Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrzadu


slusek19

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz książkę serwisową to zadzwoń do ASO audi i zapytaj jakie oni mają wpisy odnotowane i porównaj ze swoimi.

po 70 tys. km niema co zmieniać ja zmieniałem teraz po 110tys. i mechanik mi powiedział że nie ma żadnych zastrzeżeń do tych części które były do tej pory bo wsztko jeszcze obracało się płynnie a

"pasek jest tak szeroki i gruby że niema ch*ja żeby się przerwał albo przeskoczył"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiscie na dniach wymienialem rozrzad i zdecydowanie polecam kolege "TOM77" poniewaz od niego zakupilem rozrzad wraz z pompa wody , szybka wysylka no i co najwazniejsze zamowienie sie zgadzalo , dobrze miec jeszcze pare groszy na zas :P po zdjeciu mojego starego rozrzadu okazalo sie rowniez ze rolka byla wybita juz i chuczala kolejne 100zl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz książkę serwisową to zadzwoń do ASO audi i zapytaj jakie oni mają wpisy odnotowane i porównaj ze swoimi.

mam książkę serwisową i mam też wyciąg historii serwisowej który otrzymałem z jednego z serwisów no i to wszystko by sie zgdzało a ten screen to skrawek własnie tego wyciągu z serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale z tego screena nic nie widać ( rozdzielczość 180x135 jest stanowczo za mała jak na mój 32' monitor :decayed: )

ale skoro się wszystko zgadza z informacjami z ASO.

z książki Audi A4 sam naprawiam wynika jasno że co 120tys. pasek a co 240tys. całość

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

ja wymieniłem całość bo nie mam pewności co do przebiegu bo nie mam książki serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale z tego screena nic nie widać ( rozdzielczość 180x135 jest stanowczo za mała jak na mój 32' monitor :decayed: )

wystarczy tylko kliknąć na tego screena a rozdzielczośc się zmieni na 960x720

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

pasek zębaty to pasek klinowy , nie rozrządu

pasek klinowy to pasek klinowy albo wielorowkowy a pasek zębaty to tylko i wyłącznie pasek rozrządu , jęsli sie mylę to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

::206 CLUB NET::

z reguły pasek rozrządu ma rowki w poprzek a klinowy wcale albo wiele drobnym wzdłużnie

tak że jeżli klinowy jest płaski albo ma rowki wzdłużnie to raczej nie może mieć nazwy ZĘBATY (bo niema żadnch zębów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...