Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż świateł do jazdy dziennej


yacob79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu kupiłem zestaw świateł do jazdy dziennej gdyż mam dość przepalających się h7 (bosh plus 90 - koszt 35 zł). Niestety jestem tumanem elektrycznym i nie potrafię ich podłączyć. Zamontowałem w dolnej kratce - kabelki wyciągnąłem do góry. Instrukcja mówi, że jeden kabel nalezy podpiąć do minusa na aku a drugi do plusa z pompy paliwowej (moja jest gdzieś w bagażniku). Z internetu i youtube wynika, że wystarczy jakikolwiek kabel gdzie pojawia się napięcie po przekręceniu stacyjki - niestety to dla mnie za mało - podpowiedzi typu ten od alternatora też mi nie pomogły.

Czy ktoś może powiedzieć gdzie konkretnie podpiąć plus z tych świateł w b6 tak aby włączały się samoczynnie po zapłonie i wyłączały po uruchomieniu świateł mijania (maja jakiś czujnik obciążeniowy wbudowany chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje diody są ładne - najnowszy wzór z ChRL - nie chcę tego modułu. Podstawowa jedo wada to to, że wciąż używa drogich i lubiących się przepalać h7. Co prawda z mniejszym napięciem ale wciąż. Wezmę dzień wolnego i podjadę do elektryka. Wstyd trochę... jeden kabelek - liczyłem, że dziś po południu se to podłączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...