Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko zależy od twojego wyposażenia, czy masz grzane fotele, czy Start/Stop

mam spryski w zderzaku, start stop, grzane fotele.

Edytowane przez adkowski
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od twojego wyposażenia, czy masz grzane fotele, czy Start/Stop

mam spryski w zderzaku, start stop, grzane fotele.

masz spryski a nie masz bixenona ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje kogoś w woj. Dolnośląskim, Wielkopolskim lub Lubuskim, kto pomogłby mi w podłączeniu i przekodowaniu w VCDS lamp LED. Oczywiście za zapłatą :)

Mój nr tel 669 095 085.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje kogoś w woj. Dolnośląskim, Wielkopolskim lub Lubuskim, kto pomogłby mi w podłączeniu i przekodowaniu w VCDS lamp LED. Oczywiście za zapłatą :)

Mój nr tel 669 095 085.

Dzwon do Patryka to ci ogarnie ===> http://allegro.pl/sklep/34525176_vag-audi-service

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok finał. Rocznik 2012 POLIFT /START STOP/GRZANE FOTELE / PAKIET OŚWIETLENIA QQ1 / PARKTRONIK TYŁ / SPRYSKI /. Adaptacja potrzebna + CP ASO. Wszystko + Bixy działają na sterowniku 8K0907063DH. A więc polecam go wszystkim posiadaczom poliftów.

Edytowane przez adkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak byś się pochwalił czy działa Tobie autopziomowanie, a jeśli tak to jak to się koduje na tym sterowniku był bym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak byś się pochwalił czy działa Tobie autopziomowanie, a jeśli tak to jak to się koduje na tym sterowniku był bym bardzo wdzięczny

Nie robiłem autopoziomowania. Nie mam gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktos rozpiskę jak piny z wtyki zwykłych lamp poprzecinał do wtyczki 14 pin?

Kto wie jaki nr ma pompka do zbiornika płynu spryskiwaczy do bixa?

z literka D nie pasuje do polifta .

Dlaczego z literka D nie pasuje do polifta ? Ma przecież obsługę xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktos rozpiskę jak piny z wtyki zwykłych lamp poprzecinał do wtyczki 14 pin?

Kto wie jaki nr ma pompka do zbiornika płynu spryskiwaczy do bixa?

z literka D nie pasuje do polifta .

Dlaczego z literka D nie pasuje do polifta ? Ma przecież obsługę xenon.

xenon.........xenonem ale nie obsługuje np. elektrycznego wspomagania ktory jest w polifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, ja w poprzedniej B8 zakładałem elektryczne wspomaganie na sterowniku z literką D i nie podpinałem nić do MCE :wink:


Napisze ktos rozpiskę jak piny z wtyki zwykłych lamp poprzecinał do wtyczki 14 pin?
Kto wie jaki nr ma pompka do zbiornika płynu spryskiwaczy do bixa?

z literka D nie pasuje do polifta .


Dlaczego z literka D nie pasuje do polifta ? Ma przecież obsługę xenon.

Tu nie chodzi raczej o wspomaganie bo jest to osobny sterownik, tylko o resztę - trzeba posprawdzać na schematach wszystkie piny, pamiętajmy że MCE polift jest bardziej rozbudowany ( między innymi obsługuje poziomowanie i PDC ), a poza tym może być problem z komunikacją z innymi steroenikami np.Klimatronikiem :wink:

Edytowane przez mar-m1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki ma nr kostka 14 pinowa do podłączenia Bi xenonu ? przeczytałem cały temat ale nie znalazłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki ma nr kostka 14 pinowa do podłączenia Bi xenonu ? przeczytałem cały temat ale nie znalazłem :D

1J0973737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wyjaśni czy trzeba przy zmianie wyłącznika na auto coś w kibelkach przekładać? Zrobiony xenon polift zamontowany czujnik zmierzchu deszczu ochrona ściągnięta. Spryski działają wszystko git zero błędów na zegarach. Ale jak daje wyłącznik na auto to nie zapala sie sam xenon w ciemnościach orać coming home nie działa. Zakodowane w MCE coming living i nie wiem o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie studiowałem temat ale jasno nie jest napisane, Jeśli nie montuje samo poziomowania to nie podpinam pinów 1-3 ? Czyli nie mam regulacji nad lampami ? Czy jest jakiś Patent ?

Edytowane przez dzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Kupiłem a4 b8 z wstępną przekładką na biksenon( bez poziomowani). Na zgaszonym silniku pozycja 0 na włączniku = wszystko zgaszone, ale na odpalonym świecą same LEDy jasno bez podświetlenia liczników, jaśniej niż w pozycji świateł postojowych. W pozycji AUTO przerzuca ładnie po zmroku na biksenon i przy kierunkowskazie słabnie LED. Czy to jest prawidłowe zachowanie, że na odpalonym w pozycji 0 świecą jasno? AAA... i nie zawsze,raz na tydzień wyskoczy komunikat o lewej żaróweczce przód ale po ponownym odpaleniu zanika. Oraz pytanie, czy skoro już tyle funkcjonuje na tym sterowniku to jaki koszt byłby dokończenia i dołożenia spryskiwaczy? Czy wymiana zderzaka wystarczy sama nakładka,( http://allegro.pl/audi-a4-b8-zderzak-przod-8k0807437a-i5054931646.html) a pod nią już można standardowo spryskiwacze zamontować? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam


Witam. Mam pytanie. Kupiłem a4 b8 z wstępną przekładką na biksenon( bez poziomowani). Na zgaszonym silniku pozycja 0 na włączniku = wszystko zgaszone, ale na odpalonym świecą same LEDy jasno bez podświetlenia liczników, jaśniej niż w pozycji świateł postojowych. W pozycji AUTO przerzuca ładnie po zmroku na biksenon i przy kierunkowskazie słabnie LED. Czy to jest prawidłowe zachowanie, że na odpalonym w pozycji 0 świecą jasno? AAA... i nie zawsze,raz na tydzień wyskoczy komunikat o lewej żaróweczce przód ale po ponownym odpaleniu zanika. Oraz pytanie, czy skoro już tyle funkcjonuje na tym sterowniku to jaki koszt byłby dokończenia i dołożenia spryskiwaczy? Czy wymiana zderzaka wystarczy sama nakładka,( http://allegro.pl/audi-a4-b8-zderzak-przod-8k0807437a-i5054931646.html) a pod nią już można standardowo spryskiwacze zamontować? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

co do spryskiwaczy to już wiem, wystarczy zderzak mocowanie sprysków będzie. Będzie widać gdzie spokojnie puścić przewody i wężyki aby sie nie przecierały i nie przeszkadzały? jak dostać się do zbiorniczka najprościej celem montażu pompki, aby nie narobić szkód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski są mocowane w ślizgach lamp. Odpowidzi na swoje pytania znajdziesz w elsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




co do spryskiwaczy to już wiem, wystarczy zderzak mocowanie sprysków będzie

Tak jak napisał Hohe zderzak nie posiada mocowania sprysków, tam są tylko klapki które otwiera sam sprysk gdy się wysuwa, reszta siedzi w ślizgach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spryskiwaczy to już wiem, wystarczy zderzak mocowanie sprysków będzie

Tak jak napisał Hohe zderzak nie posiada mocowania sprysków, tam są tylko klapki które otwiera sam sprysk gdy się wysuwa, reszta siedzi w ślizgach

To ja nawet nie wiedziałem, w polifcie dysze spryskow sa mocowane do zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...