Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje pierwsze Audi A4 2.6 V6,ale dlugo sie nie nacieszylem:((((

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shock3:

Jest przestroga :wink:

Swoją drogą, czemu nie hamowałeś, jak widziałeś, że Ciebie wyprzedza, a z przeciwka ciśnie inne auto? :mysli:

Opublikowano

Nieco dziwna ta historia ale najwazniejsze ze nikomu nic sie nie stało..

Opublikowano
  • Autor

Jemu nic sie nie stało,uciekl i juz,tyle go widzialem,a marka niewiem jaka byla bo bylo ciemno,a samochod z naprzeciwka jakos nagle sie pojawil i poprostu mnie zepchnal na bok delikatnie ten co mnie wyprzedzal i mne obrucilo ze bokiem sunolem po asfalcie,chyba cos hamowalem,tak mi sie zdaje,ale to sa ulamki sekund,w sumie to bylo dawno ale to taka przestroga dla innych,ja mialem duzo szczescia,ale inni moga tyle nie miec

Opublikowano

kto u nas jeżdzi 190km/h po jednopasmówce? jak widziałeś że Cię jakiś wariat bierze trzeba było zdjąć nogą z gazu :wallbash::wallbash::wallbash:

ale najważniejsze żę wszyscy wyszli całi

Opublikowano
kto u nas jeżdzi 190km/h po jednopasmówce? jak widziałeś że Cię jakiś wariat bierze trzeba było zdjąć nogą z gazu :wallbash::wallbash::wallbash:

ale najważniejsze żę wszyscy wyszli całi

dla takich 150 to predkosc podrozna w zabudowanym, pieprzeni niesmiertelni
Opublikowano

powrotu do zdrowia zycze, na zwyklych drogach tylko wariaci tyle popierniczaja... dobrze, ze nikt sie nie zabil... noga z gazu.

Opublikowano
Jemu nic sie nie stało,uciekl i juz,tyle go widzialem,a marka niewiem jaka byla bo bylo ciemno,a samochod z naprzeciwka jakos nagle sie pojawil i poprostu mnie zepchnal na bok delikatnie ten co mnie wyprzedzal i mne obrucilo ze bokiem sunolem po asfalcie,chyba cos hamowalem,tak mi sie zdaje,ale to sa ulamki sekund,w sumie to bylo dawno ale to taka przestroga dla innych,ja mialem duzo szczescia,ale inni moga tyle nie miec

Jak czytam takie posty to ciarki mnie przechodzą i nie wiem co mam sobie pomyśleć. Piszesz, że było ciemno i samochód z przeciwka nagle się pojawił. Jeśli tak to chyba musiałeś jechać po łuku, w nocy, 190 na blacie i jeszcze Cię ktoś wyprzedza - mój umysł tego nie ogarnia.

A do tego jeszcze na zdjęciu lewego przedniego błotnika Twojego auta nie widać żadnych poziomych śladów kontaktu z tym Ghost Raiderem.

Ale najważniejsze, że wszyscy żyją.

Pozdrawiam

Opublikowano

Tez się zastanawiam jak to możliwe. Ale pisze że była długa prosta, w sumie przy tej prędkości auto z nad przeciwka pojawia się dosyć szybko, a jeśli z dużą prędkością to tym bardziej :eusathink:hmm. Miałeś farta. Gdyby czołówka z drzewem to nikt by nie przeżył. Prawdopodobnie przez siłę uderzenia byś był w dwóch częściach. Jakieś ze 2lata temu był podobny wypadek tylko że kobieta uderzyła w drzewo(ścigali się) przy tej prędkości.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.