Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy zmianie zwyklych lamp na bixa mozna wykorzystac 2 kabelki z regulacji wysokosci swiatel (nie trzeba ciagnac dodatkowo 2 kabelkow do MCE od lamp). Ja musze jeszcze podjechac do ASO usunac ochrone komponentu bo zmienialem MCE z koncowka P i nie dziala mi oswietlenie wnetrza, podswietlenie zegarow tylko na minimum i nie dzialaja grzane fotele. Pozdrawiam

Opublikowano

czy sterownik 8H0907357a będzie obsługiwał xenon skretny???

Tak będzie .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy istnieje szansa sprawdzenia w książce serwisowej na tej wlepię jaki bordnetz siedzi w aucie?

Bo zastanawia mnie jak to jest mozliwe ze w aucie po lifcie jest bordnetza przed lifta :)?

Edytowane przez lcu

Opublikowano

Raczej nie .A czemu nie sprawdzisz sobie jaki masz moduł? 30 min roboty i wiesz co masz.Może ktoś wymieniał ,jakie masz lampy i fotele .

Opublikowano

Nie to mój błąd końcówka to DC

8K0 907 063 DC- teraz mam pytanie czy łyknie xenony?

Opublikowano

A jakie masz teraz lampy ?

Opublikowano

Zwykle klosze :)

Opublikowano

To napewno nie .Napisz do WRC może ci udzieli więcej info .

Opublikowano

Nie to mój błąd końcówka to DC

8K0 907 063 DC- teraz mam pytanie czy łyknie xenony?

.......sprawdz czy ci przyjmie kodowanie z bixa :hi:

wg moich notatek nie obsluguje

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na prosbe wielu uzytkowników wrzucam ponownie schemat/rozpiske pinów

jm82zzc2.png

Witam.

mam dwa pytania...

- obie wtyki (lewa/prawa) przepinamy tak samo?

- a co z dwoma kablami (nr 1, 2 i 3 z wtyki 10 pin) nie wpinać ich?

Edytowane przez tomikfr

Opublikowano

Na prosbe wielu uzytkowników wrzucam ponownie schemat/rozpiske pinów

jm82zzc2.png

Witam.

mam dwa pytania...

- obie wtyki (lewa/prawa) przepinamy tak samo?

- a co z dwoma kablami (nr 1, 2 i 3 z wtyki 10 pin) nie wpinać ich?

1. Tak obie tak samo

2. piny 1,2,3 w zwykłych lampach są od ręcznego ustawiania wysokości świateł w ksenonach 1,2,3,4 lecą od sterownika tak więc samo przełożenie nic nie da, trzeba dokupić czujniki, sterownik i dorobić instalację

Opublikowano

Na prosbe wielu uzytkowników wrzucam ponownie schemat/rozpiske pinów

jm82zzc2.png

Witam.

mam dwa pytania...

- obie wtyki (lewa/prawa) przepinamy tak samo?

- a co z dwoma kablami (nr 1, 2 i 3 z wtyki 10 pin) nie wpinać ich?

1. Tak obie tak samo

2. piny 1,2,3 w zwykłych lampach są od ręcznego ustawiania wysokości świateł w ksenonach 1,2,3,4 lecą od sterownika tak więc samo przełożenie nic nie da, trzeba dokupić czujniki, sterownik i dorobić instalację

Jako dodatkowy kabel do MCE mogę wykorzystać jeden z tych trzech i nie ciągnąć nowego?

Opublikowano

Na prosbe wielu uzytkowników wrzucam ponownie schemat/rozpiske pinów

jm82zzc2.png

Witam.

mam dwa pytania...

- obie wtyki (lewa/prawa) przepinamy tak samo?

- a co z dwoma kablami (nr 1, 2 i 3 z wtyki 10 pin) nie wpinać ich?

1. Tak obie tak samo

2. piny 1,2,3 w zwykłych lampach są od ręcznego ustawiania wysokości świateł w ksenonach 1,2,3,4 lecą od sterownika tak więc samo przełożenie nic nie da, trzeba dokupić czujniki, sterownik i dorobić instalację

Jako dodatkowy kabel do MCE mogę wykorzystać jeden z tych trzech i nie ciągnąć nowego?

nie bardzo pin 1 z lewej i prawej lampy jest gdzieś zmostkowany i dodatkowo jeszcze idzie do MCE pin 2 z obu lamp też jest gdzieś zmostkowany jedynie pin 3 leci bezpośrednio do punktu masy na lewym słupku A

Opublikowano

Na prosbe wielu uzytkowników wrzucam ponownie schemat/rozpiske pinów

jm82zzc2.png

Witam.

mam dwa pytania...

- obie wtyki (lewa/prawa) przepinamy tak samo?

- a co z dwoma kablami (nr 1, 2 i 3 z wtyki 10 pin) nie wpinać ich?

1. Tak obie tak samo

2. piny 1,2,3 w zwykłych lampach są od ręcznego ustawiania wysokości świateł w ksenonach 1,2,3,4 lecą od sterownika tak więc samo przełożenie nic nie da, trzeba dokupić czujniki, sterownik i dorobić instalację

Jako dodatkowy kabel do MCE mogę wykorzystać jeden z tych trzech i nie ciągnąć nowego?

nie bardzo pin 1 z lewej i prawej lampy jest gdzieś zmostkowany i dodatkowo jeszcze idzie do MCE pin 2 z obu lamp też jest gdzieś zmostkowany jedynie pin 3 leci bezpośrednio do punktu masy na lewym słupku A

To jak ten z 3-ki można wykorzystać czy grubość przewodu nieodpowiednia?

Opublikowano

Na prosbe wielu uzytkowników wrzucam ponownie schemat/rozpiske pinów

jm82zzc2.png

Witam.

mam dwa pytania...

- obie wtyki (lewa/prawa) przepinamy tak samo?

- a co z dwoma kablami (nr 1, 2 i 3 z wtyki 10 pin) nie wpinać ich?

1. Tak obie tak samo

2. piny 1,2,3 w zwykłych lampach są od ręcznego ustawiania wysokości świateł w ksenonach 1,2,3,4 lecą od sterownika tak więc samo przełożenie nic nie da, trzeba dokupić czujniki, sterownik i dorobić instalację

Jako dodatkowy kabel do MCE mogę wykorzystać jeden z tych trzech i nie ciągnąć nowego?

nie bardzo pin 1 z lewej i prawej lampy jest gdzieś zmostkowany i dodatkowo jeszcze idzie do MCE pin 2 z obu lamp też jest gdzieś zmostkowany jedynie pin 3 leci bezpośrednio do punktu masy na lewym słupku A

To jak ten z 3-ki można wykorzystać czy grubość przewodu nieodpowiednia?

grubość może być tu i tu 0,35, tylko na schemacie nie widzę czy jest też gdzieś zmostkowany musisz sam fizycznie sprawdzić przejścia

Opublikowano

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/409047-Halogen-to-Bi-Xenon-Kufatec-Interface

W linku powyżej jest BŁĄD? Wtyka przy MCE 09 chyba nie ta?

......ale przeciez to poprzedni model B7 :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy lub rady. Zrobilem Upgrade w moim a4 b8 ze zwyklych na xenon. Wszystko swieci super. Mam tylko jeden problem z komunikatem spalonej żarowki.. Idzie jakoś wylaczyc programowo żeby nie wyświetlały komunikaty spalonych żarówek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.