Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN] Toledo nie jedzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrób logi jak należy z opisem co jest co bo inaczej nikt ci nie pomorze i Przemek zamknie temat

Opublikowano
  • Autor
Zrób logi jak należy z opisem co jest co bo inaczej nikt ci nie pomorze i Przemek zamknie temat

Poprawiłem, pomóżcie koledzy :hi:

Opublikowano

Ech..

Wykonaj dynamiczne - 011 i 010,008,004,003,001,000... kazdy oddzielnie, z gazem w podlodze(sprawdz czy nie podsunal sie dywanik)... od 1500 do 4200

Zamiesc jako linki do obrazkow a nie jako obrazki

Opublikowano
  • Autor

az tych co zrobilem widac cos, czy kompletnie nic nam nie daly?

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Ech..

Wykonaj dynamiczne - 011 i 010,008,004,003,001,000... kazdy oddzielnie, z gazem w podlodze(sprawdz czy nie podsunal sie dywanik)... od 1500 do 4200

Zamiesc jako linki do obrazkow a nie jako obrazki

ok nowe logi zrobione i wstawione tak jak prosiłeś, chyba :decayed:

możecie coś podpowiedzieć, czy wszystko ok?

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

Ech..

Wykonaj dynamiczne - 011 i 010,008,004,003,001,000... kazdy oddzielnie, z gazem w podlodze(sprawdz czy nie podsunal sie dywanik)... od 1500 do 4200

Zamiesc jako linki do obrazkow a nie jako obrazki

ok nowe logi zrobione i wstawione tak jak prosiłeś, chyba :decayed:

możecie coś podpowiedzieć, czy wszystko ok?

Opublikowano

sprawdz szczelnosc układu podcisnieniowego a szcegulnie kruciec na vacumpompie czy nie jest luzny ,jesli układ podcisnieniowy bedzie szczelny to skruc sztangeo o 2 obr i powtórz logi

Opublikowano

na tym etapie diagnostyki nie wolno nawet myśleć o ruszaniu sztangi, powymieniaj wszystkie podejrzane wężyki podciśnienia i wstaw nowego loga dynamicznego 011 plus komplet logów statycznych i basic setting

przemik piłowanie do 4200 zamiast do 4000obr w czymś pomoże? za to wstawanie turbo jest bardzo ważne i w logu od 1000obr widać jak jest, słuchaj się mnie a poznasz wiedzy smak:)

Opublikowano

vdm opróżnij skrzynkę bo nie można do Ciebie wysłać PW:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pany nie ma bata, wszystko sprawdzone, wszystkie wężyki ok. vacum też ok. macie jakieś inne pomysły?

Opublikowano

zrób logi o których mówiłem, osobno dynamiczne 003 011 na 3 biegu od 1000obr do 4000obr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.