Treść opublikowana przez dami8705
-
[ALL B6 SEDAN] Automatyczne ZDALNE otwieranie klapy bagażnika
Może ktos podpowiedziec co potrzeba do otwierania klapy w sedanie?.Temat klapy w kombi jest obszerny a tu mało informacji konkretów.
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Czy rozwiązał ktoś problem z wrzucaniem 2-biegu na zimnym silniku? Dokładnie o stawiany opór przy wrzucanie drugiego biegu w skrzyni 5. Poduszki sprawdzone, olej wymieniony,a kwiatek druga przy przyspieszenie.
-
Lewarek zmiany biegów ciężko chodzi
U mnie przesuwa sie przy mocnym przyspieszaniu . A sprawdzales poduszke skrzyni?
-
Głuche pukanie na nierównościach.
Proszę sprawdzić gumy stabilizatora . U mnie tak sie przenosiło że myślałem zę to mocowanie amorka. Jak sie okazało to były gumy stabilizatora.
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Żadna przesada, 90mm jest idelanie w 1.8T. Każdy decyduje za siebie, ale ja polecam 90mm od Buzzera
-
Wakacje w Chorwacji
Potrzebny jest namiar na miejscówke w rejonie Makarskiej, Promajny, Boska Voda itp.. Wyjazd 16.07 lub tydzien wczesniej.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Rok temu , kupilem w ASO Skody, ori płyn . Ludzie dlaczego kombinujecie jak za orginalny płyn trzeba zapłacić kilkanaście złotych wiecej...
-
Polecane opony letnie
Chciałem napisać, że w B6 mam 225 45 17 i prowadzi się bardzo dobrze. Śmieszą mnie wypowiedzi np. licznik przekłamuje o 3km/h, tego rozmiaru nie masz na wlepce itd. Każdy kupuje rozmiar jaki mu odpowiada. Nie rozumiem po co zaśmiecać temat pisząc w kółko - nie ten rozmiar. Lepiej napisać o zachowaniu danej opony , hamowaniu, zużyciu bieżnika, trzymaniu na zakrętach. Od siebie polecam Hankook . Opony w porównaniu z Yokohama wydaja się lepiej trzymać na zakrętach i lepiej hamują na mokrym.
-
Polecane opony letnie
do A4 B6 (tak wiem ze to nie rozmiar do B6), myślę jeszcze o Hankookach...
-
Polecane opony letnie
Może ktoś, coś powiedzieć o oponach Nokian Zline 225 45 17?
-
Znaczenie ET Felgi
OK . dzieki za info
-
Znaczenie ET Felgi
Szukam takich dystansów i nie mogę znaleść, Można wziąść dystanse + pierścienie centrujące?
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie, czy felgi 18x8 ET47 Ronal z A5 podejdź do A4 B6 ,-30mm zawias? Opony planuje 225 40
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie, czy felgi 18x8 ET47 Ronal z A5 podejdź do A4 B6 ,-30mm zawias? Opony planuje 225 40.
-
Końcówki tłumika Ulter. Pomocy
Jaka średnica kielicha do 1.8t?
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Czyli ile w końcu?. Proszę o info od kogoś kto montował i powie na 100% jaka ta średnica montażowa jest do 1.8T B6
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Jaka średnicę kielicha ulter90 wybrać? 50 czy 55. A4 b6 1.8t. Oczywiście będzie spawania pomoze ktos ? Jak ktoś spawal to proszę o info.
-
Nie działa obrotomierz, wywala olej:(
Panowie mam problem prawdopodobnie z licznikiem. Na poczatku rano po odpaleniu i ruszeniu w droge zaplila mi sie kontrolka cisnienia oleju ktora miga cały czas gdy jadta. Czujnik sprawdzony, pojechalem an sprawdzenie ciśnienia oleu, Jest ok. W trakcie tej jazdy znowu wyświetla mi brak benzyny mimo to , ze mam ponad pół baku, dodatkowo nie moge zmienic nawet godziny na zegarach. Data , albo godzina na przemian migają. Koledzy wymienic licznik na inny? Co proponujecie ?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Czy zestaw naprawczy 8E0 798 151B pasuje do skrzyni 5 biegowej 1.8T?. W temacie cały czas jest mowa o 6 biegowej badz do AWX. pozdro
-
Głuche pukanie z tyłu
Nie zakładałem tych platikowych tulejek. Same gumy. Jest cisza
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Ja polecam amorki firmy AP. Wylal mi sie, z tylu ori 1BE wymieniłem na AP. Jest troszkę sztywniej niż na 1BE , ale prowadzenie bardzo dobre. Dodam iz posiadam sprężyny eibach pro kit -30mm.
-
Głuche pukanie z tyłu
i jak? doszedłes co tak stuka u Ciebie? Dziś wymieniłem gumy stabilizatora , które siedziały od nowości (2001r), stukanie dodam że głośne dochodziło jakby z górnego mocowania amorka- ustało. Kompletna cisza, a wcześniej waliło jakby miało koło odpaść. orginalne gumy maja w środku takie jakby plastikowe tulejki, które pękły. Gumy niebyły jakoś urwane, zniszczone.
-
Tylne łączniki stabilizatorów
Ktos może wymienial łączniki z tylu? szukalem na forum ale nic nie mogę znaleść. Chcę sam wymienić , lecz nie posiadam kanalu i nie wiem czy dam rade.
-
Głuche pukanie z tyłu
Sprawdz jeszcze raz łaczniki i gumy stabilizatora. ja dzis byłem u diagnosty i powiedzial że łączniki do wymiany. A najlepsze ze 2 tygodnie temu miałem przegląd i nic nie zauważył. Jak nie będą łączniki to wymienie poduszke amortyzatora. Dodam ze w pażdzierniku wymienilem amorki z tylu.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Koledzy mam problem z xenonem lewej lampy w B6. Na wiosne wymienilem bezpiecznik i bylo ok. Rano odpalam auto i xenon swieci, dojezdam do pracy 5km juz nie swieci, Teraz bezpiecznik jest ok, podmienilem nowy zarnik D2S i dalej nic. Jak składalem lampe i właczylem na chwile swiatla i xenon swieci , dokrecilem sruby reflektora. Włączam ucieszony jeszcze raz i nie swieci . przetwornica , zapalnik albo przewody?. Jak jeszcze oprócz podmiany mozna sprawdzic ? z góry dziekuje