Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LPG do TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 6.10.2018 o 18:36, k232 napisał:

To jak robisz taki przebieg to na co Ci LPG ? Jeszcze zwykłe LPG bez dotrysku to luz ale tfsi to raczej drogi wydatek ?

Po dwóch latach na LPG wtryski i reduktor do wymiany to sobie policz wszystko.

Wtryski i reduktor do wymiany?

Opublikowano
4 minuty temu, Buba napisał:

Wtryski i reduktor do wymiany?

A jak się zakłada LPG do TFSI to nie ma wtryskiwaczy gazowych i reduktora? Już nie wiem :D

Opublikowano
2 minuty temu, k232 napisał:

A jak się zakłada LPG do TFSI to nie ma wtryskiwaczy gazowych i reduktora? Już nie wiem :D

Są tylko nie rozumiem dlaczego po dwóch latach ma być wymiana?

Opublikowano

Żywotność wtryskiwaczy i reduktora jak Ci się uda to wytrzyma to 120k km a jak Ty robisz rocznie 60k km to wychodzi 2 lata chyba? :D

Opublikowano
13 minut temu, k232 napisał:

Żywotność wtryskiwaczy i reduktora jak Ci się uda to wytrzyma to 120k km a jak Ty robisz rocznie 60k km to wychodzi 2 lata chyba? :D

Nawet jeśli, to wymieniasz w ramach gwarancji jeśli faktycznie coś się z nimi będzie działo i latasz dalej ;)

Opublikowano
Teraz, Buba napisał:

Nawet jeśli, to wymieniasz w ramach gwarancji jeśli faktycznie coś się z nimi będzie działo i latasz dalej ;)

Na wtryskiwacze jest chyba 100k km gwarancji, na sterownik jest 5 lat.

To wszystko loteria, jak Ci się zepsuje przed gwarancją to super a jak nie to koszty :)

Opublikowano
11 minut temu, k232 napisał:

Na wtryskiwacze jest chyba 100k km gwarancji, na sterownik jest 5 lat.

To wszystko loteria, jak Ci się zepsuje przed gwarancją to super a jak nie to koszty :)

Kupując nowe auto z salonu lub telefon lub każdą inną nową rzecz można mieć ten sam dylemat dlatego nie ma co zakładać najgorszego ;)

 

Edytowane przez Buba

Opublikowano
2 minuty temu, Buba napisał:

Kupując nowe auto z salonu lub telefon lub każdą inną nową rzecz można mieć ten sam dylemat dlatego nie ma co zakładać najgorszego ;)

 

Twoja decyzja, za daleko ten temat już poszedł.

Ode mnie: Gdybym robił tyle KM rocznie co Ty to nie brałbym gazu.

Opublikowano
5 minut temu, k232 napisał:

Twoja decyzja, za daleko ten temat już poszedł.

Ode mnie: Gdybym robił tyle KM rocznie co Ty to nie brałbym gazu.

Właśnie powinien zakładać bo zwróci się w kilka miesięcy (ok 3-4) ;) wszystko jest policzalne wiec to żadna tajemna wiedza

Edytowane przez Buba

Opublikowano

Instalacja się zwróci ale jak Ty robisz 60k km to co drugi miesiąc na przegląd + wymiana filtrów. Teraz ile będzie kosztowała taka wizyta razem z filtrami, też 100 zł jak do zwykłego 15 letniego auta ?

Opublikowano

Ja jeżdżę od 65000km w LPG w TFSI. Filtry wymieniałem wczoraj. 8zł + 40zł za filtry. 30 minut roboty na spokojnie wieczorkiem. 
Instalka 400DPI z autoadaptacją z OBD, po mojej stronie wymaga tylko sprawdzania korekt raz na jakiś czas czy się nie rozjeżdża. Moim zdaniem, nie ma znaczenia kto ile robi km dopóki robi tyle, żeby instalacja mu się zwróciła. Mi zwróciła się po ok 22000km. Rachunek jest prosty...

Opublikowano
22 minuty temu, piter85 napisał:

Filtry wymieniałem wczoraj. 8zł + 40zł za filtry.

Wymieniając samemu filtry tracisz gwarancję, chyba, że masz dogadane z gazownikiem.

Opublikowano

Tracę gwarancje tylko na montaż. Ja jej akurat nie potrzebuje. Tak czy inaczej wymiana u gazowników max 100zl więcej.

Opublikowano

W takim razie, wieta co mata robić, powodzenia ;)

Opublikowano

Posiadam Exeo w 2.0T BWE taki sam jak w B7. Chcę założyć LPG. Proszę kolegów o radę jaka instalka, na jakich podzespolach aby ogarnął te 250KM. Realny dotrysku pb a spalanie lpg na 100km?pozdro 

Opublikowano

Na każdy cylinder licz po 1 litr pb + LPG.

Opublikowano

No ale ile tegi lpg? Różnie podają, a chciałbym wiedzieć ile realnie 

Opublikowano
3 godziny temu, k232 napisał:

Na każdy cylinder licz po 1 litr pb + LPG.

Skad takie info?

Opublikowano

Dokładnie. Zapewne wyssane z palca 

Opublikowano

no to ile ?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.