Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fałdy na lakierze po malowaniu


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mam po poprzednim wlascicielu na calym samochodzie faldy po lakierowaniu tzn ze powierzchnia lakierowana nie wygldaa dobrze i w miejscu gdzie bylo malowane jest zalamanie odbicia co mam z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszlifować nierówne elementy, w miejscach o dużych załamaniach użyć szpachli lub szpachli natryskowej (zależy od stopnia załamania powierzchni)lub kilka warstw podkładu, następnie wyrównać powierzchnie i ponownie polakierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roboty jest sporo bo to dookola samochodu jest nie lepiej oddac do lakierowania calego niz tylko te elementy malowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile elementów do poprawki, jak masz pomalować 3/4 auta to lepiej całe zrobić ewentualnie dach odpuścić sobie. Gdy masz do pomalowania dwa elementy na boku to opłaca się cały bok prysnąć bo i tak musisz cieniować na sąsiednie elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie mam takie same zdanie na ten temat jak ty ja prysne caly woz na nowo bo lakier zmeczony juz i te faldy nie podoba mi sie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA podczepie sie sie do tematu... Takie pytanko... Mam dosyc spore rysy na dzwiach i chyba trioche ocynk zerwany i racze bez szpachli sie nie obejdzie.. i chcialem wiedziec czy taki zabieg jest dlugo trawaly mianowicie czy nie bedzie mi to kiedys odapac lub farba puchnac ??? czy nie bedzie rdzewiec ??a moze lepiej kupic nowe drzwi pod kolor ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA podczepie sie sie do tematu... Takie pytanko... Mam dosyc spore rysy na dzwiach i chyba trioche ocynk zerwany i racze bez szpachli sie nie obejdzie.. i chcialem wiedziec czy taki zabieg jest dlugo trawaly mianowicie czy nie bedzie mi to kiedys odapac lub farba puchnac ??? czy nie bedzie rdzewiec ??a moze lepiej kupic nowe drzwi pod kolor ??

O ile są to tylko rysy to do ich naprawy nie używa się szpachli. Jak zaszpachlujesz rysę to zawsze szpachla w niej po czasie siądzie.

popatrz sobie tutaj http://a4-klub.pl/showthread.php?t=118858 żadnej szpachli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz jeszcze sie odezwe ze zrobionymi zdjeciami bo jak narazie jestem zalatany mocno.. A propo ryc to moje sa dosyc glebowie z lekka wgniatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...