Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fabryczne radio z MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy post (nie licząc przywitania się) więc proszę o wyrozumiałość jeśli coś niezgodnie z regulaminem. Kupiłem, ale jeszcze nie sprowadziłem swojej B6-tki, na zdjęciach widziałem, że ma ona fabryczne radio na kasety, chciałem zapytać czy są fabryczne radia Audi do tych modeli które obsługują MP3? Jeśli tak to proszę o jakieś ich nazwy, szukałem trochę na Allegro i niestety nic nie znalazłem. Tzn ktoś pisał, że ma do A3 i obsługuje MP3 i ze pasuje tez do A4, ale z tego co widziałem na zdjęciach to raczej nie do A4 B6, bo miało u góry zaokrąglone rogi. Poza tym niektóre radioodtwarzacze widzę, że są wyższe i wtedy sterowanie klimatyzacją wchodzi trochę niżej, to jakaś trudna modyfikacja czy są tam jakieś już gotowe mocowania i przekłada się to bez problemu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od a3 nie pasuje tak jak napisałeś ma zaokrąglone rogi ,rozumiem że twoje radio to 1din niskie ,mp3 odtwarza concert II+ ,ale to jest radio 2din wyższe ,musiałbyś zmienić kosz ,panel klimatronika ,tunel przyciąć lub zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz zdjecie wnetrza/radia jakie posiadasz, to zobaczymy co trzeba zrobic, zeby mozna bylo sluchac mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli radio ma wyjście na zmieniarkę wystarczy kupić emulator zmieniarki, który obsługuje mp3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capture.PNG Aktualnie dysponuje tylko takim zdjęciem z aukcji

PS. Da się na tym forum dodawać fotki jako załączniki do postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ori MP3 to jest trochę roboty. Trzeba zmienić kosz na 2din, dociąć klimatronik lub wymienić na 2din (przy wymianie musisz zmienić popielniczkę na 2din), potem podcięcie tunelu pod kosz 2din i tyle. Zostaje wybór radia jak masz kasę to zakładaj RNS-E (navi i mp3 karty sd itp.) jak rozwiązanie budżetowe to polecam BNS5,0 cena ta sama co przy concercie III a gratis navi i obsługa telefonu z radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego BNS5.0 też będę musiał zmieniać to wszystko pod 2din bo patrzyłem i widziałem, że jest z tych większych. A coś z rozwiązań typu zwykłe radio plus emulator zmieniarki, czy to nie zdaje egzaminu? Bo puki co jak to student nie mam kasy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy bns5,0 jest konwersja na 2din. No jak ja byłem studentem to jeździłem CC w zabójczej wersji 700:facepalm:

Emulator to koszt 250-300pln i daje radę lub ori zmieniarka w schowek (zmieniarka 150pln allegro i kabel około 50pln) czyli 200pln.

Zarówno zmieniarka jak i emulator nie obsługują ID3 czyli opisów piosenek. Na wyświetlaczu masz Tr1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje emulator zmieniarki bo sam taki mialem tylko podpinasz i dziala chyba ze masz czas i checi no to przerobka kosza na 2 DIN,ale przy tym jest troche zabawy, osobiscie drugi raz juz by mi sie nie chcialo chociaz oczywiscie efekt bez porownania i wszystko opisane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... osobiscie drugi raz juz by mi sie nie chcialo ...

Można wiedzieć czemu? Czy rzeczywiście jest z tym aż tyle roboty? Z czym było najwięcej "zachodu"?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz wersje budżetową to najwiecej schodzi z docieciem tunelu i klimatronika ale są na forum schematy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanę chyba przy emulatorze zmieniarki;) jak będzie mnie stać zainwestuję w coś lepszego;) Dzięki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... osobiscie drugi raz juz by mi sie nie chcialo ...

Można wiedzieć czemu? Czy rzeczywiście jest z tym aż tyle roboty? Z czym było najwięcej "zachodu"?

tak jak kolega napisal docinka kosza wymiana panelu klimy na inny model no i trzeba duzo rzeczy odkrecic i rozebrac,kupa zabawy chyba ze ktos to lubi

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

... osobiscie drugi raz juz by mi sie nie chcialo ...

Można wiedzieć czemu? Czy rzeczywiście jest z tym aż tyle roboty? Z czym było najwięcej "zachodu"?

tak jak kolega napisal docinka kosza wymiana panelu klimy na inny model no i trzeba duzo rzeczy odkrecic i rozebrac,kupa zabawy chyba ze ktos to lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...