Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo hybryda K03s/K04


mashet

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad wyborem turba do Stage II. Zastanawiałem się nad wysłaniem swojej do TurboSpeca i przerobieniem na hybrydę. Moce osiągają różne 250-270, zależy od turba. Kwestia jest taka, że musiałbym wtedy odstawić auto na kilka dni, gdyż turbo trzeba wymontować. Zastanwiałem się jeszcze nad opcją na olx, mianowicie hybryda:

https://www.olx.pl/oferta/turbosprezarka-k03s-k04-audi-vw-1-8-t-tuning-CID5-IDhmZMP.html#e3b6a48d32

Miał ktoś do czynienia z tym sprzedawcą? Dają gwarancję na dwa lata, więc wydaje się to w miarę bezpieczne przedsięwzięcie :decayed:

Edytowane przez mashet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do geremi vag garage. Ja od niego mam suszarke. Potencjał 280 PS. Chłopak zna się na rzeczy.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mialem przyjemnosc taką padlinę stroić od nich. Klient już 3 raz odsyła turbo. Wpierw pusciła olej teraz jak stroiłem to falowało doładowanie okazało się że jak już dostało dobrego żaru WG się zacinał ze musiałem czymś uderzyć żeby się cofnął. Dzwonione było do szpeca a on powiedział ze jak się zacina może mocniejszą gruszkę od WG zaproponować nosz kur....

Jeśli chodzi o hybrydy tylko wyłącznie od geremi vag garage. Sprawdzone i pewne że będzie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geremi garage !

Czytacie to co ludzie piszą wyżej posty? Dwóch cenionych klubowiczów pisze że suszarki hybrydowe tylko i wyłącznie geremi garage bo znają się na rzeczy a Wy dalej się pytacie gdzie robić turbo hybryde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Ja pytam gdzie robić zwykłą regeneracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sous1111 napisał:

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Ja pytam gdzie robić zwykłą regeneracje.

Wątek jest o turbo hybrydy więc to nie wątek na twoje pytanie. 

Poza tym jeśli firma robi b.dobrze hybrydy to logiczne jest fakt że równie dobrze zrobi zwykła seryjna suszarkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...