Treść opublikowana przez dami8705
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Dzięki za informację. A jaki masz przebieg że dwumasa Ci pada?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Tak mam właśnie. Jak Ci się sprawuje Twoje 190KM. Jak często DPF się wypala itp?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Ktoś coś wie?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Ale chodzi mi czy wersja 163 ma turbo wtryski itd. tak jak wersja 190? Tylko ograniczona moc programowo?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Szybkie pytanie bo nie jest jasne napisane. Czy silnik 2.0TDi 163KM CNHC adblue to jest ten sam co wersja 190KM CNHA, tylko okrojona softem? Jeśli tak to chyba lepiej wziasc niż wersję 177KM
-
2.0 TFSI FWD- sprzęgło od BRD
Ktoś coś?
-
2.0 TFSI FWD- sprzęgło od BRD
Kończy mi się sprzęgło w 2.0T BWE , moc ok 250KM 360Nm. Zakładał ktoś sprzęgło od BRD. Dwumas jest ok. Pytanie czy ktoś jeździ na takim zestawie. Moze zostać Ori dwumas i do tego docisk / tarcza od BRD. Przypomnę że to ośka.
-
Poszarpywanie po lekkim nagrzaniu się silnika 2.0TFSI BPG
Ja mam kable z e- service. To szarpanie masz na postoju czy podczas jazdy?
-
Poszarpywanie po lekkim nagrzaniu się silnika 2.0TFSI BPG
Zobacz na vcds gr 14 , 15, 16 czy nie wypadają Ci zapłony na rozgrzanym silniku , bieg jałowym
-
Drgania i obroty
Sprawdź ciśnienie oleju. Znaczy wymieniłeś ten wtrysk? Kolektor był czyszczony a zawory? Sprawdź jeszcze raz czy wypadają zapłony
-
Falowanie obrotów
Odma sprawdzona? Wypadanie zapłonów jest? Szczelność dolotu sprawdzona?
-
Przepływomierz i Map sensor 2.0T
Witam Jakie wartości powinien pokazywać przepływomierz w 2.0T BWE , u mnie od ok. 2 do 2.5mg/s. Druga sprawa przy oględzinach zauważyłem że mapsenor ma urwana końcówke. Na biegu jałowych w grupie 115 pokazuje ok. 260-300mbar oraz 950-1000mbar. Proszę o informacje. Log na biegłu jałowym potem zrobiłem przegazówke. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Szczelność dolotu | Robisz to źle!
Możliwa jest mała nieszczelność intercoolera gdy na logach nie widać nie szczelności?; Sonda pokazuje uboga mieszankę. Przy sprawdzaniu szczelności nie mogłem nabić 1 bara. Gdy nabiłem bardzo szybko uciekalo
-
2.0T BWE 250KM- ocena logów
Wrzuciłem poprawione plus jeszcze kanał 103+106
-
2.0T BWE 250KM- ocena logów
Ktoś? Coś?
-
2.0T BWE 250KM- ocena logów
Wczoraj auto przestało jechać . Znalazłem błąd i po skasowaniu moc powróciła. Auto ma DP i strojone u u Gregor10 na ok. 250KM. Na zimnym na biegu jałowym jest poszarpywanie buda, na ciepłym jest mniejsze wskazówka od obrotomierza mninimalnie drga . Nie ma checka na desce. Dodam że prewencyjnie wrzuciłem na wiosne nowa odme ori z ASO, nowy filtr paliwa , świece itp. Wynika ze uboga mieszanka. Co polecacie do sprawdzenia , przepływka ? Teraz błedu nie ma jest moc, Bład odczytany z vcds to Bank 1; System Too lean off Idle , PP2177 upper Limit Exceeded http://vaglogi.pl/log-001_002_003_g9Z6l9.html Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum http://vaglogi.pl/log-118_031_020_3jEt8.html Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Downpipe a4 b7 2.0 tfsi
Słabo szukasz
-
Downpipe a4 b7 2.0 tfsi
BM performance 2.75'' za 470zl
-
Luz na pompie wspomagania
Witam . Czy może być taki luz na kole pasowym pompy wspomagania Exeo 2009 servotronic? Pompa nie wyje przy skręcaniu , wspomaganie jest VID_20200605_115719.mp4
-
Mechaniczny, a hydrauliczny napinacz paska rozrządu w Audi A4 B6 1.8T
Kupiłem zestaw Conitech z napinaczem mechanicznym. Rok produkcji paska to 2017 zakładać ? Dziwna pompa wody jest , łopatki nie są osłonięte. Hepu metalowa czy inna plastikowa inaczej wyglada
-
2.0T BWE +250KM- ocena logów
Zrobilem logi .Chyba mam spalanie stukowe? Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
2.0T BWE +250KM- ocena logów
Przepływka może być?
-
2.0T BWE +250KM- ocena logów
Raczej chyba nie. Robiłem program u gregora a potem wpadł DP . Po programie wyszło 250KM
-
2.0T BWE +250KM- ocena logów
Witam . Proszę o ocenę logów Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Przepływomierz - problem? - prośba o sprawdzenie logów
Jakie wartości wartości powinien pokazywać przepływomierz na biegu jałowym w 2.0T