podróbki, jak więc je rozpoznać, macie może jakiegoś zaufanego sprzedawcę?

Na jakich dywanikach wy jeździcie? welur czy guma? Ja mam obecnie welurowe ale nie są konkretnie do mojego modelu i trochę mi szkoda oryginalnej wykładziny, żeby się nie zniszczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o welur to musisz zwracać uwagę na grubość, często jest tak że te tańsze są cieńsze i co za tym idzie możesz je nogami ściągać co jest denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo co ori to ori

jesli chodzi o gumowe nie ori to tylko petex - guma nie smierdzi, wykon 1 klasa, zaczepy na miejscu - mam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o gumowe to myślałem o takich:

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-petex-i2256298589.html

bardzo będą odbiegać od oryginałów? Za oryginały za komplet to pewnie koło 200zł, co nie ?

A welurowe to znalzłem coś takeigo:

http://allegro.pl/welurowe-petex-audi-a4-b6-b7-2001-2008-org-germany-i2307038310.html

albo,

http://allegro.pl/s-line-audi-a4-01-07-dyw-wel-polyamidowe-na-gumie-i2268151332.html

Choć te petex pewnie będą bardziej wytrzymałe i lepsze jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam na lato welur, na zimę oczywiście gumowe, najlepiej z podwyższonymi rantami. Welur w lato będzie się lepiej prezentował od gumy.

Ja kupiłem rok temu PFI:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-07r-dywaniki-welurowe-luxl-pfi-i2262416559.html

i mogę tylko polecić :good:

Bardzo dobrze spasowane, zaczepy również. Są wykonane z grubszego weluru. Po jednym sezonie wyglądają jak nowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie troche kosztuje :decayed: porownywalem te moje nowo zakupione z ori które były w aucie, praktycznie identyczne, tak na marginesie mam tylne ori w dobrym stanie na sprzedaż jak ktoś szuka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te gumowe dywaniki co linki są wyżej walą jak z murzyńskiej chaty po obiedzie.. sam się nadziałem i prawie cały sezon zimowy byl gumowy zaduch w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te gumowe dywaniki co linki są wyżej walą jak z murzyńskiej chaty po obiedzie.. sam się nadziałem i prawie cały sezon zimowy byl gumowy zaduch w aucie.

nawet te PETEX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem o gumowych ;) te welury wydają sie spoko i na pewno nie walą tak jak guma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem o gumowych ;) te welury wydają sie spoko i na pewno nie walą tak jak guma .

bo wyżej jest też link do gumowych PETEX'a ale inni mówili że te od PETEX'a jako jedyne nie walą gumą :)

dywaniki gumowe Audi A4 B6 B7 petex (2256298589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem o gumowych ;) te welury wydają sie spoko i na pewno nie walą tak jak guma .

bo wyżej jest też link do gumowych PETEX'a ale inni mówili że te od PETEX'a jako jedyne nie walą gumą :)

dywaniki gumowe Audi A4 B6 B7 petex (2256298589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kolego moge ci polecic te gumowe patex nic nie smierdzi a welurowe od goscia z linka kupilem na wiosne i narazie jest wszystko ok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki gumowe Audi A4 B6 B7 01-07r. MD (2352792677) - motoAllegro

Ja tez kupowalem za podobna cene z przesylka ponad 80 zl dalem i wygladaja jak te, maja ladne zaczepy i idelanie pasuja do tych w aucie, wszystko pasuje jakby byly z aso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...