Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheheh no :D fajnie by bylo :)

Opublikowano

ten niebieski to typowo Smerfny niebieski :decayed: wziąłem puszkę, bo sąsiadowi będę malował elementy przy motocyklu :wink:

Opublikowano

heeheh zapodaj jakies zdjecia jak mazniesz :)

Opublikowano
lepiej pryskac :) ja jedna puszka pomalowalem chrom gril z przodu dolny i gorny plus znaczek, znaczek z tylu plus listwa dolna 2 razy i oba lusterka i jeszcze zostalo ;)

Masz jakieś fotki samego grilla? Ciekaw jestem jak to wyszło i jak z trwałością.

Opublikowano

moge zrobic jak bede zaraz do domu wracal tyle ze telefonem i auto jest brudne :/

wiec nie bedzie to dobrze wygladalo napewno ;)

Opublikowano

Spoko może być brudne :)

Opublikowano

procze Ciebie :) tyle ze telefonem

20120517_171236.jpg 20120517_171255.jpg 20120517_171307.jpg

Opublikowano
  • Autor

dobrze sie prezentuje!

Opublikowano

niech ktoś zapoda mi link do tych kolorowych Plastidipów, myślę żeby prysnąć całe auto w biały albo czerwony mat : decayed

Opublikowano
dobrze sie prezentuje!

nom :) zacnie :) musze isc za ciosem i zrobic czarne relingi i dach :)

moze w weekend zrobie zdjecia aparatem tak zeby byla lepsza jakosc wtedy pokaze jak wyglada na calosci auta :)

:banan:

Opublikowano

Jak z wytrzymałością, długo już je masz tak pomalowane? Faktycznie tak łatwo to zdjąć?

Opublikowano

No jest elegancko, ściągałeś grill do malowania?

Opublikowano

tak najlepiej sie maluje jak wszystko jest zdjete :) ramki chrom wypiete z grila tam sa takie zatrzaski nie stanowi to problemu idealnie wychodzi

tak samo jak znaczek wszystko na wcisk :) z klapy musialem tylko odciac i przykleic na 3m bo po pomalowaniu na klapie nie wygladalo to dobrze

bo tu sie zadarlo tu cos nie wyszlo :) wiec pomalowane na stole i jest gitara :)

wytrzymalosc hmmm mam ten zestaw juz mysle ze ok 1000 km ;) i nie widze sladu zuzycia :)

a schodzi latwo :) zadzierasz ciagniesz i zlazi :) jak ponizej :)

Opublikowano

Kurcze chyba sobie kupię :)

Opublikowano

nom ja tyz sie musze zebrac i zrobic dach i relingi ;) latwiej bedzie niz montowac czarne ;) a pozatym zawsze mozna wrocic do wersji pierwotnej :D

cena puszki troche duza bo w usa ok 7$ za puszke :D:) moze ktos jest w usa i moze wyslac jakas partie :) bedzie taniej :)

Opublikowano

hmmm ciekawy temat, a czy ktoś jest mi stanie powiedzieć ile by kosztowało/ile potrzeba tego ustrojstwa na pomalowanie całego auta? np mojego avanta b5 :)

Opublikowano

tak na oko powiedzmy na maske zejdzie ok 1,5-2 puszek 300 ml

to obstawiam na oko 7-8 litrow

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

chociaz z puszki inaczej sie maluje i z pistola tez

tam moze wyjdzie znacznie mniej bo bardziej oszczedny jest tak mi sie wydaje

19 l kosztuje 1600zl :) czyli z 19 litrow zalozmy ze da sie pomalowac cale 3-4 auta co daje 533-400 zl :) przyzwoicie :D

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

chociaz z puszki inaczej sie maluje i z pistola tez

tam moze wyjdzie znacznie mniej bo bardziej oszczedny jest tak mi sie wydaje

19 l kosztuje 1600zl :) czyli z 19 litrow zalozmy ze da sie pomalowac cale 3-4 auta co daje 533-400 zl :) przyzwoicie :D

Opublikowano

Chyba kupię puszkę takiego białego i prysnę jeden z błotników, zobaczymy jak to będzie wyglądać

Opublikowano

no to oczywiscie zdjecia zapodaj jak juz cos bedzie bo tez jestem ciekaw :D

Opublikowano

a ja chyba pomaluje sobie tym specyfikiem ramke grilla a moze i sam grill bo mam szary wiec moze sie gryzc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.