Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wszystko masz tutaj podane:

a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/odblokowanie-tv-in-rns-e-mozliwosc-podlaczenia-tunera-tv-dvbt-dvd-kamery-cof-239504/

Jak ktoś byłby chętny, to mam dostępnych 5 zestawów.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy do zestawu istnieje możliwość podłączenia kamery z tego wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-oryginalnej-kamery-cofania-blendy-audi-244461/ ? Jestem zainteresowany kompletnym zestawem w którym można sterować tunerem poprzez RNS-e

POZDRAWIAM

Opublikowano
  • Autor

prv

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A mnie interesuje coś innego. Czy da się w jakiś sposób wyświetlić na RNS-E parametry pracy silnika brane oczywiście z interfejsu diagnostycznego? Jeśli tak to była by to fajna opcja.

Opublikowano
  • Autor

Jedynie przez CARPC..... No chyba, że masz jakiś interfejs z graficznym wyjściem RGB:)

Opublikowano

Hm,

a możesz podesłać jakiegoś linka jak to wygląda?

Opublikowano

Dzięki, muszę poszperać.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Uwaga!!!

Info do osób, które nabyły ode mnie zestaw.

Ogłaszam akcję naprawczą:)

Chodzi o problem z kamerą cofania (zakłócenia i ciemny pas na obrazie) oraz o drobne zakrzywienia w górnej części obrazu (ok 3mm) przy niektórych plikach video.

Zainteresowanych usprawnieniem kabla audio-wideo proszę o kontakt.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jest może możliwość wykonania takich płytek do RNS-D?

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie nie ma takiej konieczności.

Poczytaj ten wątek, bo z tego co wiem, to są prawie identyczne navi:

[Porada] Podłączenie tunera DVB-T pod MFD. : Car Audio - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

Opublikowano

Czytałem wątek, dzięki za link, ale nie ma tam słowa o możliwości sterowania tunerem DVB-T z poziomu radia/nawigacji.

Opublikowano
  • Autor

No ja mówiłem tylko o podłączeniu unlockera. Po prostu w RNS-D jest zbędny.

A jeżeli chodzi o możliwość sterowania, to ja Ci nie odpowiem, musisz zgłosić się do kolegi sgx, czy ten box obsługuje RNS-D, ale na moje oko ma inne sygnały CAN, więc chyba nic z tego.....

Opublikowano

Jeśli sterowanie leci po CANie podobnie jak w rns-e to zrobić to nie problem, problemem jest to ze nie mam tego radia, więc jak ktoś jest chętny na pielgrzymkę któregoś weekendu to możemy się umówić :)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Woszu , interesuje mnie tv i możliwość oglądania filmów z usb ze sterowaniem w rnse - ile taki zestaw ?

Opublikowano
  • Autor

Pisz na priv

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam,

dysponuje ktos materialem filmowym na ktorym widac obraz z kamery cofania czarno-bialy?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Woszu poszło PW

---------- Post dopisany 10-10-2013 at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 22:49 ----------

Panowie a ma ktoś podłączone to kto ma kolorowy fis??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego jestem zainteresowany przewodem audio-video. Napisz mi na pw jaki koszt.

Przez ten przewód rns-e będzie odbierać kamerę cofania w kolorze?

Oraz tak z ciekawości się zapytam. Na jaki problem natrafiłeś że obraz jest czarno-biały w konfiguracji podłączenia kamera-tuner?

Opublikowano
  • Autor

Cytat z 1 posta na dole (dział FAQ)

"3. Czy obraz z kamery cofania może być kolorowy?

Odp.3. W tym rozwiązaniu nie. Jest jedno wyjście, podobnie jak w odp.2. zakupienie konwertera Composite -> RGB"

Nie ma opcji kolorowego obrazu, ze względu na typ sygnału.

RNS-E musi mieć obraz w formacie RGB + Synchro.

Jak znajdziesz kamerę z takim wyjściem, to będziesz miał kolor.

99,999% kamer cofania ma jednak wyjście composite video (złącze cinch).

Jedynym wyjściem w tym przypadku jest zastosowanie konwertera obrazu, ale koszt jest niemały....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.