Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłby w chromie to wystarczy bezbarwny, efekt super, mam u siebie emblematy tak zrobione ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz PlastiDip BLAZE w spray'u? w Vario Customs dostępne:

Pomarańczowy 2 szt.

Zielony 1 szt.

Żółty 2 szt.

Różowy 2 szt.

Niebieski 2 szt.

Zapraszam do zakupu

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

dzisiaj mały test, pokrywanie srebrnego bezbarwnym plastidipem

fotki przed dipowaniem:

9ea7781e1d3227a5.jpg

69003f1c04491121.jpg

67011461b26f05e4.jpg

c7a7bdc6acafc747.jpg

9038c76d9fe14158.jpg

fotki po dipowaniu:

ef88bf8d3d0f0a18.jpg

f0d3533e63a934fb.jpg

3778dd69f2dcf8ab.jpg

704efe4d8b3d6a7e.jpg

e3a14df2c2d8a161.jpg

60685d0bc453d0ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario,

Nurtuje mnie temat tych foli metalicznych- matowych (jak we wklejonych wcześniej zdjęciach np niebieskiej A6).

A gdyby tak pomalować niebieskim + metalizer/glossifier i dopiero na to bezbarwny dip?

Byłoby coś z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glossifier daje połysk, jedynie widzę to tak: odpowiedni niebieski a na to perlizer, efekt powinien być bardzo zbliżony

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie plastidip radzi np. z odpryskami na masce i rysami? zlewa się ładnie czy bedzie widać nierówności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odprysków nie zakryje a lekkie rysy powinien zakryć

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario,

Nurtuje mnie temat tych foli metalicznych- matowych (jak we wklejonych wcześniej zdjęciach np niebieskiej A6).

A gdyby tak pomalować niebieskim + metalizer/glossifier i dopiero na to bezbarwny dip?

Byłoby coś z tego?

Nie zapomnij, że bezbarwny plasti dip nadaje powierzchni matowego wykończenia a nie połysku, jak pryśniesz niebieskie auto w połysku bezbarwnym plasti dipem to będzie niebieski mat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma srebrnego dipa, jest metalizer albo perlizer, nakłada się go na powłokę wcześniej położoną i daje lekkiego metalicznego efektu

młody, jak się dobrze położy bezbarwny to jest efekt satyny, normalnie jak się dobrze dipa położy to też dosyć fajnie satynowo wychodzi, bezbarwny można nakładać na auto bez zmiany koloru ale w efekt satyny ew. na chromy i jest satynowy wtedy

cfdd29ebbc97c6c9.jpg

099c4d833f9dc8f1.jpg

tak się odbija w słońcu

70ee9cee015fdb02.jpg

ba25d94f5855b62b.jpg

41e65852b7c5e2c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka byla by cena pokrycia calej b6 tym cudenstwem?

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

I tylko kolory w matach sa?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dariuszqw, można z połyskiem ale więcej $$$

2000 zł na gotowo

na żywo ten kolor jest super, w zależności od padania światła i pory dnia zmienia kolor na bardziej pomarańczowy albo bardziej ceglasty :whistling:

najpierw zrobiliśmy auto Grzesia a za chwilę amerykańcy nas skopiowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VARIO

mam dylemat czy oklejac dach w avancie czy uzyc dipa.

Mozesz mi nakreslic ile bym potrzebowal puszek farby i myslalem tylko nad czarnym ale nie mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym puszkami nie podchodził do tego, jak już to tylko pistolet :hi: Ciężko Ci będzie uzyskać gładką, jednolitą powierzchnie imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym puszkami nie podchodził do tego, jak już to tylko pistolet :hi: Ciężko Ci będzie uzyskać gładką, jednolitą powierzchnie imo

Aha kurcze czyli male elementy jedynie-tak tez myslalem. Prawdopodobnie oklejanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o pomalowaniu felg tym sprayem więc podłączę się do tematu. Jak mam lekkie obtarcie na feldze teraz to ten specyfikt pewnie tego nie przykryje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak lekkie jest to przytarcie, plasti dip jest dosyć gruby i minimalne rysy przykryje ale jak jest to głębsza rysa to nie da rady, lepiej przed dipowaniem wypełnić tą rysę szpachlą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak lekkie jest to przytarcie, plasti dip jest dosyć gruby i minimalne rysy przykryje ale jak jest to głębsza rysa to nie da rady, lepiej przed dipowaniem wypełnić tą rysę szpachlą :hi:

nie są to minimalne rysy ;-) Przy naciągu i wystającym rancie po Krakowie nie da się jeździć aby czegoś nie upitolić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dip nie zakryje ubytków niestety, trzeba wypełnić tak jak napisał Młody_from_the_road :)

@firmuś, dipowanie taniej wychodzi ale jak nie masz możliwości siknięcia pistoletem to raczej zostaje folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...