Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na plastiki od motoru da radę zrobić jakoś kolor chrom dipem czy tylko folia?

Kolega szuka by to jakoś wykonać ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda mycie i SUSZENIE auta pokrytego dipem? Można normalnie dużą fibrą go wysuszyć? Bo mycie gąbką pod domem raczej bez problemu?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam piany aktywnej Shiny garage fruit snow foam i rękawicy Chemical guys z microfibry. Do suszenia fluffy dryer, nakładam na powierzchnię, czekam aż wsiąknie woda i nakładam na mastępne miejsce, grunt to nie pocierać, warto też użyć detailera, Chemical guys do matu albo Car Pro Reload

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie pistoletu do malowania plasti na filmikach wszyscy uzywaja innych pistoletow niz standardowy do malowania ? jakie tam potrzebne jest narzedzie zeby to ladnie polozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam po raz kolejny pytanie, czy IRONX ( te krwawiące felgi ) na felgi pomalowane plastidipem nie zaszkodzi? Da ktoś ręke uciąć? Bo trochę sie boję testować jako pierwszy. Bo przednie koła strasznie od klocków chyb się brudzą we wnękach myje regularnie apc ale słabo to działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zaryzykuje ;) potem podziele sie efektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować, że stany magazynowe PlastiDip zostały uzupełnione, zapraszam do składania zamówień

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak się sprawdzi PlastiDip na chromowanych uszczelkach w okół szyb? Szykuje mi się klient z Hondą Civic V gen 5D - w samochodzie schodzi czarny materiał którym były pokryte uszczelki. Pod tym jest coś a`la chrom i myślę czy da radę to pokryć PlatiDipem. Trzeba by to zmatowić przed aplikacją? PlastiDip w ogóle sprawdzi się na takim materiale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Dip'a się nie matowi powierzchni, jak nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawi mnie jak się to myje ? i jaka jest wytrzymałość tego na aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad pomalowaniem auta PlastiDipem bo moje auto wygląda tragicznie :facepalm: maska cała w opryskach, zderzaki poobcierane bo ludzie parkować nie potrafią :kwasny: pare pęcherzy na błotnikach przednich :kwasny: w sumie całe auto do malowania jest jakby nie patrzeć prócz dachu :facepalm: wstępnie licząc taniej będzie pomalować Dipem niż lakierować u lakiernika i wywalić 3tyś jak nie więcej na malowanie :kwasny:

napewno po malowaniu na nowo pierwsza rysa i gul wyrośnie więc chyba lepiej walnąć auto w macie i mieć spokój z rysami. Takie jest moje myślenie

Tak w ogóle zna ktoś lakiernika na śląsku który podjął by się malowania Plasti Dipem? Vario wiem że Ty się tym zajmujesz :decayed: ale nie chce mi się jeździć mega daleko i szukam kogoś w rejonie Gliwic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie to odradzam PlastiDip bo nie wybacza błędów w powłoce, odpryski, głębsze rysy a szczególnie parchy będzie bardzo widać.

O myciu i użytkowaniu było pisane, wystarczy przeczytać cały wątek

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głębsze ubytki bym zaszpachlował przed malowaniem a zwłaszcza parchy tam gdzie wyszły bo koszt malowania normalnego mnie zabije :facepalm:

co do mycia i użytkowania to mniej więcej wiem jak to wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale hofi nie czyta ...

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

http://www.oemtuning.pl/plastidip/autoryzowane-punkty/

Są 3 punkty na śląsku

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 400 ml, 311 g

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...