Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Urządzenie wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję nazwy urządzenia, które pokazuje spalanie w samochodzie, temperaturę i inne. Coś w stylu komputera pokładowego. Widziałam kiedyś na forum, ale nie potrafię tego odszukać a chciałam kupić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Opublikowano

fis custom czy jakos tak (taki temat) chyba bylo tam cos o tym i ktos z forum to chcial sprzedac....

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=219303

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=219303

Opublikowano
  • Autor

Właśnie o coś takiego chodzi, tylko zastanawiam się jeszcze czy można kupić coś takiego na allegro?

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ----------

hmm, poczytałam o tym trochę więcej i już wiem o co mi dokładnie chodziło. W mojej audi nie ma zegara FIS i jest takie sprytne urządzonko, które to zastępuje. Właśnie o nazwę tego urządzenia mi chodzi, nie mogę tego nigdzie znaleźć a wiem ze na pewno ktoś o tym wcześniej pisał.

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

hmm, poczytałam o tym trochę więcej i już wiem o co mi dokładnie chodziło. W mojej audi nie ma zegara FIS i jest takie sprytne urządzonko, które to zastępuje. Właśnie o nazwę tego urządzenia mi chodzi, nie mogę tego nigdzie znaleźć a wiem ze na pewno ktoś o tym wcześniej pisał.

Opublikowano

zrob foto tego moze bedzie wiadomo co to jest nic innego niz fis nie wyswietla spalania

Opublikowano

mam do "oddania" cóś takiego :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie to mnie interesuje :) Tomik ile kosztuje oddanie czegos takiego;>?

Opublikowano
mam do "oddania" cóś takiego :wink:

devastation miałeś u siebie zamontowane coś takiego? możesz wyrazić swoją opinie o tym urządzeniu czy warto?

Opublikowano

zawsze warto

miałem to montowac u siebie ale kupiłem auto z FIS-em i tak już został

Opublikowano
  • Autor

Ponawiam pytanie odnośnie ceny tego sprzętu. Devastation jaka kwota Cie interesuje?

Opublikowano

150zł

Opublikowano
150zł

jaki kolor wyswietlacza??

Opublikowano

wyświetlacz jest z Nokii N70, białe cyfry

Opublikowano

[/color]

150zł

Jeśli możesz to wrzuć zdjęcie

Opublikowano

podajcie maile, wysle foty

urzadzenie jest wmontowane w obudowe bo miałem je montowac do innego auta

ale mozna je wyciągnąc i zamontowac gdzie sie chce

wszystko jest ograniczone tylko wasza wyobraznią

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

komputer UPK cena ok 250zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.