Treść opublikowana przez dami8705
-
Wózek dziecięcy a A4 B6 sedan +LPG
Musze od kolegi pożyczyć wózek i przymierzyć jak to bedzie wygladac. Jak macie zdjecie to wrzucajcie
-
Wózek dziecięcy a A4 B6 sedan +LPG
Witam Za poł roku będe tatusiem. Obawiam sie że będzie cięzko włożyć wózek do sedana , gdzie dużo miejsca zajmuje koło zapasowe ( butla LPG ).Ma ktoś doświadczenia w tym temacie? Zmiesci sie wózek , bo nie chce zmieniac auta gdyż jest bardzo zadbane i włożylem furmankę kasy żeby teraz zmieniac. Temat był ale dotyczył kombi...
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Czym przedłużyć rurkę od filtra powietrza do pompy sai . Wszystko juz mam lecz brakuje mi tylko rurki ktora idzie z filtra powietrza.
-
Polecane opony letnie
Vredestein Ultrac Satin w rozmiarze mam 225 45 17. Przyczepnosc, rewelacja na zakrętach. Dodatkowy plus to niski hałas. Polecam zdecydowanie. Cena 310zł za szt.
-
Polecane opony letnie
Równiez zastanawiam sie nad Hankook Ventus Prime 3 a Vredestein Ultrac Satin. , Według etykiety vredestein sa cichsze.
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Taki jak tez pokazany na zdjeciu
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Tylko ja mam całkowicie inny drążek idący z wybieraka do skrzyni. Sam lewarek tez jest inny i tylko mogę wymienic osadzenie lewarka ale juz ten sworzeń kulisty jest inny i nie ma zamiennika.
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Mało jest informacji o wybieraku do skrzyni 5 biegowej. Wymienilem osadzenie lewarka ale dalej porusza sie on podczas przyspieszenia. Jak jest zimny to tylko dwojka ,,haczy,,. Gdy sie rozgrzeje to jest sporo lepiej. Przy skrzyni na końcu drazka jest ,,krzyżak,, zamiast jabłka jak w skrzyni 6 biegowej. Nowy drazej kosztuje ponad 500zl a brak zestawów naprawczych. Może ktos mial podobny problem i jakos to rozwiązał.
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
Wiem że temat jest o skrzyni 6 biegowej Ja mam skrzynie 5 i ,,krzyzak,, przy skrzyni . Wydaje mi się że jest minimalny luz . Pod lewarkiem wymieniłem osadzenie ,, jabłka,, ale niewiele to pomogło. Dwójka haczy bardziej gdy skrzynia nie rozgrzana. Regulowalem według instrukcji dla skrzyni 5. Czy da się kupić ten drazek z ,,krzyżakiem,, czy tylko aso? Dodam że podczas przyspieszenia na dwójce kwiatek się delikatnie przesuwa .
-
1.9 AVF Rusza sie Lewarek ?
Ja wymieniłem osadzenie jabłka ale nic się nie zmieniło... dodam że mam skrzywienie 5 i krzyżak przy skrzyni. Zamiennikow drazka brak a luzu dużego tam nie ma
-
1.9 AVF Rusza sie Lewarek ?
mam to samo tylko z drugim biegiem. Pod lewarkiem wymienilem osadzenie lewarka i dalej to samo. Lekko haczy dwojka gdy silnik jest zimny. Jak sie rozgrzeje to juz nie
-
Polecane opony letnie
W tym temacie to polecacie opony letnie czy rozmiar... ? Posiada ktoś oponki Hankook ventus prime 3 ? Jakieś wnioski , opinie na temat tej opony ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy wtryski od saaba 0280156023 dadzą rade na 250 KM w A4 B6 1.8T ?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Amortyzator firmy AP
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Saab 0280156023
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
czyli powinny wystarczyć na 250KM ? Są sporo tańsze niz 380 - z S3.
-
Ocena logów 1.8T - Szarpanie na LPG
Miałes taki przypadek ?
-
Ocena logów 1.8T - Szarpanie na LPG
Zamówiłem zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej, i mam zamiar sprawdzić szczelność dolotu. Dodatkowo przy jednym wtrysku benzyny jest tak jakby mokry-zabrudzony kolektor. Tylko ze na pb nie szarpie.
-
Turbo hybryda K03s/K04
tez szukam hybrydy i nie wiem gdzie robic
-
Ocena logów 1.8T - Szarpanie na LPG
Najdziwniejsze jest to ze jak go trzy razy przegonilem na Pb i włączylem LPG to nie sie nie dzialo i jechalo jak na pB bez szarpania. Ale jak juz zgasilem na kilkanascie min to juz szarpneło na LPG... Spróbuje wymienic zaworek odmy i sprawdzić szczelnosc dolotu
-
Światełka w drzwiach nie działają
Ale ja do tych czerwonych lampek ledów nie zakładałem... W bagazniku tez nie swieci.
-
Ocena logów 1.8T - Szarpanie na LPG
Zrobiłęm dziś logi na pb oraz lpg Na benzynie najpierw robilem 002+033 potem 031. 032, 033 - zero szarpania Przełączyłem na LPG i takie same logi i nie wiem jak to sie stało , ale 2 razy logowałem na LPG i ZERO szarpania idzie równo jak na PB. Zgasiłem silnik na 15min i znowu przegoniłem go na LPG i szarpniecie delikatnie znowu się pojawiło. Logi benzyna: http://vaglog.pl/log-031_032_033_63CsK2c.html http://vaglog.pl/log-002_033_aZI5g.html Logi LPG ( zero szarpania) http://vaglog.pl/log-002_033_F0ghfw8.html http://vaglog.pl/log-031_032_033_kWVdm.html
-
Światełka w drzwiach nie działają
Nie chce zakladac dodatkowego tematu. Dziś kupilem LED-y od kolegi Tomnika i chcialem wymienic pod foteami, w drzwiach i bagazniku. Po wyjeciu zwykłej żarówki i włożneiu led tylko w jednych drzwiach swieci w pozostałych nie... bezpieczniki cały jest .
-
Ocena logów 1.8T - Szarpanie na LPG
Zrobiłęm dziś logi na pb oraz lpg Na benzynie najpierw robilem 002+033 potem 031. 032, 033 - zero szarpania Przełączyłem na LPG i takie same logi i nie wiem jak to sie stało , ale 2 razy logowałem na LPG i ZERO szarpania idzie równo jak na PB. Zgasiłem silnik na 15min i znowu przegoniłem go na LPG i szarpniecie delikatnie znowu się pojawiło. Logi benzyna: http://vaglog.pl/log-031_032_033_63CsK2c.html http://vaglog.pl/log-002_033_aZI5g.html Logi LPG ( zero szarpania) http://vaglog.pl/log-002_033_F0ghfw8.html http://vaglog.pl/log-031_032_033_kWVdm.html Zawartość dodana 28 minutes later Ktoś miał podobny przypadek?
-
Ocena logów 1.8T - Szarpanie na LPG
Program i LPG robiłem u Gregora także powinno byc wszystko ok , dopiero stawiam pierwsze kroki w vag. com.