Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dami8705

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dami8705

  1. Musze od kolegi pożyczyć wózek i przymierzyć jak to bedzie wygladac. Jak macie zdjecie to wrzucajcie
  2. Witam Za poł roku będe tatusiem. Obawiam sie że będzie cięzko włożyć wózek do sedana , gdzie dużo miejsca zajmuje koło zapasowe ( butla LPG ).Ma ktoś doświadczenia w tym temacie? Zmiesci sie wózek , bo nie chce zmieniac auta gdyż jest bardzo zadbane i włożylem furmankę kasy żeby teraz zmieniac. Temat był ale dotyczył kombi...
  3. Czym przedłużyć rurkę od filtra powietrza do pompy sai . Wszystko juz mam lecz brakuje mi tylko rurki ktora idzie z filtra powietrza.
  4. Vredestein Ultrac Satin w rozmiarze mam 225 45 17. Przyczepnosc, rewelacja na zakrętach. Dodatkowy plus to niski hałas. Polecam zdecydowanie. Cena 310zł za szt.
  5. Równiez zastanawiam sie nad Hankook Ventus Prime 3 a Vredestein Ultrac Satin. , Według etykiety vredestein sa cichsze.
  6. Taki jak tez pokazany na zdjeciu
  7. Tylko ja mam całkowicie inny drążek idący z wybieraka do skrzyni. Sam lewarek tez jest inny i tylko mogę wymienic osadzenie lewarka ale juz ten sworzeń kulisty jest inny i nie ma zamiennika.
  8. Mało jest informacji o wybieraku do skrzyni 5 biegowej. Wymienilem osadzenie lewarka ale dalej porusza sie on podczas przyspieszenia. Jak jest zimny to tylko dwojka ,,haczy,,. Gdy sie rozgrzeje to jest sporo lepiej. Przy skrzyni na końcu drazka jest ,,krzyżak,, zamiast jabłka jak w skrzyni 6 biegowej. Nowy drazej kosztuje ponad 500zl a brak zestawów naprawczych. Może ktos mial podobny problem i jakos to rozwiązał.
  9. Wiem że temat jest o skrzyni 6 biegowej Ja mam skrzynie 5 i ,,krzyzak,, przy skrzyni . Wydaje mi się że jest minimalny luz . Pod lewarkiem wymieniłem osadzenie ,, jabłka,, ale niewiele to pomogło. Dwójka haczy bardziej gdy skrzynia nie rozgrzana. Regulowalem według instrukcji dla skrzyni 5. Czy da się kupić ten drazek z ,,krzyżakiem,, czy tylko aso? Dodam że podczas przyspieszenia na dwójce kwiatek się delikatnie przesuwa .
  10. Ja wymieniłem osadzenie jabłka ale nic się nie zmieniło... dodam że mam skrzywienie 5 i krzyżak przy skrzyni. Zamiennikow drazka brak a luzu dużego tam nie ma
  11. mam to samo tylko z drugim biegiem. Pod lewarkiem wymienilem osadzenie lewarka i dalej to samo. Lekko haczy dwojka gdy silnik jest zimny. Jak sie rozgrzeje to juz nie
  12. W tym temacie to polecacie opony letnie czy rozmiar... ? Posiada ktoś oponki Hankook ventus prime 3 ? Jakieś wnioski , opinie na temat tej opony ?
  13. Czy wtryski od saaba 0280156023 dadzą rade na 250 KM w A4 B6 1.8T ?
  14. czyli powinny wystarczyć na 250KM ? Są sporo tańsze niz 380 - z S3.
  15. Zamówiłem zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej, i mam zamiar sprawdzić szczelność dolotu. Dodatkowo przy jednym wtrysku benzyny jest tak jakby mokry-zabrudzony kolektor. Tylko ze na pb nie szarpie.
  16. dami8705 odpowiedział(a) na mashet temat w Audi A4 B6/B7
    tez szukam hybrydy i nie wiem gdzie robic
  17. Najdziwniejsze jest to ze jak go trzy razy przegonilem na Pb i włączylem LPG to nie sie nie dzialo i jechalo jak na pB bez szarpania. Ale jak juz zgasilem na kilkanascie min to juz szarpneło na LPG... Spróbuje wymienic zaworek odmy i sprawdzić szczelnosc dolotu
  18. Ale ja do tych czerwonych lampek ledów nie zakładałem... W bagazniku tez nie swieci.
  19. Zrobiłęm dziś logi na pb oraz lpg Na benzynie najpierw robilem 002+033 potem 031. 032, 033 - zero szarpania Przełączyłem na LPG i takie same logi i nie wiem jak to sie stało , ale 2 razy logowałem na LPG i ZERO szarpania idzie równo jak na PB. Zgasiłem silnik na 15min i znowu przegoniłem go na LPG i szarpniecie delikatnie znowu się pojawiło. Logi benzyna: http://vaglog.pl/log-031_032_033_63CsK2c.html http://vaglog.pl/log-002_033_aZI5g.html Logi LPG ( zero szarpania) http://vaglog.pl/log-002_033_F0ghfw8.html http://vaglog.pl/log-031_032_033_kWVdm.html
  20. Nie chce zakladac dodatkowego tematu. Dziś kupilem LED-y od kolegi Tomnika i chcialem wymienic pod foteami, w drzwiach i bagazniku. Po wyjeciu zwykłej żarówki i włożneiu led tylko w jednych drzwiach swieci w pozostałych nie... bezpieczniki cały jest .
  21. Zrobiłęm dziś logi na pb oraz lpg Na benzynie najpierw robilem 002+033 potem 031. 032, 033 - zero szarpania Przełączyłem na LPG i takie same logi i nie wiem jak to sie stało , ale 2 razy logowałem na LPG i ZERO szarpania idzie równo jak na PB. Zgasiłem silnik na 15min i znowu przegoniłem go na LPG i szarpniecie delikatnie znowu się pojawiło. Logi benzyna: http://vaglog.pl/log-031_032_033_63CsK2c.html http://vaglog.pl/log-002_033_aZI5g.html Logi LPG ( zero szarpania) http://vaglog.pl/log-002_033_F0ghfw8.html http://vaglog.pl/log-031_032_033_kWVdm.html Zawartość dodana 28 minutes later Ktoś miał podobny przypadek?
  22. Program i LPG robiłem u Gregora także powinno byc wszystko ok , dopiero stawiam pierwsze kroki w vag. com.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.