Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ...

Chciałbym pomalować przedni emblemat audi i listwy okienne na czarny mat. Obecnie listwy mam chromowane a emblemat nowy, ale plastikowy - nie ori.

Listew okiennych nie wyjmę, bo podobno jaja z wyciąganiem tego.

Jakoś te elementy przygotować przed malowaniem ? Ile dać warstw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane przez Ciebie elementy możesz malować nie ściągając ich. Zabezpieczy tylko w około taśma i papierem. Przed malowanie umyj, wysusz i odtluśc.

Jesli chodzi o wycieranie sie to w miejscach mocno narażonych mozna położyć dwie warstwy więcej. Obecnie testujemy dipa na wnękach i progach na których sie staje wsiadajac/wysiadajac. Dip po miesiącu ma sie idealnie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jakbym chciał górny grill + dolny + listwa tylna bagażnika rzucić po 3 warstwy na każdą część i kumpel w swojej a3 grill tez 3 warstwy czyli razem 12 warstw, to wystarczy na wszystko 400ml ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1dna pucha 400ml starcza na 3 felgi +- 16" malujac po 3 warstwy lepiej zakup 2 puchy

"1dna pucha 400ml starcza na 3 felgi +- 16" malujac po 3 warstwy, lepiej zakup 2 puchy"

"1dna pucha 400ml starcza na 3 felgi +- 16", malujac po 3 warstwy lepiej zakup 2 puchy"

używaj interpunkcji, bo nie wiadomo o co kaman :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie bo mam dylemat, jeśli chodzi o grilla to malować tylko ramkę czy łącznie z kratką? Mam mieszane uczucia, ale jestem bardziej za malowaniem całości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim aucie to chcesz malowac? Ja w b7 pomalowalem calosc. oooo obskubalem i wyglada calkiem calkiem

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim aucie to chcesz malowac? Ja w b7 pomalowalem calosc. oooo obskubalem i wyglada calkiem calkiem

W B6 Avant srebrny. Dokładnie, OOOO na pewno zostanie jakie jest, tylko reszta by była rzucona plastidipem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro26 malował grila b6 plastilakiem i wyglada zajebiaszczo 4 warstwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia plastidip lepszy, łatwiejszy w malowaniu ( w moim odczuciu bo obu używałem) :wink:

Maluj tylko ramkę najlepiej zdemontuj ramkę wyczyść odtłuść i 3 warstwy plastidipa w zupełności wystarczą, jak powstaną odpryski, a na pewno powstaną to zerwiesz całość i jeszcze będziesz miał na jedno malowanie przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuję przejechać na czarny mat samą srebrną listwę atrapy zderzaka s-line. Może Komuś zostało odrobinkę plasti-dipa ? Zapłaciłbym przesyłkę i dorzucił parę zeta za resztkę preparatu ? Żeby starczyło dwie warstwy na sam chromik :

Be_Funky_DSC00315_jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaci się kup puszkę i jeszcze Ci zostanie na inne graty:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...