Treść opublikowana przez dami8705
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Poduszka skrzynia byla sprawdzana,,,;(
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
U mnie jest to samo. Olej wymieniony,płyn hamulcowy i sprzęgło odpowietrzone a dalej dwójką haczy. Podejrzewam wybierak...
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Ja mam do wymiany środkowy tłumik , od wiosny mam wrzucony DP. Jaki tłumik polecacie zeby nie bylo za głośno , a jendocześnie przydałoby sie bardziej rasowe brzmienie. W watku większość poleca zostawić serię środek oraz wymienić końcowe, lecz ja musze wymienic ze wzgledu ze, za chwile sie przepali.. a jak juz zmieniać to moze odrazu na cos fajniejszego ?.
-
spryski reflektorów - problem
Dzięki za info. I jeśli ktoś jeszcze może odpowiedzieć czy da się kupić dysze oddzielnie od pompki?
-
spryski reflektorów - problem
Zgubiłem zaslepke sprykiwacza wraz z dysza. Moje pytanie jest czy jest jeden rodzaj zaslepek spryskiwaczy w zderzaku,czy np są inne w ślinę,s4 i w zwykłym. I jeszcze pytanie czy da rade kupić sama dysze czy to jest dostępne wraz z pompka?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ja zalalem kilka miesiecy temu ori płyn , kupiony w serwisie skody. Zalewajacie to co zaleca producent , a nie wynalazki...
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Ja na tyl wczuciłem amorki AP o skróconym skoku do eibach pro kit. Jak na razie sprawują sie ok. Wczesniej mialem ori 1BE
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Panowie co powiecie o takich amorkach jak AP o skróconym skoku. Miał ktoś styczność z ta firma? Wymieniłem amorki z tyłu na AP. Odczucia jak narazie pozytywne. Zobaczymy jak z trwałością bedzie
-
FMIC VS Dual SMIC
200KM 2xsmic powinien spokojniendac rade
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
To ja wiem ze potrzeba o skroconym skoku,nie mówię o 1BA...Chce się dowiedzieć czy Koni STR.T sa właśnie takie.Najlepiej jakby ktoś jeździł na ori 1BE oraz Koni i moze na własnym doświadczeniu porownac te dwa amory...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Jakkby ktos mial informacje czy amorki KONI STR.T maja skrócony skok i czy mają podobna charakterystyke do ori 1BE to bylbym wdzieczny.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Na ślinę i eibach bardzo dobrze. Nie za twardo nie za miękko. Musze wymienić amory na tyle i teraz pytanie czy koni str.t mają podobną charakterystykę co ori 1be? Kolega z forum proponuje mi Sachs do sportowego zawieszenia...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
To chyba zamiennik jakiś...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Pisałem wcześniej z nim i ma tylko na zamówienie sachsa a to nie są ori, orginalne 1be na pierwszy montaż były Monroe. Także zastanawiam się nad tymi Koni. Jeśli ktoś posiadał 1be oraz Koni i ma porównanie prosiłbym o opinie
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Na poprzedniej stronie pisałeś ze cena amorkow przód i tył jest taka sama... Jakby ori 1be kosztowały 250 zł to bym się nawet nie zastanawial
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Ori 1Be kosztują 440zl za sztuke.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Mam do wymiany amorki tył 1BE. Przeczytalem wiele watków , i zastanawiam się nad KONI STR.T lub ori 1BE lecz koszt to 440zl za szt. Czy ori 1BE i KONI mają podobną charakterystykę? Bardziej skłaniam się włąsnie ku nim, lecz obawiam się czy nie bedzie róznicy. Mam założone sprężyny Eibach Pro Kit -30mm.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Pisze w tym wątku już kolejny raz. Zalewajcie orginalny plyn G004000M2. Ja zalałem juz miesiac temu , i nic sie nie dzieje.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Miesiac temu zalalem orginalny plyn ,kupiony w serwisie Skody. Nic się nie dzieje z wspomaganiem, także moim zdaniem zalewajacie orginał a nie żadne wynalazki...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Mozna zastapic orginalne amorki 1BE, tymi amortyzatorami SACHS 312 784 Audi A4 ? . Montowal ktos taki model?
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Castrol Syntrans Transaxle 75W90 - zalany tydzien temu. Zadnych roznic na plus. sprobuj orginalnym zalac ,ktory jednak sporo kosztuje G052911A2
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Niestety nie mam porwnania ,gdyz kupilem juz auto z eibachem. Poprzedni wlasciciel zmienil sprezyny , bo jedna pekla...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Rowniez mam podobny problem z wyborem amorkow. Posiadam sprezyny eibach pro kit -30mm, ori amorki czerwone 1BE. Mam do wyrzucenia tylne , przod ok.
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Mam problem z wrzucaniem 2- biegu na zimnym. Po rozgrzaniu jest ok. Zmienilem wlasnie dzis olej na Castrol Syntrans Transaxle 75W90 . Do skrzyn 5- biegowej FTW zalecany jest orginalny olej G052911A2, lecz kosztuje sporo. Castrol spenia norme G052911A2 i jest ogolnie polecany. Jutro rano zobacze czy faktycznie pomoglo cos, czy nie.
-
amorki i sprężyny na tył jakiej firmy?
to ja wiem... Chodzi mi konkretnie o model amorka , wrażenia, ewentualne polecenie.