Treść opublikowana przez dami8705
-
Ocena logów 1.8T - Szarpanie na LPG
Witam Od pewnego czasu podczas gwałtownego przyśpieszenia powyżej 4tys obr jest szarpanie na LPG. Na benzynie to nie występuje. Nowe świece NGK , a dziś założylem nowa cewke i jest nawet check mistifire na tym cylindrze gdzie jest nowa cewka, Instalacja LPG TECH w B6 1,8T , Kanał 015; 016 nowa cewka na 4 cylindrze http://vaglog.pl/log-015_016_7V1063.html Kanał 020; 015 , 016 stare cewki, nowe swiece http://vaglog.pl/log-020_015_016_mCn0a.html
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Jaka będzie optymalna średnica rur przy montażu FMIC 230 ?. Docelowa moc - 1.8T ok 250KM
-
1.8t vs 1.9tdi
Miałem wcześniej A3 TDI pd 101 zrobione na 170KM (turbo ASZ,), teraz A4 B6 1.8T AVJ ( program, DP) 190KM,300NM i do 100km/h spokojnie na 2- ogarniam , gdzie w A3 byla 3 -ka. Panowie w dieslu trzeba mieszać biegami dlatego w sprincie nie są tak szybkie, co innego elastyczność... Po za tym a4 1.8T 150Km ma 8.9s do 100km/h, a A3 TDI 9.2s...
-
Cięzko wchodzący bieg 1 i 2
U mnie to samo. Tylko na zimnym ciężko dwójka wchodzi. Olej wymieniony i nic to nie dało. Skrzynia 5
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Ok. Dzięki wielkie:)
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Jak mozesz to podrzuc foty jak zdjac ten czarny pierscien
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Niestety zdjecia sa niedostępne...
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
przejrzałęm cały temat i nie ma jak zdjac ten czarny plastik. Próbowałem w lewo w prawo i nic. Wiem ze pod nim jest ta metalowa opaska.
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Jak mam zdjać ten czarny plastikowy pierscien , aby dostac sie do metalowej opaski ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/2839f21e8762d2b6
-
Radio z androidem
http://allegro.pl/7-nawigacja-dvd-radio-audi-a4-b6-b7-android5-i6579458549.html
-
Wymiana RNS-E na coś innego, lepszego
Czym sie róznią http://allegro.pl/radio-nawigacja-android-audi-a4-b6-b7-2002-2008-fv-i6316107529.html a http://allegro.pl/7-nawigacja-dvd-radio-audi-a4-b6-b7-android5-i6579458549.html ? Ta pierwsza nawigacja niby polecana u nas na forum.
-
postojówki/likwidacja żółci na krótkich
Ale w linku nie sa H6W...tylko T4W
-
Wymiana RNS-E na coś innego, lepszego
Co sądzicie o tym http://allegro.pl/7-nawigacja-dvd-radio-audi-a4-b6-b7-android5-i6579458549.html
-
postojówki/likwidacja żółci na krótkich
Polecacie jakiś zamiennik do H6W ? led-y występuja ?. W5W łatwo jest znaleść ale H6W nie wiem jakie...
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Rozwiązał ktos problem z ciężko wchodzącą dwójką na zimnym silniku? olej wymieniony, poduszki sprawdzone. Przy przyspieszaniu na dwojce lewarek rusza sie przód tył. Gdy silnik się rozgrzeje albo jest wiosna/lato problem jest minimalny.
-
Kolizja A4 B6
Pzu
-
Kolizja A4 B6
Prawnik odpada. Polecacie jakąś firme , sprawdzoną?
-
Kolizja A4 B6
Już po oględzinach. Szkody całkowitej nie będzie. Auto obejrzane również na kanale. Nie wiem co tam wpisywał, Sugerowalem tylko pewne rzeczy . Teraz czekać na wycenę Dostalem kosztorys. Naliczyli rabat 30% oraz chyba rbg jest niska... http://www.fotosik.pl/zdjecie/57253203c973006f http://www.fotosik.pl/zdjecie/c029bbe2c5396622 http://www.fotosik.pl/zdjecie/14421bd35416807a
-
Kolizja A4 B6
Czy mogę zacząć naprawę po oględzinach auta przez rzeczoznawce?, czy muszę czekać do uzyskania kosztorysu? nie ukrywam że usmiecha mi sie czekać bardzo długo, wiem ze mozna wziaść zastępcze.
-
Kolizja A4 B6
U mnie właśnie nie wiadomo co jest z zawieszeniem. Jutro lakiernik oceni co i za ile da się zrobić. Tylko czekać na opinie TU.
-
Kolizja A4 B6
OK, Dzieki za pomoc. Gdy zalogowałem sie jest info ze w środę bezie rzeczoznawca. Pewnie będzie trzeba jechac obejrzeć zawieszenie na kanał i tu pytanie kto za to płaci? Z góry dzięki za pomoc, Napisze co i jak po oględzinach.
-
Kolizja A4 B6
Fotki powinny juz działać. Czyli mogę naprawić auto w dowolnym warsztacie, ale czy muszą to być części orginalne?
-
Kolizja A4 B6
To moje pierwsza kolizja w życiu, poczekam na kosztorys. Jak będzie szkoda całkowita to co radzicie ? Nie ukrywam ze auto jest doinwestowane i nie sprawia problemow,
-
Kolizja A4 B6
Tylko boję się o że wystawia szkodę całkowitą...nie wiadomo co z zawieszeniem...
-
Kolizja A4 B6
Witam Proszę o poradę. Wczoraj gościu wjechał mi w tylni bok. Uszkodzeniu uległy drzwi tył ( wgniotka), błotnik tylny( wgniotka) , zarysowana felga, urwane mocowanie dokladki zderzaka tył, i na pewno coś poszło w zawieszeniu ponieważ koło jest trochę przestawione. Samochód jeździ, niesciąga na drodze, A4 B6 1.8T 2001r, instalacja sekwencyjna założona 5 miesięcy temu, felgi 17 od B8, nowe opony tył, w aucie były lakerowane tylko z przodu błotniki, przebieg orginał 214 tys, ksiazka serwisowa. Dziś zgłosiłem szkodę do PZU. Panowie TU może dać szkzodę całkowita? Na jaką kwotę mogę liczyć? Z góry dziękuje za pomoc "http://images82.fotosik.pl/74/c8bc5273d80044a3med.jpg" border="0" /></a> [URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/9d2d32406392e6e5][IMG]http://images81.fotosik.pl/74/9d2d32406392e6e5med.jpg[/IMG][/URL]