Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojawil sie delikatny problem. Felgi brudza sie i widac to... Ale to mi nie przeszkadza. Jak bardzo moge stosowac na nich chemie? Ten red devil co wczesniej wrzucalem to w jakim rozcienczeniu najlepiej? Rozumiem ze ironx odpada?

Opublikowano

Iron-x no problem, nic na bazie ropy czyli nic do rozpuszczania smoły, kwasowe wszystkie są ok, jak masz quick detailera to po umyciu proponuję nałożyć, może być Megsowy albo Car Pro Reload, testuję jeszcze dressing z Shiny Garage do plastików wewnętrznych (mat), wygląda na to, że też się sprawdzi

Opublikowano

A może a6stke na biały mat??:decayed:

Opublikowano

masz ciemne auto, dużo towaru zejdzie, ja bym w jaśniejszy niebieski odcień celował

Opublikowano

Mlody robi niebieski, nie bede go kopiowal :grin:

Opublikowano

a co z RAL 9005 :wink:

a druga rzecz to czy możesz zrobić ciemniejszy

jest to oddzielny temat więc może się różnic od ori

gun metal, ten twój fajny ale trochę za jasny

bo chodzi mi o efekt felg ori grafiit

koleś już za granicą,

Opublikowano

Kazik jutro potwierdzę bo powinienem mieć szary RAL 7004 Traffic grey

każdy inny z podanych dostępne będą po dostawie z USA czyli po 20 kwietnia

jeżeli chodzi o mój customowy to mam recepturę tylko na ten odcień

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

zrobiłem dzisiaj test na czarnych listwach w dipie użycie dressingu, efekt zadowalający, lekko nasyca i doczyszcza niedomytą gumę, w dotyku po nałożeniu zmniejsza "chropowatość" w dotyku

IMG_2767.jpg

IMG_2768.jpg

Opublikowano

jakie są dostępne kolory? czy na życzenie zmieszają mi kolor LY7Q?

Opublikowano

z jakiej to palety ? dostępne są z palety RAL i NCS

Opublikowano
jakie są dostępne kolory? czy na życzenie zmieszają mi kolor LY7Q?

To paleta Audi, tutaj się działa w innych paletach i tylko matowe kolory:hi:

Opublikowano

Młody, porąbało mi się, myślałem, że masz ciemniejsze auto, z tego koloru na biały no problem przejść, myślę, że 12-14 litrów i będzie cacy

Opublikowano

Nie wiem jaki kolor zrobić :eusathink: W sumie nie mam chromów w okół szyb, ale biały to znowu nuda i już był..

Opublikowano

walnij w jakiś camo green albo camo grey :whistling:

Opublikowano
z jakiej to palety ? dostępne są z palety RAL i NCS

co do zamówienia to czekam na czarny

a mam jeszcze pytanie jak wygladaja kolory RAL i NCS na aucie

chodzi mi czy jest różnica pomiedzy wzornikiem a kolorem gotowym na aucie

co innego jak sprawdzisz po mieszaniu, a efekt na gotowo

mam nadzieje ze wiesz o co mi biega :wink:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

jescze jedna rzecz, jak wyglada mieszanie gotowych kolorów

np. jakby do twojego gun metal dolewać czarnego, kolory sie połącza

bo miałem przypadek z innymi farbami że niemogłem dwóch kolorów zmieszać

Opublikowano

Zgodność z NCS jest 98-99%, z RAL jedna wielka niewiadoma, 1013 wyszedł ma aucie bardziej żółty niż kremowy

Jeżeli towar jest od jednego dostawcy to można mieszać razem kolory

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

kiedy dostawa

jest jakąś konkretna data kiedy czarny w spray i litry

Opublikowano

Obecnie jest masakra, statek podobno płynie ale nie wiadomo kiedy dopłynie, możliwa wersja po długim weekendzie

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Vario jakiego plasti polecasz aby uzyskać szczotkowane aluminium ? lub coś zbliżonego ? - masz coś takiego? jaki koszt? może być PW :hi:

Opublikowano

Nie mam bo nie ma towaru w polsce, jedyna opcja kolorystyczna to jasny szary a na to metalizer, na dekory potrzebujesz ?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
Nie mam bo nie ma towaru w polsce, jedyna opcja kolorystyczna to jasny szary a na to metalizer, na dekory potrzebujesz ?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Na ramkę od grill-a chcę uzyskać kolor zbliżony do lusterek S (satyna, matt czy jak to nazwać . )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.