Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dami8705

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dami8705

  1. Dzięki za informację. A jaki masz przebieg że dwumasa Ci pada?
  2. Tak mam właśnie. Jak Ci się sprawuje Twoje 190KM. Jak często DPF się wypala itp?
  3. Ktoś coś wie?
  4. Ale chodzi mi czy wersja 163 ma turbo wtryski itd. tak jak wersja 190? Tylko ograniczona moc programowo?
  5. Szybkie pytanie bo nie jest jasne napisane. Czy silnik 2.0TDi 163KM CNHC adblue to jest ten sam co wersja 190KM CNHA, tylko okrojona softem? Jeśli tak to chyba lepiej wziasc niż wersję 177KM
  6. Ktoś coś?
  7. Kończy mi się sprzęgło w 2.0T BWE , moc ok 250KM 360Nm. Zakładał ktoś sprzęgło od BRD. Dwumas jest ok. Pytanie czy ktoś jeździ na takim zestawie. Moze zostać Ori dwumas i do tego docisk / tarcza od BRD. Przypomnę że to ośka.
  8. Ja mam kable z e- service. To szarpanie masz na postoju czy podczas jazdy?
  9. Zobacz na vcds gr 14 , 15, 16 czy nie wypadają Ci zapłony na rozgrzanym silniku , bieg jałowym
  10. dami8705 odpowiedział(a) na Duczi temat w 2.0T
    Sprawdź ciśnienie oleju. Znaczy wymieniłeś ten wtrysk? Kolektor był czyszczony a zawory? Sprawdź jeszcze raz czy wypadają zapłony
  11. dami8705 odpowiedział(a) na Kowynia temat w 2.0T
    Odma sprawdzona? Wypadanie zapłonów jest? Szczelność dolotu sprawdzona?
  12. Witam Jakie wartości powinien pokazywać przepływomierz w 2.0T BWE , u mnie od ok. 2 do 2.5mg/s. Druga sprawa przy oględzinach zauważyłem że mapsenor ma urwana końcówke. Na biegu jałowych w grupie 115 pokazuje ok. 260-300mbar oraz 950-1000mbar. Proszę o informacje. Log na biegłu jałowym potem zrobiłem przegazówke. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  13. Możliwa jest mała nieszczelność intercoolera gdy na logach nie widać nie szczelności?; Sonda pokazuje uboga mieszankę. Przy sprawdzaniu szczelności nie mogłem nabić 1 bara. Gdy nabiłem bardzo szybko uciekalo
  14. Wrzuciłem poprawione plus jeszcze kanał 103+106
  15. Wczoraj auto przestało jechać . Znalazłem błąd i po skasowaniu moc powróciła. Auto ma DP i strojone u u Gregor10 na ok. 250KM. Na zimnym na biegu jałowym jest poszarpywanie buda, na ciepłym jest mniejsze wskazówka od obrotomierza mninimalnie drga . Nie ma checka na desce. Dodam że prewencyjnie wrzuciłem na wiosne nowa odme ori z ASO, nowy filtr paliwa , świece itp. Wynika ze uboga mieszanka. Co polecacie do sprawdzenia , przepływka ? Teraz błedu nie ma jest moc, Bład odczytany z vcds to Bank 1; System Too lean off Idle , PP2177 upper Limit Exceeded http://vaglogi.pl/log-001_002_003_g9Z6l9.html Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum http://vaglogi.pl/log-118_031_020_3jEt8.html Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  16. Słabo szukasz
  17. BM performance 2.75'' za 470zl
  18. Witam . Czy może być taki luz na kole pasowym pompy wspomagania Exeo 2009 servotronic? Pompa nie wyje przy skręcaniu , wspomaganie jest VID_20200605_115719.mp4
  19. Kupiłem zestaw Conitech z napinaczem mechanicznym. Rok produkcji paska to 2017 zakładać ? Dziwna pompa wody jest , łopatki nie są osłonięte. Hepu metalowa czy inna plastikowa inaczej wyglada
  20. Zrobilem logi .Chyba mam spalanie stukowe? Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  21. Raczej chyba nie. Robiłem program u gregora a potem wpadł DP . Po programie wyszło 250KM
  22. Witam . Proszę o ocenę logów Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  23. Jakie wartości wartości powinien pokazywać przepływomierz na biegu jałowym w 2.0T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.